Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.056.709
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Takav kut gledanja dolazi sa svakom TN matricom osim onih skupljih na zasebnim monitorima. Kut gledanja se moze poboljsat samo sa skupljom i za laptope rijetkom IPS/PLS matricom (u laptopima nisam promjetio VA ni AMVA), koja se onda u laptopu vece dijagonale (15,6", 17,3"..) najjeftinije rjesi u Njemackoj, no nema smisla da linkam, ako je 3500kn budzet. Znaci taj v3 je i dalje best buy no.1 za te novce. Bubily tnx za povratnu informaciju i dojam.

 

1080p definitivno nije spresan u 15,6", ta reza dolazi u mobitelima od 5-6-7" i onda jos kad takav mob dolazi sa 720p se smatra slabim, sa ispodprosjecnom gustocom pixela itd.. 1080p je generalno super na 15,6" i na njoj se lako povecaju ikone do +25% ili jos dodatno u programima kao web browserima, PDF itd. itd. Naravno, svako ima svoje misljenje :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 22:00 (The_Fichek).
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ma znam da se može povećavati sve, naravno, ali ja sam smanjio sve čisto zbog više radnog prostora. Jest da moram zaškiljit tu i tamo, ali navikne se čovjek. Dođe na isto kao da koristim 4K monitor od recimo 24" na nativnoj rezoluciji ...teoretski 

Well that was pretty fu*kin ninja
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

@etnes

Definitivno prevelika ocekivanja imas od najjeftinijih laptopa jer ako malo bolje pogledas laptopi se uopce pocinju javljat od 2000kn. Pokrenut FHD mozes sa svakim laptopom, u potpunosti vidjeti FHD sadrzaj mozes samo sa FHD ili vecom rezolucijom.

HP se cini zgodan, problem vidim u samo 2GB rama i nikakvom HDDu, SSDu, no ne vidim nist bolje sa tom dijagonalom i za vece novce. Mozda veci ulozeno dobiveno omjer bi bio jedan od v3 Acera: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=acer+ssd ali oni su 15,6". Kazem mozda jer je vjerojatno izrada tog HPa nesto bolja od Acera makar je v3 vrlo solidne izrade. Bilo je modela v3 Acera sa i3, FHD, 240GB SSD za nekih 3700kn. To sam ti htio linkat kao optimalnu opciju, ali neznam di su nestali, takvih je bilo i 13.3" i 15.6":http://www.njuskalo.hr/acer-prijenosnici/neraspakirano-acer-aspire-v3-572-36dx-ssd-full-hd-w8.1-oglas-14201832 / http://www.njuskalo.hr/acer-prijenosnici/acer-aspire-v3-371-oglas-14040455 Naravno da se moze vjerojatno i bolje naci, ovo sam linkao da znas o cemu pricam. Npr. Samsung Ativ book kojih je prije bilo daleko vise na njuskalu, Macbookova raznoraznih ko u prici itd. itd. itd.

 

@Bubily

Sad mi je malo krivo sto ti ne pase laptop.. S obzirom na trenutne probleme ovaj bi ti valjda bio perfektan radi IPS FHD 17,3", zatim radi jaceg procesora. Znam da je to puno vise para, no eto, da znas ako pozelis takvo sto di gledati. Sa dostavom to dodje 710 eura, 5400kn. Malo koristenih ima od 615 eura u Cyberportu, nadje se na ebayu, ali to je bidanje, npr. vidi ovo ..

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 22:37 (The_Fichek).
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bez brige. Za ovaj buđet u RH nisam ni očekivao pronaći nešto kvalitetnije samo što nisam prije znao da su tolike razlike u cijenama što se kvalitete ekrana tiče. Za sad će mi i ovaj poslužiti za ono što sam ga namjenio, a kasnije jednog lijepog dana iza petka lako upiknem neki kvalitetniji stroj. Hvala na trudu 

 

U svakom slučaju, za ove novce (bar u RH), notebookić je čisto solidan i za moje trenutne potrebe i za kolegu gore što se raspitivao.

Well that was pretty fu*kin ninja
9 godina
neaktivan
offline
Dilema oko netbooka

Djeci uzimam polovan netbook. Dvoumim se oko ovih modela:

 

1. Lenovo X120e

 

Procesor: AMD Dual-Core Fusion E-350 APU - 2x1.60 GHz
Processor cache: 2x1 MB
Grafika: AMD Radeon HD 6310
Memorija: 4Gb DDR3 1333 MHz
Hard disk: WD 320Gb 7200RPM
Mreža: Wi-Fi 802.11b/g/n + 10/100/1000 Base T
Ekran: 11.6" wide (1366x768) TFT LED
Ostalo: WebCam, mikrofon, čitač kartica
VGA, HDMI, headphone, 3XUSB 2.0, RJ45

 

2. Sony Vaio VPCYB35AA

Procesor: AMD Dual-Core E-450 APU - 1.65 GHz
Processor cache: 1 MB (L2 Cache)
Grafika: AMD Radeon HD 6320
Memorija: 2Gb DDR3 1333 MHz
Hard disk: 500Gb
Mreža: Wi-Fi 802.11b/g/n + 10/100/1000 Base T + Bluetooth 2.1
Ekran: 11.6" wide (1366x768) TFT (VAIO Display, LED backlight)
WebCam, mikrofon, čitač kartica
VGA, HDMI, headphone, microphone, 3XUSB 2.0, RJ45

 

Koji je bolji, mislim na kvalitetu izrade, zagrijavanje, brzinu rada, bateriju?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 11:02 (kelt666).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dilema oko netbooka

Cijena tih prijenosnika?????? Moze li proci 10,1"/10"tablet??? Sa takvim bi se prvenstveno osjetno dobilo na kvaliteti ekrana jer oni dolaze sa IPS matricom ekrana, zatim bi prednost bio touch ekran na tom formatu. Mana je u memoriji za pohranjivanje podataka no cesto dodju sa prijenosnim hardom, startna memorija u njima je brzi SSD manjeg kapaciteta, a ne HDD, kako bi rad u OSu bio vrlo fluidan, do problema dodje kad se popuni tih 16/32GB no zato postoji prijenosna memorija, usb, hard disk itd.

Tu bih ja gledao nekakav Asus transformer tablet koji dolazi sa tipkovnicom ili tipkovnicu kasnije kupio, pa onda zavisno o budzetu gledati sto je vise interesantnije. 11,6" naspram 10,1" imaju iste specs, a 1000kn su skuplji i nema ih bas nesto puno, to je valjda "zastarjela" dijagonala prijenosnika. Po pitanju tableta postoji tema za to pa preporucujem tamo pitati ili pak gledati 15,6"/13,3"/14" ako je pozeljnija veca dijagonala, tu onda vise nema IPS ekrana, nego klasicni TN za laptope sa distorzijom boja, ako se gleda pod "krivim" kutem gledanja. Naravno da Asus nije jedini konkurent u tom podrucju tableta, ima ih dosta i 10" znaju bit dost jeftiniji od 10,1" sa istim specs te ne dolaze svi sa Windowsima, ima ih i sa Androidima, a Asus cesto dodje sa Office365 licencom za prvu god. To je sve super naspram tih polovnih di ne dobijes nikakav OS. Po tom pitanju ja bih pucao na nesto sa Win8.1 pa nadogradio u skoro vrijeme na Win10, makar ima ih vrlo interesantnih sa Androidima koji imaju Nvidia Tegra procesore bolje za nekakvo igranje naspram Intel Atomu, barem tako mislim..

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 12:22 (The_Fichek).
15 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

10.1 ili 11.6 bez touchscreena nemaju smisla

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Mali update od mene: Laptop je na putu, kad dođem u ZG javim dojmove. I može li mi netko preporučit ladicu za SSD koja mi paše da zamjenim optički pogon. I koliki će mi biti protok podataka ako stavim SSD unutra, konkretno bih stavio Corsair force GT koji kaže 555/550 R/W, hoće li mi pasti performanse na ovaj način i dal mi je bolje onda stavit neki slabiji SSD unutra. Force GT m je inače u kompjuteru, ali ako se gubi na performansama bi kupio drugi.

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav.
Trebala bih novi laptop do 5000, max 6000 kn. Laptop bi prvenstveno sluzilo za faks, tocnije 3d modeliranje, autocad, photoshop, lumion i slicne programe (igranje svakako dolazi u obzir).
Windowsi nisu obavezni posto preko sveucilista taj problem mogu rijesiti. Radije bih te novce ulozila u jacu komponentu.
Unaprijed hvala na trudu

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=asus+x550jk za manje novce

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=g551jk za vece novce, tj. tolko placas kvalitetniji IPS ekran i FHD rezoluciju, ostatak je razlika u izradi koja je cist okej na x550jk.  Mozes primjetit da za 6000kn ima x550jk i sa i7, no opet sa HD rezom, isto kak mozes primjetit da g551jk sa i7 nije ni blizu tolko skuplji koliko x550jk sa i7 u odnosu na onog sa i5.

 

Za 100kn vise od g551jk sa i7, moze se kupit i Asus n551jm sa 860M grafickom i i5, znaci najbolji izbor sto se graficke tice ispod 7000kn. Eh sada, 860M je prakticki overclockana gddr5 850m no takva verzija 850m je rijetka, a interesantno je da kod x550jk modela sa i5 negdje pise, negdje ne za isti model da dolazi sa gddr5 850m sto bi znacilo da je jos veceg ulozeno/dobiveno omjera. To valja pitati, makar se covjek nema sta pozalit kupnjom bila to i ddr3 cesca verzija 850m. Razlika u vrsti memorije se uglavnom vidi prelaskom sa HD na FHD i vise rezolucije, stoga kakva got memorija bila u toj 850m i nije tako bitna na laptopu te rezolucije, ali bi bila bolja gddr5 da takav laptop ustekas na vanjski FHD monitor.

 

Jedini jeftiniji 17,3" laptop sa 850M je x751lk Asus i to je zapravo 3. Asus sa 850m i 3. laptop uopce sa tom grafickom na hrv. trzistu, svi ostali imaju 840M do ranga oko 6700kn kad se javljaju oni sa 860M. 840M je masivno slabija od 850M, jedno sta ja znam 80%, 860M je cca 10fps jaca od ddr3 850M na istim postavkama na FHD, gledaj notebookcheck za vise info pa klikci na brojeve fps-eva i rezolucije kod svake igre posebno da vidis kako su tocno i pri kojim postavkama testirane graficke.

*edit:  Valja reci kako taj i7U u x751lk nije ni blizu performansama svih ostalih i7, tako onih u g551jk i x550jk. U oznaka oznacava smanjenu potrosnju pa tako i smanjene performanse, a u slucaju i7 i smanjen broj jezgri, tj. taj i7U je nesto slabiji od i5H i ponasa se jednako, 2 jezgre, tj. sa HT tehnologijom 4 logicke jezgre sto je po meni opet skroz okej za programe kojima bi se bavila, samo da znas kako je precijenjen taj i7U. Razlog tome je sto se tu puca na produljenje autonomije baterije koja se smatra najvaznijom u zadnje vrijeme kod laptopa, prije performansi. Naravno da autonomiju baterije najlakse na bilokakvom procesoru produljis radom u power saver modeu.

 

To bi ti bilo to, po meni najisplativije prolazis nesto ispod ili nesto iznad cijenovnog ranga 5000-6000kn, a 3. opcija je x550jk + eksterni 23"-24" monitor i to bi ti taman stalo do 6000kn sa mozda i malo lufta, zavisno koji monitor bi uzela, uglavnom ima ih super za 1100-1300kn, a u Alzashopu mozes za te novce kupiti i 27" super kvalitete (AMVA BenQ, konkurencija IPS, realno nesto bolja matrica radi jaceg statickog kontrasta sto vodi izvrsnoj razini crne boje).

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 18:54 (The_Fichek).
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

@ The_Fichek

 

Mislim da sam se odlucio za laptop...ali me stvarno zanima tvoje misljenje dali je ovaj ok, ima 840m 4GB  1TB+8GBSSHD

 

http://mondo.hr/lenovo-z50-70-i5-4gb-1tb-8gbsshd-gt840-15-6-srebrni-59432151?keyword=_cat:mondo.hr&gclid=CNT2lrLBoMMCFcSWtAodojQALw#specifications

 

imas li koji bolji prijedlog ili eventualno savjet, znaci meni netreba bas za igranje, vise all rounder, dali je ovo best buy?

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Da, best buy all-arounder i imas ga za dobrih 400-550kn manje: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=z50+i5

Mozes gledati i 17,3" Acera, ako te interesira ta dijagonala: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=e5-771g

Sa IPS ekranom trazis vani i to ispadne tocno 5000kn sa dostavom.

14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

eo uzeo sam ovaj laptop:

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=254_203&products_id=15716

 

pa me sad zanima, da li se isplati uzimati još 4 gige rama?

mrzim internet TD ratnike
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Najbolje da imas upaljen task manager dok se bavis laptopom pa sam pogledas kolki ce ti biti Memory usage. Naravno on je veci dok got ti radi integrirana graficka, a ona radi non stop po difoltu jer trosi/grije manje od zasebne graficke koja se automatski pala u npr. igrama, a mozes je prisilit da radi za web browser, flashplayer bilosta sto nema nekog smisla. Naravno ima nekih procesa koji znaju random iznadprosjecno podic ram usage , moze se radit o virusu, a moze bit kompliciranije pa guglas rjesenje. S obzirom na postotak vidi je li potrebno kupit ili ne dodatne rame.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 19:34 (The_Fichek).
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

vidim da je potrošnja cca 2.7 gb, više manje, znači chrome, youtube i još neki programčiči, igre još nemam instalirano

 

zanima me kako upaliti Nvidiu da radi?

 

vidim da si editirao post, znači automatski se pali

mrzim internet TD ratnike
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 19:37 (JuXo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Integrirana od procesora automatski radi. Za Nvidiu naravno moras skinut drivere, ako vec nisi i onda pod Control Panel naredis za sto da radi, ako zelis mjenjati difoltne postavke koje su tako namjestene da za obicne stvari ti radi integrirana, a za zahtjevnije, igre i 3D Nvidia.

13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
msimu666 kaže...

Molim vas može preporuka za laptop do 4500kn (sama mašina, bez windowsa).
Hvala

 Evo da pokušam opet :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
The_Fichek kaže...

Da, best buy all-arounder i imas ga za dobrih 400-550kn manje: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=z50+i5

Mozes gledati i 17,3" Acera, ako te interesira ta dijagonala: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=e5-771g

Sa IPS ekranom trazis vani i to ispadne tocno 5000kn sa dostavom.

 

Oprosti ali ovakvu verziju Z50-70 nema jeftinije (bar ja nisam nasao), molim te ispravi me ako grijesim ali ovaj sto sam ja linkao ima hibridni HDD + 8gb ssd za cashe, te ima 840m ali sa 4GB za razliku od "obicnih" 2 GB. Sad je pitanje dali ta jaca graficka i ovih 8GB SDD-a vrijedi dodatnih 400kn, to je moje pitanje?  A Nitro bi kupio ali jamstvo ne vrijedi u HR...

 

evo ponovno link

http://mondo.hr/lenovo-z50-70-i5-4gb-1tb-8gbsshd-gt840-15-6-srebrni-59432151?keyword=_cat:mondo.hr&gclid=CNT2lrLBoMMCFcSWtAodojQALw#specifications

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 21:57 (islander86).
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

@msimu666

Nisam odgovorio jer ti je los upit, kakva masina, koja dijagonala, rezolucija, namjena.. ako treba za surfanje i koji zahtjevniji program netrebas se protezat tolko, ako pak zelis igre i sta ti ja znam, cim jacu graficku, hardver za te novce onda se protegni jos 200kn i idi na x550jk, samo tu pak nema FHD rezolucije koju npr. mozes dobit i za 1000kn manje, ali sa slabijim hardverom naravno.

 

@islander86

SSHD definitivno ne vrijedi 400kn ili 550kn razlike, ako gledas z50 iz chipoteke jer se za te novce kupi SSD od 120/128GB, pa na njega stavis cijele Windowse i neku kolicinu programa dok na SSHD-u nemozes ni kontrolirat sto zelis da bude ubrzano niti je velik kapacitet tog SSDa, znaci samo 8GB, ali i dalje ubrzava ono cime se najvise sluzis, boot Windowsa i tako, znaci bolje od klasicnog HDDa, ali ne vrijedi tolke razlike.

Sto se Acera tice. Jamstvo vjerojatno ne vrijedi u ovlastenom servisu u Hrvatskoj, ali 100% vrijedi u ovlastenom servisu u Njemackoj di vec kupis i to se onda mozes malo raspitat kolko u tom slucaju kosta povratak robe nazad, tj. kosta li uopce jer su to kvalitetni ducani, Amazon.de, ComputerUniverse, Cyberport je malo manje poznat. Forumas Tonči izgleda da kupuje dosta hardvera vani bas u Amazon.de i CU pa mozes njega priupitat za savjet. Ima ih jos dosta po forumu, njega sam stavio za random primjer jer sam vidio da je u temi 9xx pisao kako ga nije bilo strah kupit grafu vani, iako serija ima odredjenih problema jer su mu ti ducani super iz iskustva, brzo salju robu, nema problema sa reklamacijama itd.. Nemoj ovo shvatit kao nagovaranje nego kao pojasnjenje kakva je situacija, razlika je na kraju krajeva 1000kn sto nije malo i nemam pojma kolko se tebi isplati sto kupit..

Zaboravih napisat, 840M je tak svejedno dolazi li sa 4GB ili 2GB, za bilokakve igre na 1080p sa grafickom te snage/potencijala. To se gleda kad se kupuje skuplja desktop graficka oko 2000 i vise kuna sto se igara tice. Ovako za racunanje to prema opisima Cad i nekih stranica moze posluzit. Uglavnom nebitno za tebe.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 22:13 (The_Fichek).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Imas pravo, mogu dobit normalan SSD za tu razliku plus jos koji dodatak....tako da cu najvjerojatnije ic na tu opciju. Nitro mi se svidja ali mislim da ce za moje potrebe ovaj Lenovo biti dobar. Hvala ti na pomoci...

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

bok

ovako treba mi laptop 2500 do 3000kn

za gaming AA igara, muzika i da ima prostora 

mozda sa nekim sdd + da uzmem neku vanjsku memoriju 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=840m+15.6 Preporuka da se protegnes na onog sa i3 i to Acera, ako je i dalje po toj cijeni radi metalne gornje cvrsce izrade naspram Lenova.

To ti je to kaj se laptopa tice, a cini mi se da ti pucas vise na tablet sa tipkovnicom, nekakaviim Intel Atomom i onda Androidom ili Win8.1, a sto se grafike tice najvise sto mozes dobit je Nvidia Tegra 4, ako se ne varam. Bas se ne kuzim u tablete pa se izjasni koju dijagonalu uopce trazis?????

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

ma laptop vise 

ovaj acer je linux? dijagonala mu je dobra.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Čitao sam malo na ovom i drugim forumima o performansama grafičkih kartica, ali me zanima onako zdravoseljački, koja je razlika između grafičkih kartica 840, 850 i 860 u kombinaciji s FullHD rezolucijom? Ako se bude netko i igrao na računalu, bile bi u pitanju strategije i sportske simulacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molio bih mišljenje za Prijenosno računalo ACER Aspire V3-572G-39TM NX.MNJEX.026 / Core i3 4030U, DVDRW, 4GB, 1000GB, GeForce GT840M, 15.6'' LED, LAN, kamera, HDMI, USB 3.0, Linux, srebrno.

Cijena: 3.649 kn.

Koristio bi se za sve, poslovne svrhe, igranje, filmove... Treba li nešto bolje ili možda nabacite neku preporuku u ovim okvirima do cca 4000.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
The_Fichek kaže...

@msimu666

Nisam odgovorio jer ti je los upit, kakva masina, koja dijagonala, rezolucija, namjena.. ako treba za surfanje i koji zahtjevniji program netrebas se protezat tolko, ako pak zelis igre i sta ti ja znam, cim jacu graficku, hardver za te novce onda se protegni jos 200kn i idi na x550jk, samo tu pak nema FHD rezolucije koju npr. mozes dobit i za 1000kn manje, ali sa slabijim hardverom naravno

 OK, sorry. Znaci dijagonala min 17" (19" je valjda preveliko i preskupo?), za surfanje  i za igranje. A sto se tiče rezolucije, pošto se ne razumin koja je razlika možeš predložit za oboje i dat svoje neko misljenje za FHD, da li se isplati, koje su prednosti tj da li se jako osjeti kvaliteta slike itd. Hvala ti

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 10:36 (msimu666).
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Dell je izgleda po novom odustao od 18,4" Alienwarea čini se, acer je još i prije odustao od 18,4"   a ti bi 19"? :)

 

Edit: Sada sam pogledao ima jedino  MSI GT80 Titan 18.4" ali pošto dolazi sa  GTX 980M SLI cijena prava sitnica.

 

Dakle zaboravi na 19". :)

 

http://us.msi.com/product/nb/GT80-Titan-SLI-GTX-980M-SLI.html#hero-specification

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 11:08 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok ljudi. Evo trazim prijenosnik do 7000kn sa Windowsima i da ga mogu kupiti u zagrebu. Pokusala sam procitati stare postove, al fakat se ne kuzim u to pa se nadam da cete pomoci ;) Aw Trebam obavezno neki koji ce biti dobar za uređivanje videa (sony vegas 13), rado bih 16:9, HD i  da je tih (koliko je moguce). Ako je moguce, da bude laksi ako cu ga morati furati sa sobom, ali to nije neki uvjet jer bi radije da je kvalitetniji.  Pliz pomozite :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molio bih vas za misljenje za neki dobar laptop od 2500 do 3000 kn ?...potreban prvenstveno za fakultet, znači Office, te bi se koristio za multimediju (za igranje igrica ne), da je dosta brz za tu namjenu i da je na njemu windows (po mogućnosti 7-ica), te da je dijagonale ekrana 15.6. Eto koja marka i model bi po vama bio best buy.

 

Unaprijed hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 16:37 (djdeva).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok ljudi, trebao bih neki jeftini laptop za gledanje filmova, surfanje i eventualno pokretanje par programa vezanih za faks(grafovi i malo programiranja) od 2000 do 3000kn. OS ne trebam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 16:44 (Cricket).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice