Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.053.809
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Dojitza kaže...
BeLLicus kaže...

Pozdrav cura kupuje laptop do 2600kn čisto za gledanje filmova, fakultet, office i sl... Bitno da nije linux znači ili freedos pa da joj ja stavim windowse ili da već ima windowse, bilo bi dobro da je FHD i da ima ssd 128GB...

 

softwaremaniac kaže...
BeLLicus kaže...

Pozdrav cura kupuje laptop do 2600kn čisto za gledanje filmova, fakultet, office i sl... Bitno da nije linux znači ili freedos pa da joj ja stavim windowse ili da već ima windowse, bilo bi dobro da je FHD i da ima ssd 128GB...

http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=1_103_216&products_id=14154

jer jedino što ja znam je ovaj Acer koji ima i SSD i FHD, ali i Linux: https://fenix.hr/catalog/product/view/id/30631/

 

Otkad je predinstalirani Linux prepreka za stavit Windowse?

Nije to crna magija koja se baci na laptop pa on ne radi kak spada dalje...

Možda neki razlog postoji a da ja nisam upučen pa bi volio da me se ispavi ukoliko griješim, tko zna što ti linux likovi stavljaju u kod danas...

Ma nije problem, samo se treba malo pomučit, a znam i da ljudi često imaju problema kad uspiju stavit winse jer se ne znaju snaći kada Acer na svojim stranicama ne stavi drivere za OS koji njima treba (najčešće 7), bios postavke (GPT-MBR, legacy boot i sl.)

13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
zEE-kAY kaže...

 ok hvala... jel moze samo jos iz kojeg razloga? kuzim za graficku i procesor... no cula sam da je tipkovnica npr jako losa na tom acer-u i da je to veliki minus...

 Radi se o puno boljem laptopu, hardwerski daleko sposobnijem od ovoga iznad, treća je opcija bolje od obe iznad.

Tipkovnica u Acera je čisto ok.

 

Pregaziti Linux sa bilo kojim sistemom je i kao instalacija nanovo, samo treba pobrisati particije i napraviti jednu ili dvije, ovisno kako tko radi za W OS.

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

hvala... financijski mi je ovaj Lenovo malo prevelik zalogaj... i Acer je al morat cu razvuci malo mogucnosti :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pomoć molim. Tražim laptop , primaran je gaming. Budžet do 10000 kn. Mora biti plavo osvjetljenje tipkovnice, crveno ne dolazi u obzir , a vidim da je većina laptopa upravo takvo. Je li ovo dobar odabir ili ima šta bolje? https://www.centro.hr/lenovo-ideapad-700-notebook-15-6-black-3.aspx

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
UnderPressure kaže...

Pomoć molim. Tražim laptop , primaran je gaming. Budžet do 10000 kn. Mora biti plavo osvjetljenje tipkovnice, crveno ne dolazi u obzir , a vidim da je većina laptopa upravo takvo. Je li ovo dobar odabir ili ima šta bolje? https://www.centro.hr/lenovo-ideapad-700-notebook-15-6-black-3.aspx

 Zeleno, boolji CPU i GPU plus SSD za OS i programe te HDD, odlična opcija.

Plavi jedino model koji si linkao, ali lošiji :)

7 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Thx... još koji prijedlozi su dobrodošli...

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koja je razlika između ova 2 laptopa:

 

https://fenix.hr/catalog/product/view/id/29751/

 

https://fenix.hr/catalog/product/view/id/33027/

 

Nema logike u razlikama s cijenom. 

 

I ako netko ima preporuku laptopa do 4000 kn. Bitan je FHD ekran i da se mogu pokrenuti ponekad igrice. Samo ne znam kakav jos laptop mogu dobiti za te novce a da je samo za multimedia ? Jos se nisam odlucio sto bi tocno uzeo

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Rethink gold i bronze. Razlika u kakvom je stanju.
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
zoharbizo kaže...
Kelam kaže...

Prijateljica trazi laptop do 10000kn+- 1000kn

Treba joj za faks surfanje i da joj momak moze pes novi igrat.

Treba joj da bude lagan znaci neki ultrabook (ne zeli mac).

Ja sam nesto gleda asus zenbook flip UX360UA.

Dajte jos neku preporuku.

Hvala

 http://www.instar-informatika.hr/ultrabook-asus-ux303ub-r4021t-133-fhd-intel-core-i7-6500u-up-to-31ghz-8gb-ddr3-256gb-ssd-nvidia-gefo/0452698/product/

 Ne otvara mi link a i ne mogu ga naci na instarovoj stranici.

Ako ima jos kakav prijedlog...

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Marko5552 kaže...

Koja je razlika između ova 2 laptopa:

 

https://fenix.hr/catalog/product/view/id/29751/

 

https://fenix.hr/catalog/product/view/id/33027/

 

Nema logike u razlikama s cijenom. 

 

I ako netko ima preporuku laptopa do 4000 kn. Bitan je FHD ekran i da se mogu pokrenuti ponekad igrice. Samo ne znam kakav jos laptop mogu dobiti za te novce a da je samo za multimedia ? Jos se nisam odlucio sto bi tocno uzeo

Ovaj, pojede oba koja si linkao.

FHD LED ekran, i3 6100U, 8GB DDR4, GTX 950M 2GB i 1TB diska.

Kelam kaže...

 Ne otvara mi link a i ne mogu ga naci na instarovoj stranici.

Ako ima jos kakav prijedlog...

 To je bio jedini model na nabavi koji je imao diskretni GPU, 940M GTX.

Pogledaj malo ponude na stranicama, sumnjivo mi je da nema nijednoga sa diskretnim GPU-em.

Ako nema onda ovaj, 4 godine garancije je skoro pa i najbolji deal.

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Kelam kaže...
zoharbizo kaže...
Kelam kaže...

Prijateljica trazi laptop do 10000kn+- 1000kn

Treba joj za faks surfanje i da joj momak moze pes novi igrat.

Treba joj da bude lagan znaci neki ultrabook (ne zeli mac).

Ja sam nesto gleda asus zenbook flip UX360UA.

Dajte jos neku preporuku.

Hvala

 http://www.instar-informatika.hr/ultrabook-asus-ux303ub-r4021t-133-fhd-intel-core-i7-6500u-up-to-31ghz-8gb-ddr3-256gb-ssd-nvidia-gefo/0452698/product/

 Ne otvara mi link a i ne mogu ga naci na instarovoj stranici.

Ako ima jos kakav prijedlog...

 evo https://www.hgshop.hr/proizvod/prijenosno-racunalo-asus-ux310uq-fc301t-i7-7500u/12gb/256gb-ssd/gf940mx-2gb/13-3-/win-10-90nb0cl1-m04190/217506

14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, moze li mi neko reci sto znaci ovih 1000gb + 96gb ssd kod ovog laptopa. Zanima me da li znaci da su odvojeni, znaci posebno 1tb hdd i posebno 96gb ssd ili je to zarpavo onaj "hibridni" hdd?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Hvala puno na odgovoru. Uzet ću ovaj u mikronis posto se dobije torba uz laptop gratis (a kasnije još jednu pločicu od 4 gb ram) trenutno mi je bitnija torba, a isti je model laptopa:

https://www.mikronis.hr/acer-aspire-e5-575g-intel-core-i3-6100u-2-30ghz-4gb-1tb-linux-15-6-full-hd-nvidia-geforce-gtx950m-2gb-p-n-nx-gdzex-055.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav. Treba mi pomoc prilikom odabira novog laptopa za poslovne svrhe. Koristili bi se primarno CAD alati (AutoCad, Tower, Civil 3d, itd.). Buđet je do 6000kn max. Uvijet je da je ekran 17,3''. SSD nije potreban

Ivo Defa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Zhaba kaže...

Pozdrav, moze li mi neko reci sto znaci ovih 1000gb + 96gb ssd kod ovog laptopa. Zanima me da li znaci da su odvojeni, znaci posebno 1tb hdd i posebno 96gb ssd ili je to zarpavo onaj "hibridni" hdd?

 Hybrid.

Defa kaže...

Pozdrav. Treba mi pomoc prilikom odabira novog laptopa za poslovne svrhe. Koristili bi se primarno CAD alati (AutoCad, Tower, Civil 3d, itd.). Buđet je do 6000kn max. Uvijet je da je ekran 17,3''. SSD nije potreban

 Ovaj.

 

Ako je problem tih 175HRK onda ovaj.

10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

uzimam sestri laptop za svakodnevnu uporabu (net, multimedija, faks, možda sitno nezahtjevnih igara) i imam  dilemu između asus-x540la-xx004d (2470kn) i lenovo-z50-75-80ec00mqsc (2850kn). Realno, mislim da je asus sasvim dovoljan ali full hd display, dvostruko više RAMa, dedicirana grafička (istina low end ali svakako bolje nego integrirana) bi moglo vrijediti dodatnih 400kn. Što vi kažete?

0 asus x540la
0 lenovo z50 75
0 neki treći
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

posto nema ficheka zadnje vrijeme, pohvala zoharu na aktivnosti

posto sam za zadnja dva lapa dobio preporuku bas ovdje, opet cu postavit pitanje koji uzeti ??

lap se koristi pretezno za gejming: world of tanks, i warships, i armored warfare, eventualno ce odvrtit crysis i far cry u svim varijacijama, al to ionak i na ovom sad dobro ide

 

posto su nase stranice ocajne kaj se tice pretrazivanja po odredjenim komponentama, a da ne pricam da se presucuju informacije kao sto je tip memorije u grafickoj, posebno gtx 950, a nije isto jel je gddr3 ili gddr5, pa ne pise dal ima m2 slot za ssd pa se mora posebno pitat, a znaju i ram zatajit kak je konfiguriran, jel npr 1x 8gb ili 2x 4 pa se to treba vadit kod nadogradnje

 

koristeci arhitehovu stranicu zbog najlogicnijeg pretrazivanja, izvukao sam ono kaj mene zanima

gddr5 grafa, m2 slot, ips i ak je moguce, usb 3.1

posto wot posebno koristi samo jednu jezgru na sto vecoj frekvenciji, nije mi primaran i7, a i u mom izboru apsolutno svi imaju ili i5 6300 ili i7 6700

 

nakon detaljne analize i kontakta sa trgovinom, suzio sam izbor na tri kandidata, po seriji, a ne po konkretnom modelu

lenovo y700 (ne obicni ideapad 700 koji je drukciji), asus rog gl 552 i hp pavillion gaming, namjerno ne pisem modele jer i 15 i 17" modeli dolaze u obzir

 

mene zanima jel neko od vas ima kakva iskustva s nekim od modela kaj se tice izrade, hladjenja, ekrana, pristupa komponentama??

u ducanu kazu da se za stavljanje ram-a i ssd-a komp mora dat u servis da se ne izgubi garancija, a htio bi odma kod kupnje upiknut nutra samsung ili intel m2 ssd i obicni 2.5" ssd

0 gle-novo Y700
1 asus ROG GL 552
0 hp pavillion gamink
Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
jotun kaže...

Pozdrav,

 

uzimam sestri laptop za svakodnevnu uporabu (net, multimedija, faks, možda sitno nezahtjevnih igara) i imam  dilemu između asus-x540la-xx004d (2470kn) i lenovo-z50-75-80ec00mqsc (2850kn). Realno, mislim da je asus sasvim dovoljan ali full hd display, dvostruko više RAMa, dedicirana grafička (istina low end ali svakako bolje nego integrirana) bi moglo vrijediti dodatnih 400kn. Što vi kažete?

Ovaj ili ovaj ako se moguće protegnuti.

Ovaj ima slabiji GPU, ne puno ali ipak slabiji, no tu je W10 original, 8GB radne memorije i 17,3 FHD ekran.

Po meni najbolja opcija.

ED63 kaže...

posto nema ficheka zadnje vrijeme, pohvala zoharu na aktivnosti

posto sam za zadnja dva lapa dobio preporuku bas ovdje, opet cu postavit pitanje koji uzeti ??

lap se koristi pretezno za gejming: world of tanks, i warships, i armored warfare, eventualno ce odvrtit crysis i far cry u svim varijacijama, al to ionak i na ovom sad dobro ide

 

posto su nase stranice ocajne kaj se tice pretrazivanja po odredjenim komponentama, a da ne pricam da se presucuju informacije kao sto je tip memorije u grafickoj, posebno gtx 950, a nije isto jel je gddr3 ili gddr5, pa ne pise dal ima m2 slot za ssd pa se mora posebno pitat, a znaju i ram zatajit kak je konfiguriran, jel npr 1x 8gb ili 2x 4 pa se to treba vadit kod nadogradnje

 

koristeci arhitehovu stranicu zbog najlogicnijeg pretrazivanja, izvukao sam ono kaj mene zanima

gddr5 grafa, m2 slot, ips i ak je moguce, usb 3.1

posto wot posebno koristi samo jednu jezgru na sto vecoj frekvenciji, nije mi primaran i7, a i u mom izboru apsolutno svi imaju ili i5 6300 ili i7 6700

 

nakon detaljne analize i kontakta sa trgovinom, suzio sam izbor na tri kandidata, po seriji, a ne po konkretnom modelu

lenovo y700 (ne obicni ideapad 700 koji je drukciji), asus rog gl 552 i hp pavillion gaming, namjerno ne pisem modele jer i 15 i 17" modeli dolaze u obzir

 

mene zanima jel neko od vas ima kakva iskustva s nekim od modela kaj se tice izrade, hladjenja, ekrana, pristupa komponentama??

u ducanu kazu da se za stavljanje ram-a i ssd-a komp mora dat u servis da se ne izgubi garancija, a htio bi odma kod kupnje upiknut nutra samsung ili intel m2 ssd i obicni 2.5" ssd

HP Pavilion G15.

i7 6700HQ 4C/8T je cca 20-25% snažniji od 6300HQ i5 4C/4T procesora u multithreadu dok je u singlethreadu jači 5% je mu je boost viši(wot i slično), 960M 4GDDR5 i 8GB radne memorije(jedan keks plus još jedan slot za razliku od ostalih 2x4GB) i tu je i SSD u m2 slotu i HDD.

Mana, nema USB 3.1 port i ima 12 mjeseci garancije.

Gledajući trajanje po perfomansama, jednostavnost i mogućnost upgradea najbolji, ima lošijih sa više garancije pa sad neznam što ti je bitnije.

ASUS i Lenovo imaju 12mj garancije, ASUS USB 3.1 port dok ova dva ne.

Po meni daleko najisplativiji onaj gore model G15, pogledaj s njima da su to te specke i pitaj za produženje garancije, to je možda moguće, dvije godine za cca 200HRK ako te to muči :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 13:46 (zoharbizo).
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Možda već postoji riješenje u temi za ono što tražim, ali ne škodi da pitam, no svakako ću pogledati postove...

 

Tražim laptop do 5.000,00 kn (iznimno ako je neka prilika može i više, al nikako preko 6.000,00 kn, možda nešto na popustu ako još ima akcija).

Već sam tražio u 10. mjesecu kada mi je stari laptop krepavao, ali sam odustao od kupnje jer sam ga osposobio.

 

Treba mi za AutoCAD, Solidworks, Photoshop, filmovi, povremeni gaming (po mogućnosti da tipkovnica nema problema s ghostingom)... Hvala!

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Neki laptop do 1500 kn rabljeni da vrti Lightroom ok?

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
tjsudac kaže...

Možda već postoji riješenje u temi za ono što tražim, ali ne škodi da pitam, no svakako ću pogledati postove...

 

Tražim laptop do 5.000,00 kn (iznimno ako je neka prilika može i više, al nikako preko 6.000,00 kn, možda nešto na popustu ako još ima akcija).

Već sam tražio u 10. mjesecu kada mi je stari laptop krepavao, ali sam odustao od kupnje jer sam ga osposobio.

 

Treba mi za AutoCAD, Solidworks, Photoshop, filmovi, povremeni gaming (po mogućnosti da tipkovnica nema problema s ghostingom)... Hvala!

 

 

Ovaj je za tebe...

4 godine garancije :)

 

 

 

EZY-E klik

Provjeri točno koji CPU ima i GPU, poželjno je i5 2 generacije barem plus diskretni GPU.

Pa se javi tu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 12:21 (zoharbizo).
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Tražim laptop za photoshop i photo-editing generalno do 4k kn, mozda 4.5k kn.
Bilo bi pozeljno da je 17.3", i da ima 8GB RAMa, mozda da se naknadno ugradi neki mali SSD cisto radi windowsa i photoshopa, ne znam dali bi se dao pronaci neki s grafickom karticom.

Jedino na što sam naišao da zadovoljava uvijete su Lenovo G70-80 i Lenovo Z70-80 na fenix.hr, ali opisi su mi neki sumnjivi i cijene isto. Mislio sam kupiti mali SSD i staviti ga u jedan od ta 2.
Dali je taj procesor u njima dosta za photoshop?

 

Z70-80 - https://fenix.hr/catalog/product/view/id/33027/

G70-80 - https://fenix.hr/catalog/product/view/id/30203/

Ovi opisi proizvoda su im katastrofalni, upitno dali su uopce ispravni.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Chimaera kaže...

Tražim laptop za photoshop i photo-editing generalno do 4k kn, mozda 4.5k kn.
Bilo bi pozeljno da je 17.3", i da ima 8GB RAMa, mozda da se naknadno ugradi neki mali SSD cisto radi windowsa i photoshopa, ne znam dali bi se dao pronaci neki s grafickom karticom.

Jedino na što sam naišao da zadovoljava uvijete su Lenovo G70-80 i Lenovo Z70-80 na fenix.hr, ali opisi su mi neki sumnjivi i cijene isto. Mislio sam kupiti mali SSD i staviti ga u jedan od ta 2.
Dali je taj procesor u njima dosta za photoshop?

 

Z70-80 - https://fenix.hr/catalog/product/view/id/33027/

G70-80 - https://fenix.hr/catalog/product/view/id/30203/

Ovi opisi proizvoda su im katastrofalni, upitno dali su uopce ispravni.

 Uštedi 900HRK i kupi ovaj.

Procesor je dobar, 8GB radne, 940M GTX, jedino nije FHD ekran ali i dalje čisto ok.

Ili se protegni još 500HRK, tj 5000HRK i kupi bolji model od tih.

http://www.prosat.hr/default.aspx?pid=51149

 

http://www.adm.hr/prijenosno-racunalo-acer-e5-774g-562b-173-fhd-i5-6200u-280ghz-8gb-ddr4-1tb-hdd-gtx950m-2gb-dvdrw-lin/87611ADM/product/

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 17:06 (zoharbizo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ovaj Asusov je prilicno dobar hardverski cini mi se, mislim da se ne moze dodati SSD na njega? Dali ima nesto tako ali sa FHD?
Acerov je pre-skup, prvo sam procitao 3900HRK, too good to be true...

13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Chimaera kaže...

Ovaj Asusov je prilicno dobar hardverski cini mi se, mislim da se ne moze dodati SSD na njega? Dali ima nesto tako ali sa FHD?
Acerov je pre-skup, prvo sam procitao 3900HRK, too good to be true...

 Nažalost ne sa FHD, hw je odličan , SSD umjesto DVDRW.

14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
zoharbizo kaže...
ED63 kaže...

HP Pavilion G15.

i7 6700HQ 4C/8T je cca 20-25% snažniji od 6300HQ i5 4C/4T procesora u multithreadu dok je u singlethreadu jači 5% je mu je boost viši(wot i slično), 960M 4GDDR5 i 8GB radne memorije(jedan keks plus još jedan slot za razliku od ostalih 2x4GB) i tu je i SSD u m2 slotu i HDD.

Mana, nema USB 3.1 port i ima 12 mjeseci garancije.

Gledajući trajanje po perfomansama, jednostavnost i mogućnost upgradea najbolji, ima lošijih sa više garancije pa sad neznam što ti je bitnije.

ASUS i Lenovo imaju 12mj garancije, ASUS USB 3.1 port dok ova dva ne.

Po meni daleko najisplativiji onaj gore model G15, pogledaj s njima da su to te specke i pitaj za produženje garancije, to je možda moguće, dvije godine za cca 200HRK ako te to muči :)

 kaj se tice garancije, nije mi tolko bitna, kao ni usb 3.1

bas kaj se tice hp-a, mora se slat u ovlasteni servis na ugradnju m2 ssd-a, pitao sam arhiteh, a tak je vjerojatno i za ostale modele u mom izboru

na upit u jednom ducanu™, pokazali su mi asus rog gl752, koji ima super rijeseno hladjenje i poklopac koji se lako skida i sve je dostupno od ispod kaj se tice nadogradnje, bez raskapanja

 

posto su vec ugradjeni ssd-i boktepitaj kakvi, to bi odma vadil van

jedan m2 intel ili samsung od 256 kad je vec sve novo, i jedan obicni 2.5" ssd umjesto harda

posto bi se lap koristio za igre, prvenstveno wot-wowp-wows i armored warfare, to bi instaliral uz winse na m2 ak bi tak dobil na brzini

ili bi to kak se skida sa neta islo na drugi ssd, a na m2 idu instalacije crysis/farcry

gledam da odijelim win od igri ak se nekaj pohebe da se ne istalira nanovo opet sve ( jel se moze napravit dvije particije na tom m2, a da ga ne uspori??

ovo kaj velis za razliku procova mi je upalo u oko, pa sam nasao da je kod oba tdp 45 watta, znaci nece se i7 vise grijat, pa cu probat ubacit neki sa i7

kad dodjem u zg idem ih pogledat uzivo i vidjet kvalitetu izrade

znam da hp i lenovo imaju svoj brand store a asus rog bi trebo bit dostupan u svakom ducanu, links i mikronis su jako blizu jedan drugom, mogo bi to tam obavit

ono kaj bi moglo prevagnut je i7 + izrada+hladjenje + 4gb grafa, ostalo se da nadogradit

 

javim kak se dalje odvija proces kad ocistim sav snjeg

EDIT: onaj link daje cijene na nabava net, ALI arhiteh daje popust do 500 kuna na neke gejmink modele za ke$h placanje kod njih, tako da nije 7200 nego 6800, pa tako neki modeli sa nekim konfiguracijama budu jeftiniji od nekih slabijih, za kesh naravno

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 19:06 (ED63).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Znaci treba mi ladica za SSD, vidim da na Prosat-u imaju 12,7mm i 9,5mm ladice, kolika meni treba?
I koji bi SSD bio optimalan za ovaj laptop? Vidim da na Prosatu imaju i Kingston 120GB UV400.

Mislim da bi 120GB bilo optimalno za Windowse i par programcica, ali dali je taj SSD pouzdan?

13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Chimaera kaže...

Znaci treba mi ladica za SSD, vidim da na Prosat-u imaju 12,7mm i 9,5mm ladice, kolika meni treba?
I koji bi SSD bio optimalan za ovaj laptop? Vidim da na Prosatu imaju i Kingston 120GB UV400.

Mislim da bi 120GB bilo optimalno za Windowse i par programcica, ali dali je taj SSD pouzdan?

 9,5 ali svakako pitaj ASUS caddy size.

15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ljudeki moze preporuka za neki laptop do 5500 kn a da se moze i nesto na njemu konkretnoga i igrati (naravno za te novce i ne na HIGH ) , unaprije hvala

We are amidst strange beings, in a strange land.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Teran kaže...

Ljudeki moze preporuka za neki laptop do 5500 kn a da se moze i nesto na njemu konkretnoga i igrati (naravno za te novce i ne na HIGH ) , unaprije hvala

 Protegni se, dobiješ i7 i 4 godine jamstva za 330HRK više.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 8:28 (zoharbizo).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice