9 ćelijski laptop

poruka: 14
|
čitano: 3.768
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
9 ćelijski laptop
Kupujem lapotp s 9 ćelija a da ima malo jace performanse pa ako neko zna neki nek mi da link plis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
9 ćelijski laptop

a šta je to 9 ćelijski laptop?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
9 ćelijski laptop

Ima 9 ćelija :)

 

xD

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 9 ćelijski laptop

Svi thinkpadi imaju mogućnost ugradnje baterije s 9 ćelija. http://www.lenovo.com/products/us/laptop/thinkpad/t-series/t520/index.html

14 godina
neaktivan
offline
Re: 9 ćelijski laptop
Grga123 kaže...
Kupujem lapotp s 9 ćelija a da ima malo jace performanse pa ako neko zna neki nek mi da link plis!

 za rad ili za igru?

kod mene normalno radi.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: 9 ćelijski laptop

Ovako iz puke znatiželje, a zašto baš mora bit 9 ćelijski laptop?

12 godina
neaktivan
offline
9 ćelijski laptop

za rad mi treba...
9 ćeilijski laptop zelim kupiti jer punoo radim na njemu i puno putujem pa mi treba za posao.!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
9 ćelijski laptop

Ja imam Acer Aspire TimelineX 3820TZ i odličan je. Baterija traje 16 sati. ;)

Jaco,moja mater te traži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 9 ćelijski laptop
Grga123 kaže...

za rad mi treba...
9 ćeilijski laptop zelim kupiti jer punoo radim na njemu i puno putujem pa mi treba za posao.!

 onda lenovo t420s sa 9cell batt + 9cell slice batt i imaš preko cijeli dan autonomije

kod mene normalno radi.....
12 godina
neaktivan
offline
9 ćelijski laptop

ovaj 1. je sranje a ovaj drugi mi je pre skup.ajde mi neko daj do 5000neki dobar sa 9 ćelija

Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: 9 ćelijski laptop
Grga123 kaže...

ovaj 1. je sranje a ovaj drugi mi je pre skup.ajde mi neko daj do 5000neki dobar sa 9 ćelija

kvaliteta košta!

ne znam koji lap do 5k kn ima 9 ćelijsku bateriju.

uostalom, ako imaš novi lap baterija će izdržati 3 sata kako god okreneš. to nije dosta? imaš auto punjače, pogledaj u mikronisu

14 godina
neaktivan
offline
9 ćelijski laptop

Šta ako ima 8 čelija onda automatski ispada iz konkurencije?

Tražiš laptop da ima 9 čelija da bi ti duže trajala baterija a konfiguracija? nije bitna?

Valjda ćeš tražit konfiguraciju koja ti odgovara zatim koliko ćelija ima baterija, ako ti ne bude dovoljno kupi još jednu bateriju

Ja još uvjek ne mogu shvatit da netko kupuje laptop i da mu je jedini kriterij da ima bateriju od 9 čelija...

Moraš shvatit da će neki laptop s 6 ćelija imati dužu autonomiju nego neki s 8 to ovisi o konfiguraciji, a mislim da ti nisi naveo niti koja ti je dovoljna niti kolika ti je autonomija potrebna da biš dobio konkretan odgovor posloži malo šta ti treba pa će ti netko već nešto pametno napisat, ovako.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
9 ćelijski laptop

Kakve veze ima baterija (celija) s autonomijom? na prvi pogled ima veze, ali jesi li se zapitao kakve komponente ima laptop? komponente koje vrlo malo trose i npr. 3-celijska baterija moze pruzti vecu autonomiju od 9 celiske s high end konfiguracijom..

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2011 23:53 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
9 ćelijski laptop

hehe ja sam negdje čuo da laptop iz mog potpisa drži 9h rada u wordu, surfanja na wifiju s korištenjem vanjskog miša

pa si vi mislite kolko znači 9-cell baterija, pa makar na jakoj konfi

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice