Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.062.067
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kupujem laptop upper-mid range do cirka 1000€ ( moze i vise nijanse nisu bitne toliko). Već sam bacio oko na Asus-a, ali ne mogu se dogovorit sa sobom da li je bolje imati original Win na 15.6" ili FreeDOS na 17.3". Isto tako ako neko zna koliko je vidljiva razlika izmedu 5500U i 4720HQ cpua. Vidio sam da 4720 ima bolje performanse na benchmarku ali kako se to odražava na svakodnevnu uporabu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

karlo125

17.3" ili 15.6"? Namjena? Ne trebaju Windowsi?

 

lavisa

Razlika je ogromna izmedju ta 2 i7 jer i7U ustvari nije i7, nego laptop i5, tj. i7HQ ima 2x vise jezgri. Druga razlika je takt jezgri, tj. i5H je brzi od i7U. Inace, koja je namjena laptopa? Ako ima gaminga radje gledaj Acer Nitroa radi brze 960M grafe, bilo model sa i5H: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=acer+nitro+031 ili sa i7HQ: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=acer+nitro+049 Ponuda Asusa sa tom grafom je jako oslabila, a ostali brandovi ju bas i ne nude u HR. Bilo je Lenova y50-70 no vise nije konkurentan, pogotovo ne sa napuhanom cijenom. Sa druge strane, ako trebaju predinstalirani Windowsi, onda je taj kojeg si linkao prakticki jedan jedini odabir u tom rangu, ako bi htio zadrzati i dalje dost jake specs.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 12:21 (The_Fichek).
8 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Laptop ako bi moglo do 5.5 6k gotovinon ili otp 7k na rate . Namjena 90% autocad i dizajniranje u takvin programima.. 10 % cs go..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ma da je riječ o nekom ozbiljnijem gamingu nebi birao laptope tako da mislim da 950M i dalje zadovoljava sve moje potrebe. Volio bi i ja jednom imati taj orginalni win osobito ako ga mogu odma upgrade na 10. Mislim da ću morati vidit taj laptop uživo da procjenim je li 15" dovoljno za elegantno surfanje, gledanje filmova, programiranje i sl.

 

edit:
Inače, postoji li mogućnost proširivanja laptopa SSD-om?

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 13:31 (lavisa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Postoji, na mjesto optike. Kod Acer Nitroa imas jos M.2 utor, a kod N Asusa half-msata utor. U oba slucaja se za nadogradnju javljas servisu.

 

Bakini

15.6" ili 17.3"?

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 13:35 (The_Fichek).
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, evo mene opet. Prije tj i pol naručio sam K550JX-DM013D iz e-kupi no kako imaju problema sa dobavljacem laptop jos uvijek nije ni stigao kod njih i privremeno su ga makli iz prodaje. 

Imam opciju da mi vrate novce sta cu najvjerovatnije i napraviti te uzeti neki drugi laptop...

Malo sam proucavao i naisao na ovo. Ako mi neko moze objasniti cemu ta razlika u cijeni od tisucu kuna izmedu ovog i ovog laptopa kad imaju iste komponente?!
Gledao sam malo i vidim da ovaj N model ima kvalitetnije hladenje te brzi HDD no to je sve sta sam uspio primjetiti? 

Mislim da cu na kraju ipak ici na Acer Aspire V Nitro VN-7 i zanima me jeli to neki best buy do 6.5-7.5k kn? Koliko se osjeti ta razlika izmedu modela sa i5-4210H te modela sa i7-4720HQ?

Laptop ce se koristit za filmove, igrice (najcesce nista pre zahtjevno; nesto tipa LoL,CoD ali vjv ce se vrtit i novije igrice tu i tamo) te editanje videa i dosta multitaskinga . Kakva je izrada ove serije i ima li nekih cescih problema s njima? Dali mi se vise isplati uzet model s i5 te ubacit SSD u njega( garancija se ne gubi jelda?) ili model sa i7 pa mozda kasnije nadogradit?
Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa,

Trebao bi mi novi laptop, zahtjevi su sljedeci:

 

1. Multi-tasking je prioritet, dakle zelim bez problema istovremeno radit u aplikaciji tipa Visual studio (nije 3D renderer il nesto slicno), slusat pjesmu na youtube (youtube video aktivan), otvarati hrpu oglasa na njuskalu ili surfati sto god mi treba, uz to vjerojatno otvoren word dokument, notepad i neke tako lakse aplikacije

 

2. Drugi zahtjev je igranje igara, nemam velike zahtjeve ovdje, zelim bez problema igrati Starcraft 2 i Diablo 3

   Volio bi kad bi mogao istovremeno igrati starcraft 2 na high postavkama, imati upaljen youtube video s muzikom i biti u mogucnosti alt tabati (onako instant) izmedju starcrafta , you tube videa, facebooka, mozda sgooglati nesto nabrzaka i otvoriti novi youtube video dok je upaljen starcraft 2.

 

3. Treci zahtjev je cijena, sto jeftinije to bolje, idealno nekakav best buy izmedju 3 000 kn  i 4 000 kn. Ne znam dal se moze dobit tako dobar multitasking (proc i ram valjda) za tu cijenu.

 

4. Cetvrti zahtjev je da laptop mora odraditi svoj posao dok je spojen na monitor od 24", sama dijagonala laptopovog displaya treba biti minimalno 15"

 

*Napomena: nije bitno da je laptop lagan i tanak, samo je bitno da je prijenosno racunalo

 

To je to,

Generalno, dobar multitasking i ne tako dobra grafika.

 

Petpostavljam da bi mi trebalo sto vise jezgri il cega vec :) i puno dobroga rama.

Ne znam dal bi nekakav i3 proc mogao izgurat ovo starcraft 2 + youtube video + surfanje s instant alt tabanjem izmedju starcrafta i surfanja i da sve ide brzo.

Nadam se da nisam prezahtjevan, ako bi ovo islo preko 4000 kn mozda bi mogao ici i preko, ali samo ako ne postoji laptop koji zadovoljava ovo sve a da je do 4000 kn.

Hvala !

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 17:13 (int.eNt).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Lovro2209

Najveca razlika je sto N551 ima IPS ekran, zatim slijedi kvalitetnija izrada i (nepraktican) half-msata utor. Uz N Asusa dobis i maleni vanjski subwoofer. 

Za editanje videja ces svakako imati koristi od i7HQ, a u igrama radi potencijala 950M, tj. 960M grafe ces slabije vidjeti razliku, ako ju uopce vidis (ovisno o igri).

Acer Nitro ima osjetno jacu grafu te su trenutno puno povoljniji 17.3" nego 15.6" modeli, sto obicno nije slucaj kod skupih laptopa. Nitro ima prakticniji M.2 utor za SSD, bez da vadis optiku. Za bilokakvu nadogradnju ti se najbolje javiti ovlastenom servisu, da ne bi bilo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 16:16 (The_Fichek).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
i7-4720HQLovro2209 kaže...

Pozdrav, evo mene opet. Prije tj i pol naručio sam K550JX-DM013D iz e-kupi no kako imaju problema sa dobavljacem laptop jos uvijek nije ni stigao kod njih i privremeno su ga makli iz prodaje. 

Imam opciju da mi vrate novce sta cu najvjerovatnije i napraviti te uzeti neki drugi laptop...

Malo sam proucavao i naisao na ovo. Ako mi neko moze objasniti cemu ta razlika u cijeni od tisucu kuna izmedu ovog i ovog laptopa kad imaju iste komponente?!
Gledao sam malo i vidim da ovaj N model ima kvalitetnije hladenje te brzi HDD no to je sve sta sam uspio primjetiti? 

Mislim da cu na kraju ipak ici na Acer Aspire V Nitro VN-7 i zanima me jeli to neki best buy do 6.5-7.5k kn? Koliko se osjeti ta razlika izmedu modela sa i5-4210H te modela sa i7-4720HQ?

Laptop ce se koristit za filmove, igrice (najcesce nista pre zahtjevno; nesto tipa LoL,CoD ali vjv ce se vrtit i novije igrice tu i tamo) te editanje videa i dosta multitaskinga . Kakva je izrada ove serije i ima li nekih cescih problema s njima? Dali mi se vise isplati uzet model s i5 te ubacit SSD u njega( garancija se ne gubi jelda?) ili model sa i7 pa mozda kasnije nadogradit?
Hvala unaprijed

 Short answer: Ako imaš mogučnost birati između i7-4720HQ ili i5-4210H, uzmi i7-4720HQ bez razmišljanja

 

Long answer: Ovo je jedno od vrlo tricky pitanja. Realno gledano, nema razlike. i5-4210H kad se upari s gtx 950/960/970m neće imati bottleneck tak da za gaming su ti procesori isti.

E sad kad je u pitanju multitasking, tu je već problem. Za normalnog korisnika opet nema prevelike razlike, ali ako planiraš istovremenom imati otvorenih 20 kartica na google chromu, gledati 4k video na youtube, igrati BF3 i streamati onda ti ovaj i5 beskoristan i treba ti i7 s bar 4 jezgre + HT. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
int.eNt kaže...

Pozdrav ekipa,

Trebao bi mi novi laptop, zahtjevi su sljedeci:

 

1. Multi-tasking je prioritet, dakle zelim bez problema istovremeno radit u aplikaciji tipa Visual studio (nije 3D renderer il nesto slicno), slusat pjesmu na youtube (youtube video aktivan), otvarati hrpu oglasa na njuskalu ili surfati sto god mi treba, uz to vjerojatno otvoren word dokument, notepad i neke tako lakse aplikacije

 

2. Drugi zahtjev je igranje igara, nemam velike zahtjeve ovdje, zelim bez problema igrati Starcraft 2 i Diablo 3, po mogucnosti i nesto jace od toga al nije prioritet

  Volio bi kad bi mogao istovremeno igrati starcraft 2 na high postavkama, imati upaljen youtube video s muzikom i biti u mogucnosti alt tabati (onako instant) izmedju starcrafta , you tube videa, facebooka, mozda sgooglati nesto nabrzaka i otvoriti novi youtube video dok je upaljen starcraft 2.

 

3. Treci zahtjev je cijena, sto jeftinije to bolje, idealno nekakav best buy izmedju 3 000 kn  i 4 000 kn. Ne znam dal se moze dobit tako dobar multitasking (proc i ram valjda) za tu cijenu.

 

*Napomena: nije bitno da je laptop lagan i tanak, samo je bitno da je prijenosno racunalo

 

To je to, pretpostavljam da bi mi, s obzirom na prvi prioritet, trebalo sto vise jezgri il cega vec :) i puno dobroga rama.

Ne znam dal bi nekakav i3 proc mogao izgurat ovo starcraft 2 + youtube video + surfanje s instant alt tabanjem izmedju starcrafta i surfanja i da sve ide brzo.

 

Hvala !

 

 

 

 Ovo što ti je boldano je problem, ovo što je podcrtano i boldano je kontradikcija. Ne želiš igrati ništa zahtjevno, ali ipak želiš?

Želiš dobar multitasking i dobru grafu, a nemaš dovoljno novaca na raspolaganju?

 

Slobodno veliš kakvu dijagonalu i rezoluciju želiš.

 

ps: ovo nije napad, samo nema smisla imati visoke želje za takve novce.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 16:25 (PoloMarko).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

@PoloMarko

Da, nisam bio sasvim jasan. Sada sam editirao post tako da je drugi zahtjev "Starcraft 2 i Diablo 3" bez ovog "po mogucnosti nesto jace od toga", nadam se da to nisu visoki zahtjevi.

I dodao sam cetvrti zahtjev koji se tice displaya odnosno dijagonale; sama dijagonala laptopa mora biti minilano 15", al laptop spajam na externi monitor od 24" i treba odraditi sve na tom monitoru od 24".

Uglavnom, dobar multitasking i ne tako dobra grafika - dovoljno dobra da moze vrtit Starcraft 2 i Diablo 3.

 

Hvala !

 

P.S. ne znam sto su tocno visoki zahtjevi pa... : )

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 17:10 (int.eNt).
8 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kupio acer

ima 4gb rama

i3 4030U

840m2gb

1tb

za 3500kn

 

Dobio sam windows 8 uz njega i hrpu nepotrebnih programa(ne mislim na drivere)

Dali da ga ostavim ili da skinem novi?

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav svim forumašima ;)
Prijateljica mi traži laptop koji bi joj koristio za office paket i slične stvari, ništa posebno, i da bude 13 inča. Budžet nije precizirala pa ako možete predložite nešto oko 3000kn i nešto oko 4000. Obzirom da joj same karakteristike nisu toliko bitne bilo bi bolje da su mu izrada kućišta, tipkovnica i ekran malo bolji. Hvala unaprijed :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
PoloMarko kaže...

 HP Pavilion 15-ab010nm košta 1k više kuna od Z51-70. U tvom cjenovnom rangu Z51-70 je najbolji odabir.

 Kako kad na "e kupi" piše da jednako koštaju. 4999,00 kn bez popusta. Također, za LENOVO Z51-70 u "Opisu prozvoda" je navedena ova grafa : AMD Radeon R9 M375 (4 GB), iako pod kategerijom "Specifikacije proizvoda" ne piše ništa. Za HP Pavilion 15-ab010nm je navedena ova grafa : NVIDIA GeForce 940M (2 GB). Pretpostavljam da je Nvidijina grafa u ovom slučaju bolja. No što mislite o modelu LENOVO G5080 ? Pošto bi se laptop trebao uzeti na rate, mislite li da je bolje uzeti skuplji, s obzirom da bi trebao poslužiti barem 5 godina ?

 

Imate li neki novi prijedlog ? Također, gdje (u kojoj prodavaonici) bi ga bilo dobro kupiti ?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Parkour#
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

On je mislio na model sa i3, ocito je doslo do nesporazuma, tj. nisi stavio linkove. Da, 940M bi trebala biti bolja od M375. Po meni niti jedan ni drugi nisu neki odabir. Ja bih za all-around radje isao na ovog Acera: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=v3-574g+i5, makar vjerojatno ima slabiju izradu, ponajprije radi IPS ekrana. Jos ti zgodno dodje posto ga ima u ekupi.hr di je ista cijena za rate i cash. Neznam zasto imaju 2 ista modela po razlicitim cijenama.

 

slaven96

Vrlo je slaba ponuda takvih na HR trzistu. Checkiraj http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=E31-70+lenovo i http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=13.3+acer Oba nemaju optiku i imaju SSD umjesto HDDa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 19:09 (The_Fichek).
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Što velite na ovaj model : "Asus F555LB-DM016D, 15,6" FHD, i5-5200U, 8GB, 1TB, GF940M" ? Ništa na gugletu nemrem naći, jedino to da se prodaje u samo par trgovina. Cijena u ADM-a je 5000 kn. Čudno mi je to :/ ... Ima li kakvih recenzija ili da ga je netko s foruma kupil, pa da mi veli nešto ? Nekako mi se čini najbolji, e sad... ne znam :/

 

EDIT : Zainteresirao me ovaj HP Pavilion 15-ab010nm, N6C17EA - na ekupiju :D . Ima li netko iskustva s njim, kakav je, jel ga može tko opisati ?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Parkour#
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 20:18 (DJED BOŽIĆNJAK).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav! Molio bih preporuku za laptop 3000-3500 kn. Volio bi da je 17 ekran i da ima instalirane windowse. Zahtjevi? Internet, streamanje tekmi, gledanje filmova.. Nikakve igrive, nikakvi zahtjevni programi(ono klasika office bi korstio po potrebi ali ne puno pošto imam službeni) Želim da mi komp radi brzo, da ne štuca, ne smrzava se... Da li mogu opće za ovu lovu dobit tako nešto?

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
karlo125 kaže...

Kupio acer

ima 4gb rama

i3 4030U

840m2gb

1tb

za 3500kn

 

Dobio sam windows 8 uz njega i hrpu nepotrebnih programa(ne mislim na drivere)

Dali da ga ostavim ili da skinem novi?

 Možeš li molim te reći koji su to nepotrebni programi?

Slobodno malo i elaboriraš piranje.

 

EDIT: Malo sam guglao tvoje ime i našao hrpu tvojih tema na tomshardware te letemično sam ti pogledao google plus naslovnicu.

BTW, koji su nastavnici tebi dali ocjenu 5 u OS Samobor 2010. godine? Zanima me kakve gljive su jeli jel bi i ja takve.

 

ps. Molim te kloni se ove teme/foruma.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 23:02 (PoloMarko).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
DJED BOŽIĆNJAK kaže...
PoloMarko kaže...

 HP Pavilion 15-ab010nm košta 1k više kuna od Z51-70. U tvom cjenovnom rangu Z51-70 je najbolji odabir.

 Kako kad na "e kupi" piše da jednako koštaju. 4999,00 kn bez popusta. Također, za LENOVO Z51-70 u "Opisu prozvoda" je navedena ova grafa : AMD Radeon R9 M375 (4 GB), iako pod kategerijom "Specifikacije proizvoda" ne piše ništa. Za HP Pavilion 15-ab010nm je navedena ova grafa : NVIDIA GeForce 940M (2 GB). Pretpostavljam da je Nvidijina grafa u ovom slučaju bolja. No što mislite o modelu LENOVO G5080 ? Pošto bi se laptop trebao uzeti na rate, mislite li da je bolje uzeti skuplji, s obzirom da bi trebao poslužiti barem 5 godina ?

 

Imate li neki novi prijedlog ? Također, gdje (u kojoj prodavaonici) bi ga bilo dobro kupiti ?

 Zanima me iz znatiželje zašto gledaš laptope koji koštaju 5k kuna ako si CAPSANO napisao da je buđet 3,5k kuna?

Btw, po meni je http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=K550JX-DM143D best buy za 5k kuna (+200kuna za dodatnih 4GB rama). Kakva je kvaliteta izrade, moraš si sam pogledati.

 

int.eNt

Prema tvojim potrebama ovaj laptop gore je skoro savršen. Ako ti nije bad, probaj tih 1k kuna nadodati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 21:39 (PoloMarko).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
bruncek kaže...

Pozdrav! Molio bih preporuku za laptop 3000-3500 kn. Volio bi da je 17 ekran i da ima instalirane windowse. Zahtjevi? Internet, streamanje tekmi, gledanje filmova.. Nikakve igrive, nikakvi zahtjevni programi(ono klasika office bi korstio po potrebi ali ne puno pošto imam službeni) Želim da mi komp radi brzo, da ne štuca, ne smrzava se... Da li mogu opće za ovu lovu dobit tako nešto?

 http://www.telebit.hr/nb-toshiba-satellite-c70-b-212-crna-intel-core-i3-4005u-1-7ghz-500gb-hdd-4gb-17-3-1600x900-sjajni-intel-hd-4400-bluetooth-hdmi-windows-8-1-consumer-64bit-24mj-pscl4e-00800qy4.html

 

Najbolje što sam našao a da paše s tvojim željama.

Ako bi ti trebalo biti desktop zamjena, onda slobodno razmisli da malo buđet povečaš.  Ako je u pitanju mobilnost, onda ti je 15" puno praktičniji laptop.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 21:47 (PoloMarko).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
A u pravilu ja cu ostavit i stolno samo cu ga prebacit u drugu sobu a u ovoj sobi cu imat i Tv pa za filmove ga mogu spojit i na njega. Ne znam jel se isplati ic na 17?
Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ne isplati ti se uopce ici na laptop, ako ce vecinom biti u sobi, tj. ako ti stvarno nije bitna mobilnost.

 

PoloMarko

Slazem se i ja da je k550jx best buy, nego onaj Acer se cini boljim odabirom za ekipu kojoj nisu tako bitne performanse, a zele iznadprosjecni multimedia laptop.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 23:04 (The_Fichek).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
bruncek kaže...
A u pravilu ja cu ostavit i stolno samo cu ga prebacit u drugu sobu a u ovoj sobi cu imat i Tv pa za filmove ga mogu spojit i na njega. Ne znam jel se isplati ic na 17?

 HP Pavilion 15-p259nm je taman za tebe.

 

S windowsima http://www.links.hr/?naziv=prijenosno-racunalo-hp-pavilion-15-p259nm-m3h61ea-core-i3-5010u-dvdrw-4gb-500gb-hd-graphics-15-6-hd-wled-lan-bt-hdmi-kamera-usb-3-0-windows-8-1-bijelo&option=artikl&id_artikl=014.610.189

 

Bez windowsa http://www.ekupi.hr/HP-Pavilion-Core-i34GB500GB-15-p258nm-L5E18EAnbspprijenosno-racunalo-667102.aspx

 

Ako misliš da bi mogao, kupiš si ovaj bez windows (uštediš dobrih 500 kuna) i instaliraš si linux Ubuntu/Mint ili eventualno se snajdeš za Windowse i za Microsoft Office Paket (što ne bi trebao biti problem).

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
The_Fichek kaže...

Ne isplati ti se uopce ici na laptop, ako ce vecinom biti u sobi, tj. ako ti stvarno nije bitna mobilnost.

 

PoloMarko

Slazem se i ja da je k550jx best buy, nego onaj Acer se cini boljim odabirom za ekipu kojoj nisu tako bitne performanse, a zele iznadprosjecni multimedia laptop.

 Je, samo me ljudi ovdje često zbune s komentarima da im treba laptop samo za multimediju i da im ne treba nikakva jaka grafa, a sljedeća rečenica koja slijedi iza te je da bi ipak htjeli igradi novije igre na high postavkama. Tko je tu lud xd (reko bolje onda da predlažem gamerske laptope nego ikakve)

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 23:10 (PoloMarko).
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

PoloMarko

Hvala ! Vidjet ću ako smognem love za ASUS K550JX, cini se stvarno idealan za multitasking rokanje i lagani gejming.

Respect.

 

int.eNt

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Hitno!
Upisao sam arhitekturu u st, i radit cu na AutoCadu i sl. programima. Svi mi daju savjete za kupnju laptopa i sve se svodi na i5 ili i7 procesor, 6-8 Gb RAM, 15-17.3", te rezolucije 1600x900, a baterija i nije tako bitna. Buđet je 4000-6000. Sto jeftinije to bolje. Ako netko ima kakav prijedlog pls help. Hvala.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kreni redom, zelis li vise 15.6" ili 17.3"?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
17.3
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

kupio sam laptop s win 8

i kako da ga ja sad aktiviram

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice