Zamjena graficke kartice na lap topu

poruka: 11
|
čitano: 15.768
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zamjena graficke kartice na lap topu

Posjedujem Acerov lap top

 

Procesor Intel Core2duo t6400 2.0ghz

 

4GB ddr2 ram

 

Grafa nvidia 9600M Gt

 

Performanse u igrama su mi uzasno lose da ne povjerujem koliko, jednostavnonista ne ide kako valja.

 

Citao sam po nekim stranim forumima da pojedinci neki imaju slican problem sa ovom gafom kao i ja.

 

E sad me zanima da li postoji mogucnost zamjene ove grafe na lap topu da li iko zna???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena graficke kartice na lap topu

Nevjerujem da se graficka kartica moze zamjenit na laptopu probaj write & read speed stavit na 16x u biosu (ako se moze), to bi trebalo rijesit problem. Uostalom laptopi nisu predviđeni za igranje igrica

[url=http://"http://www.mybannermaker.com/link.php?nurl=http%3A%2F%2Fbelisce-gaming.ucoz.com%2F"][img width=400 height=49]http://img3.imageshack.us/img3/8711/mybanner4a32b4bfe5e10.png[/img][
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena graficke kartice na lap topu

ja sam cuo da kao postoji mogucnost zamjene ali je kao nesto skupo ali meni treba neko da potvrdi ko je mjenjao vec da znam...

 

a znam da lap topi nisu predvidjeni za igre ali sa ovim performansama ne bi smio pravit nikakve probleme ja vjerujem.

 

I prije ovog sam imao Hp-ov lap i radile su mi sve najnovije igrice iz tog doba i kasnije bez ikakvih problema...

 

moze li pomoc neka?

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2009 13:28 (Bane123).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena graficke kartice na lap topu

zna li neko nesto o ovome pomocccc???

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena graficke kartice na lap topu
Bane123 kaže...

Posjedujem Acerov lap top

 

Procesor Intel Core2duo t6400 2.0ghz

 

4GB ddr2 ram

 

Grafa nvidia 9600M Gt

 

Performanse u igrama su mi uzasno lose da ne povjerujem koliko, jednostavnonista ne ide kako valja.

 

Citao sam po nekim stranim forumima da pojedinci neki imaju slican problem sa ovom gafom kao i ja.

 

E sad me zanima da li postoji mogucnost zamjene ove grafe na lap topu da li iko zna???

Bane, ne zamaraj se s time,ne postoji mogucnost zamjene grafickog procesora jacim, iz razloga sto je GPU zalemljen na maticnu plocu, i tako ce to biti jos jako dugo, pretpostavljam!

Ono o cemu ti razmisljas, a sto nece zazivjeti jest:

External Graphics Accelerator ( XGP )

Imamo Hrvatsku...u Banani...
14 godina
neaktivan
offline
Zamjena graficke kartice na lap topu

Moze se, ali ovisi od laptopa do laptopa. Vecini je integrirana na maticnu, dok je nekim high end modelima zaseban sklop. Bar kolko ja znam. A isto znam da bilo kakva nadogradnja, pa cak i popravak laptopa dode muy pezos. Znaci u svakom slucaju krajnje neisplativo. Frend je isa minjat pokvareni monitor na laptopu i u servisu su mu pukli cifru od 3500kn za laptop trzisne vrijednost mozda 1500kn.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zamjena graficke kartice na lap topu

zna li jos neko nesto o ovome ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Zamjena graficke kartice na lap topu

ja sam bio promjenio grafu na svmo dell 1537 sa hd3450 na hd3650 bez problema

zvowea
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena graficke kartice na lap topu

imam hp 6830s, dal je moguće mu zamjenit grafičku za neš jace bar da ima 1gb rama nemora bit tip top? Inace komp je super sam ova hd 3430 (ak se nevaram) mo počela smetat na njemu.

7 godina
neaktivan
offline
Zamjena graficke kartice na lap topu

imam Acer Aspire ES 17 i zanimalo bi me ako se moze na tom laptopu zamjeniti graficka kartica

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Zamjena graficke kartice na lap topu

Kao prvo to nije model laptopa, napiši točan.

 

Kao drugo 99% sam siguran da se ne može i da je grafički čip zalemljen na MBO.

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice