Zujanje venilatora?

poruka: 1
|
čitano: 823
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Zujanje venilatora?

Juce sam rasklopio laptop(ali samo onu gornju masku i tastaturu maticnu i ostale dijelove nisam skidao),i ocistio sam ga lagano i pazljivo nebi li ga ubrzao malo,i sve sam fino sklopio i primjetio sam da se brze zagrijava i bude bas vruc i odjednom se ugasi,i kada ga opet upalim pocne se pokretati jedno 10 sekundi ili manje i opet se ugasi sve dok se ne ohladi i pre rasklapanja uvjek se zagrije ali sporije i ne bude toliko vruc ali opet je bas dugo radio.I nesto sam gledao po forumima i dobio odg.da ga opet rasklopim i vidim jesam li sve dobro uradio,i uradio sam tako i sve je uredu bilo i par puta puhnem u ventilator i okrenem ga i opet sklopim laptop.I kada sam ga ukljucio i nakon par minuta rada ventilator pocne zujati i kao da pocne vibrirati kao da neki papiric ili nesto ima pa ono pocne grebati ali nije puno glasno i  bas mi smeta,ali temperatura je se bas smanjila i to podosta.Ako mi moze neko reci u cemu je problem,sta sam mogao uraditi da nisam mozda ventilator ili u njemu nesto zaje*ao kada sam ga okrecao?,u pitanju je laptop Toshiba Satellite L305-S5919.Molim za pomoc bio bih vam vrlo zahvalan.

 

Ne znam da li se to cuje u ventilatora,ali mislim da je do njega u tom predjelu se cuje.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 13:41 (Danyyy).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice