Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.064.014
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

@Placeholder55

 

IPS je i dalje rijetka matrica za laptope, stoga i skupocjena, a kako to u praksi izgleda lako vidis bilo na youtubeu bilo u nekom ducanu. Gotovo pa svi noviji monitori, TVovi, mobiteli imaju IPS matrice, jedino laptopi zaostaju kolko sam skuzio. Ima tu i konkurentnih matrica, ali najrasirenija je IPS.

 

Vecina danasnjih laptopa nema glossy vanjsku izradu, tj. rijetko koji ima, npr. Toshiba je zadrzala to i kod nekih skupljih modela. Opcenito nema problema sa glossy finishem same izrade i kod najjeftinijih laptopa, a ekrani su cesce glossy, u skupljem rangu cesce matt sto je bolje, pogotovo kod kvalitetnijih ekrana kao sto rekoh, jer kod slabijih i sa slabijom rezom bi se dogodilo tako nesto o cem pricas, boje bi bile ugasenije, tamnije.

Asusi koje sam spomenuo imaju tako nekakav materijal kao Y Lenovo, aluminij sta vec gore, fino brusen i tako.

 

Kod tog Acera iz Njemacke odmah ispod slike imas oznaceno IPS i ispod u Technische details pise da je FHD IPS. Fora kod bas tog Acera je sto kod nas nema tih jeftinijih modela, tj. ima ali su skuplji za 1000kn jer ih drzi samo 1 ducan, "Tia-mobiteli".. Znaci u Hrv se drze samo Black Edition modeli koji oznacavaju da se radi o onim skupljima sa skupljom 860M grafickom, logom na touchpadu i malo boljim, metalnim ventilatorima.

Sto se tice tog iz Njemacke, da, ima njem. tipkovnicu, no ti lako kupis stickere sa hrv. palatalima (njuskalo, ducan) i naljepis preko tih par znakova da znas da su tamo ščćž itd. Znaci radit ce na hrv. nacin kad to sredis u Windowsima, sto je lagano.

 

840M grafa je srednjeg ranga, rezultate gledaj na notebookchecku i klikci na brojeve fpseva da vidis s kojim procesorima je testirana itd., isto tako za 860M.

 

Najbitnija stvar za napomenut je da su pogotovo IPS na 17,3" dijagonali jos rijedji od 15,6", stoga i skuplji, opcenito sama veca dijagonala radi razliku u cijeni, pogotovo kod tako skupljih laptopa. Acer Nitro je tu nekakva iznimka jer ne nabija puno cijenu za dijagonalu, bilo ga je i ispod 7000kn jedno vrijeme u Hrvatskoj, a modela sa i7 je bilo za 7500kn kad je tek dosao na hrv. trziste.

 

Moja preporuka bi bila da gledas Acer VN7-791G, Lenovo Y70-70, Asus G771JM, svi sa 860M grafickom, vrlo kvalitetni 17,3" IPS laptopi.

Lenovo je skuplji jer jos ima Touch ekran iz nekog razloga i stoga 99% glossy, a ne matt ekran, takodjer specifican je jer NEMA drugo mjesto za SSD pored postojeceg diska pa cak niti na mjesto optike jer nema optike radi specificnog dizajna. Lenovo je super po pitanju pristupa komponentama, Asus oke mozda i super (nisam gledao tocan review), Acer Nitro nazalost najslabiji po tom pitanju i to mu je jedina realna mana, no nije nemoguc za pristup.

Iz ovog je jasno, da razlika u dijagonali, nesto bolje temperature i samim time nesto tisi rad kosta dobrih 1500kn vise naspram npr. Asusa N551JM. Kolko je tocno laptop tih najbolje gledati recenzije/reviewove sa notebookchecka i external notebookcheck reviews gdje su arhivirane druge super recenzije.

 

Da, dolaze 960M i 950M Maxwell za laptop 2. generacije srednjeg visokog ranga, no ne ocekuje se znatan napredak naspram 860M i 850M. Sve su to GTX grafe, nesto sto 840M nije i sama ta oznaka ti oce rec da su high-end. Maxwell 2. generacije top ranga postoje i to su 970M i 980M. 965M je izmedju 970M i 860M. 

Best buy sa 970M je Asus G751JT, trenutno dostupan u ADMu po best buy 10300kn cijeni - klik Taj se preporuca, ako pucas na ultra postavke u igrama na 1080p. 860M bi vise bila za high-very high settings i pametno postavljenim postavkama.

 

Dosta ljudi je vec kupilo Acer Nitroa, ima i zasebna tema na forumu pa mozes i to malo proucit. Samo polako sa kupnjom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 17:01 (The_Fichek).
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Problem je u tome sto smo sada otisli malo previsoko. Ako to srezemo na razinu 5500-6500kn, sto preporucas? S istim parametrima osim sto ne mora biti full HD.

 

Stvar je u tome da mi se bas ne daje 8000kn za laptop koji nije namijenjen igranju, ali ne daje mi se niti 3000 jer mi se cini da takvi crkavaju puno cesce, a uz to su losije izrade.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Acer Nitro iz Njemacke, ako zelis najkvalitetniji moguci 17,3", ducani Cyberport.de/at, Computeruniverse. U Hrvatskoj tocno to sto sam predlozio forumasu ora.

 

EDIT: Provjeri raspolozivost Nitroa, onog modela koji sam napisao da kosta 730e u Njemackoj, a prodaje se u tia-mobiteli: http://www.tia-mobiteli.hr/detaljan-prikaz.aspx?gid=129968 Zaboravio sam i na novi Lenovo z70-80: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=+Z70-80 kojem cijenu dizu Windowsi..

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 18:20 (The_Fichek).
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Vozdra,

 

i5, 8GB RAM-a, HDD nebitan (naknadno će se ugraditi SSD), po mogućnosti FHD (ne mora biti IPS-za - te neovce je i pitanje ima li ih) 15,6. Do 5000kn. 

 

Gledam Dellove modele i imaju ugrađenu grafičku karticu pa me zanima hoće li moći fluidno na njoj raditi isključivo obradu fotki?

 

Može neka druga preporuka u tom rangu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
vrba1989 kaže...

Trebam jedan savjet, prijatelj mi nudi laptop, da li se isplati kupiti Acer v5-573 s grafičkom m750, i5 4200u procesorom, 12 GB RAMa i 1tb diskom, star godinu dana s još godinom garancije za 3000 kn?

 

 

 Nitko ništa?

 

Ponuda je bila kratkotrajna... ja sam laptop uzeo... Jesam li pogriješio? Laptop je nov novcat, jedanput upaljen... još ima zaštitne folije... 

...bolje ispat glup nego iz aviona...
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
vrba1989 kaže...
vrba1989 kaže...

Trebam jedan savjet, prijatelj mi nudi laptop, da li se isplati kupiti Acer v5-573 s grafičkom m750, i5 4200u procesorom, 12 GB RAMa i 1tb diskom, star godinu dana s još godinom garancije za 3000 kn?

 Nitko ništa?

Ponuda je bila kratkotrajna... ja sam laptop uzeo... Jesam li pogriješio? Laptop je nov novcat, jedanput upaljen... još ima zaštitne folije... 

 Pa izgleda ok ponuda po meni. Grafička je, pretpostavljam, 750m još je tu i 12 gb rama što je dosta. Dobro je što je laptop praktički neupotrebljen, ako nije baš prošla puna godina dana onda bi ti bilo dobro nadoplatiti produženje garancije na još godinu dana. Inače kolega fichek ima isti taj laptop, njega sigurno vidiš tu po temi, ne možeš ga previdjet ni da hoćeš :D. Koliko znam on ima model sa ips ekranom, možda si to i ti dobio, a da niti ne znaš. Ugl. pitaj ga za dojmove...

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 22:03 (AirLive).
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

3000kn je 50% minimalne cijene tog laptopa koja je bila na trzistu, ako pricamo o modelu sa FHD IPS, ako ne, opet si ekstra prosao. Ja nebi prodao svoj za tako malo para ni u ludilu, dok got su IPS ekrani rijetki na laptopima. Samo jednom upaljen? Di si kupio laptop, ebay mozda?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 0:14 (The_Fichek).
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Postovanje!

 

Naime zanima me dali je ovaj  Laptop TOSHIBA Satellite L50-B-1VW best buy opcija do 3 000 kn?

Namjena laptopa je surfanje, muzika, filmovi i rad na office-u. Igrice ne dolaze u obzir pa :D

Naravno, poslusao bih druge prijedloge.

Ugl, trazim najbolji moguci laptop do 3000 kn.

 

Zahvaljujem unaprijed!

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 23:31 (Duk).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koliko sam zamijetio ugrubo pretrazujuci, novi LENOVO G70 i Z70 su identicne vanjske strukture (bruseni metal u kombinaciji s plastikom) odnosno isti su. Razlika unutar je slabija 820M naspram 840M grafickom i IPS u korist Z70... 

Ocito da ce se uskoro i za nize ili oko 6.000kn moci nabaviti p.r.sa 17,3" i IPS matricom (lenovo Z70-80).

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Što mislite o ovome? Dodati odmah još jedan SSD (Kingstonov Fury od 120GB). Sveukupno onda 5300kn. Za Illustrator i Photoshop...

 

Može i neka vaša preporuka ako postoji bolji izbor za te novce.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 17:49 (ZdravkecB).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, trebao bih preporuku za laptop do 6 000kn.

 

Namjena je obrada videa (afteri i premiere), važno je da nije glossy ekran i poprilici da ima SSD 

 

Hvala ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Gledam ovaj laptop hp pavilion 17 f151nm, kakvi su ti pavilioni.., da li su prisutni problemi sa pregrijavanjem kao što su imale neke starije serije.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav svima. Prije koji mjesec sam ovdje postavio upit za kupnju laptopa i dobio dobru preporuku, ali došlo je nešto neplanirano i ode lova. Uglavnom, molim preporuku za laptop, marka nebitna, izgled nebitan nije za šminku. Bitno je da je kvalitetan i pouzdan, još da ima dobar pristup da ga mogu sam otvoriti i usisati i zamijeniti pastu bilo bi idealno. Morao bi imati ekran min 17.3", služio bi za surfanje, forume, gledanje filmova online(češće) i downloadanih(rijetko). Igrice ne igramo a i te koje se pokrenu ponekad je več pregazilo vrijeme. Važno je da dobro lovi wi-fi s kata u prizemlje gdje je router zbog filmova(ne znam ima li razlike u tome kod pojedinih uređaja). Kupio bih ga na rate. Molim neki najjeftiniji prijedlog s obzirom na potrebe ali ako je baš neki 200-300kn skuplji a bolji, neće biti problem. Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
ZdravkecB kaže...

Što mislite o ovome? Dodati odmah još jedan SSD (Kingstonov Fury od 120GB). Sveukupno onda 5300kn. Za Illustrator i Photoshop...

 

Može i neka vaša preporuka ako postoji bolji izbor za te novce.

Mozda najbolji 15,6" FHD za te novce, a ako zelis original Windoze gledaj: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=i5-5200u+acer sa jednako dobrom izradom (metalna legura gore), a malo slabijim procesorom (i7U = laptop i5).

Ako se bavis profesionalno programima, a ne mislis spajati laptop na zasebni monitor razmisli o nesto skupljem Asus N551JK radi IPS ekrana, a model sa i7 (pravim ne U) ide od 6200kn, s time da kod kupovine tog treba bit oprezan jer samo CN11.. modeli imaju IPS.

Ako mislis laptop spajati na zasebni monitor super best buy je Asus X550JK, plasticnije izrade od K modela i bez FHD, ali sa dosta boljim performansama (pogotovo sto se tice GPU) i na HD i na FHD, ako bi spajao na vanjski monitor. Model sa pravim i7 ide od povoljnih 5280kn.

Znaci moras nac neki kompromis izmedju performansi/ekrana.

 

Pyat kaže...

Pozdrav, trebao bih preporuku za laptop do 6 000kn.

 

Namjena je obrada videa (afteri i premiere), važno je da nije glossy ekran i poprilici da ima SSD 

 

Hvala ;)

Ista prica kao sa gornjim odgovorom. Znaci, ako mislis spajati laptop na vanjski monitor mozes fino ustedjeti sa Asus X550JK i7, ako ne mislis spajati na vanjski monitor idi na N551JK i7 Model N551JK sa i5 nije tolko jeftiniji, stoga je ovaj veci best buy, a oba modela dolaze sa samo 4GB RAMa, no zato je ekran vrhunski za laptop, IPS FHD, prema nekoj recenziji, ako se dobro sjecam, 100% sRGB.

 

sage kaže...
Gledam ovaj laptop hp pavilion 17 f151nm, kakvi su ti pavilioni.., da li su prisutni problemi sa pregrijavanjem kao što su imale neke starije serije.

Od jeftinijih 17,3" preporucuje se Acer E5-771G (ako zelis jacu 840M graficku i FHD rezoluciju), Lenovo G710 (ako zelis jaci proc i ako su HD+ i 820M graficka u redu, s time da ima modela i bez graficke pa se da ustedjeti). Neznam kakvi su Pavilioni, znam da imaju godinu manje startnog jamstva i radi toga skuplje produljenje jamstva na 3g, cak 500kn naspram Lenova i Acera.

 

kekec01 kaže...

Pozdrav svima. Prije koji mjesec sam ovdje postavio upit za kupnju laptopa i dobio dobru preporuku, ali došlo je nešto neplanirano i ode lova. Uglavnom, molim preporuku za laptop, marka nebitna, izgled nebitan nije za šminku. Bitno je da je kvalitetan i pouzdan, još da ima dobar pristup da ga mogu sam otvoriti i usisati i zamijeniti pastu bilo bi idealno. Morao bi imati ekran min 17.3", služio bi za surfanje, forume, gledanje filmova online(češće) i downloadanih(rijetko). Igrice ne igramo a i te koje se pokrenu ponekad je več pregazilo vrijeme. Važno je da dobro lovi wi-fi s kata u prizemlje gdje je router zbog filmova(ne znam ima li razlike u tome kod pojedinih uređaja). Kupio bih ga na rate. Molim neki najjeftiniji prijedlog s obzirom na potrebe ali ako je baš neki 200-300kn skuplji a bolji, neće biti problem. Hvala!

Lenovo g710, najjeftiniji model sa najjacim dvojezgrenim pentiumom je najbolji za tebe. Laptop je vrlo dobar za samostalno odrzavanje, a procesor zamjenjiv. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 22:27 (The_Fichek).
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pa evo kekec preporučam lenovo g710 ili lenovo g70-70. Ovaj drugi g70 70 je novija serija al mislim da je to manje više isto. Sviđa mi se kod g710 kad skineš donji poklopac imaš lagani pristup pa skoro svim komponentama.. Ok je i taj pentium, al verzija sa i3 nije nešto puno skuplja.. Da i taj g710 ima 1tb disk što ti je dobro za filmove.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Verzija sa i3 i nije tako puno skuplja kako je prije bila, sad je razlika 700kn. Lenovo g70-70 pak dolazi od 3600kn i to sa stedljivom verzijom 3550M pentiuma kakav dolazi u g710 za 1000kn manje, tako da je skroz neisplativ.

10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
sage kaže...
 Da i taj g710 ima 1tb disk što ti je dobro za filmove.

G710 dolazi u više varijanti (čini mi se četiri) ovisno o potrebama/željama korisnika.

 

Jedan ima 1TB, Geforce GT 820M, Pentium, DOS (3210kn).

Drugi ima 500GB, HD Graphics, Win 8.1, Pentium (3410kn).

Treći ima ili nema ;-) moj favorit :-)  500GB, HD Graphics, Pentium, DOS (2540kn).

Četvrti ima 1TB, Core i3, HD Graphics, DOS (3400kn).

 

Mislim da je za moje potrebe ovaj najjeftiniji i najbolji. Mislim da sam negdje vidio nekog Asusa za iste novce istih karakteristika ali je proc Celeron quad-core. Pretpostavljam da je Pentium bolji iako dual-core??

9 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Super, konkurencija je Lenovo g710 sa malo boljim 3550M koji i vise trosi. Asus je bolji, ako zelis cim dulje trajanje baterije, makar 3550M se da stavit na power-saver pa imas gotovo pa istu stvar. Razlika je u i u dizajnu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 0:56 (The_Fichek).
10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Evo da se ja ne zamaram više budući da mi je buđet ograničen, molim The_Ficheka da presudi Između Asusa i Lenova. Ekran je isti, oba su HD+, grafika ista, zvuk svaki na svoj način dobar.

Muči me 1. procesori

       2. baterija 4 čelije vs 6 čelija

       3. otvaranje i održavanje

 

Što bi ti uzeo i zašto??

Hvala! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ekran nije isti, to sto su oba HD+ ne znaci da su iste kvalitete ekrana. To je najvece pitanje. Jedan skuplji Lenovo g710 je bio iznadprosjecnog ekrana prema recenziji sa notebookchecka pa je za vjerovat da i jeftiniji ne odudara, za Asusa nisam trazio recenziju. 4 vs 6 celija nemora nist znacit, gleda se kolki kapacitet imaju, ako negdje pise. Za odrzavanje je Lenovo provjereno dobar, a Asus 17,3" los u jeftinom rangu, mozda je bas taj model neka iznimka, sto mozes provjerit na sluzbenoj stranici. Asus meni ima ljepsi dizajn i nebih puno ceprkao po laptopu kao ti. M procesor je zamjenjiv, ovaj Celeron nije, M je jaci za single task, a za multitask su zapravo podjednaki, Celeron ima mini prednost, tak nebitno za surfanje. Meni osobno bi bilo najvece pitanje kvalitete ekrana sto bih malo provjerio na youtubeu prije kupnje. Kako je vrlo vjerojatno da je Asus nikakav za ceprkanje i nadogradnju Lenovo ti bolje dodje kako si to naveo za uvjet, a Asus ima i razlog zasto je tako, jer taj Celeron jedva da ista trosi pa nema potrebe za mjenjanjem paste i tako.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 1:46 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
The_Fichek kaže...

3000kn je 50% minimalne cijene tog laptopa koja je bila na trzistu, ako pricamo o modelu sa FHD IPS, ako ne, opet si ekstra prosao. Ja nebi prodao svoj za tako malo para ni u ludilu, dok got su IPS ekrani rijetki na laptopima. Samo jednom upaljen? Di si kupio laptop, ebay mozda?

Ma ne, u Zagrebu, čak sam i pogledao laptop uživo prije nego što sam ga platio. 

 

Malo sam pročitao reviewove po netu prije nego sam kupio, vidim da se neki žale na pregrijavanje, imaš li ti takvih problema? 

 

Ekran nije full hd, već 1366 x 768.

 

AirLive kaže...

 Pa izgleda ok ponuda po meni. Grafička je, pretpostavljam, 750m još je tu i 12 gb rama što je dosta. Dobro je što je laptop praktički neupotrebljen, ako nije baš prošla puna godina dana onda bi ti bilo dobro nadoplatiti produženje garancije na još godinu dana. Inače kolega fichek ima isti taj laptop, njega sigurno vidiš tu po temi, ne možeš ga previdjet ni da hoćeš :D. Koliko znam on ima model sa ips ekranom, možda si to i ti dobio, a da niti ne znaš. Ugl. pitaj ga za dojmove...

 

 

 

Grafička je 750M, kad sam vidio koliko je laptop plaćen u siječnju prošle godine... nisam puno razmišljao... 

 

Jamstvo ću definitivno produžiti, već sam zvao HGSPOT i kažu da se može produžiti u bilo kojem trenutku prije isteka postojećeg jamstva.

...bolje ispat glup nego iz aviona...
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 8:39 (vrba1989).
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala The_Fichek. Lenovo it is. Nije baš da sam lud za čeprkanjem po laptopu ali volim si neke stvari sam odraditi. Imaš pravo što se tiče ekrana, krivo sam se izrazio, nisu isti u smislu kvalitete nego su oba HD+. Nego pitanje broj 2, nije baš za ovdje ali bit ću brz :-) nisam još do sada koristio win 8, kakav je u odnosu na 7?? Koji os da stavim na Lenovo?? Hvala još jednom.

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
vrba1989 kaže...

Grafička je 750M, kad sam vidio koliko je laptop plaćen u siječnju prošle godine... nisam puno razmišljao... 

 

Jamstvo ću definitivno produžiti, već sam zvao HGSPOT i kažu da se može produžiti u bilo kojem trenutku prije isteka postojećeg jamstva.

 Da dobru ti je ponudu dao taj tvoj prijatelj. Za jamstvo nisam siguran, ne pratim to baš, to sam onako samo rekao kao neko upozorenje da se ne zaboravi. Ali kad su ti u hgspotu tako rekli, onda bi trebalo bit u redu. S obzirom na cijenu koju si ga platio nebi trebao biti problem produljiti jamstvo :D. Nego jesi saznao imaš li možda model sa fhd ips?

10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Neznam Kekec. Iskreno ja sam se 7-icom sluzio samo na faksu, doma sam sa XP preso na 8-icu i meni je super pa nisam bas relevantan za usporedbu. Kod Lenova nebi trebalo biti problema niti sa driverima za Win7 niti za Win8.

 

@vrba1989

Mene isto zanima koji ti je model dao. Produljit jamstvo nemozes bilokada, nego do isteka 1. godine postojeceg jamstva (kazem za Acer ne opcenito), znaci imas jos koji mjesec vremena isto kao ja :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 10:28 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
AirLive kaže...

 Da dobru ti je ponudu dao taj tvoj prijatelj. Za jamstvo nisam siguran, ne pratim to baš, to sam onako samo rekao kao neko upozorenje da se ne zaboravi. Ali kad su ti u hgspotu tako rekli, onda bi trebalo bit u redu. S obzirom na cijenu koju si ga platio nebi trebao biti problem produljiti jamstvo :D. Nego jesi saznao imaš li možda model sa fhd ips?

 Ne znam, provjeriti ću danas točno po modelu laptopa.

 

The_Fichek kaže...

 

@vrba1989

Mene isto zanima koji ti je model dao. Produljit jamstvo nemozes bilokada, nego do isteka 1. godine postojeceg jamstva (kazem za Acer ne opcenito), znaci imas jos koji mjesec vremena isto kao ja :)

 

U petak sam ih zvao pa su rekli da se može cijelo vrijeme garancija produljiti, mom laptopu je istekla 1. godina, budem ih danas popodne nazvao da mi provjere po broju računa pa javim što su mi rekli.

...bolje ispat glup nego iz aviona...
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Jamstvo se moze produljit u bilokojem ducanu koji ga nudi. Mozda HGshop ima svoju politiku da ako je laptop kupljen kod njih mozes produljit bilokada dok traje startno jamstvo, a mozda i ja nisam u toku pa je to tako i za ostale Acer laptope, sto bi bilo cudno jer nitko obicno ne nudi da se moze produljuit unutar prve 2 god, nego max. unutar prve god dana..

9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

PC-ove inace slazem sam, ali u laptope i njihove price/performance omjere nisam upucen pa bih molio savjet :).
Treba mi laptop do 3000 kn, korišten bi bio za surfanje, office, filmove, glazbu...da ima kameru, mikrofon...osnovne stvari... samo da ne odrađuje te stvari presporo i to je to ^^...

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

Trebao bi mi laptop za gledat filmove igrat lol i eventualno counter strike sa 1 tb memorije i sto boljim ekranom min 15.6 incha i Windowsim za cca 4000 kn ako moze za manje odlično 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 20:03 (Mr_Luka).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice