Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.629
|
čitano: 1.259.947
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pri3s7 kaže...

Vratit ce mi lovu, sada treba vidjeti di uzeti i koji lap

29.11. je  Black Friday, obično ti Ekupi ima najveće popuste i to na sav asortiman taj dan.

14 godina
offline
Gaming Laptopi

I meni jucer stigao novi hp onen 17, ovaj put sa i7. I opet iste crte po ekranu. Ne toliko kao prvi put nego manje, sli svejedno se vidi. Bio danas u harvey normanu, gdje imaju upaljene laptope, nijedan nema takve probleme. Mislim da cu ga opet vratiti u ekupi i uzeti lenovo Y540, 17.4, i5, 1660ti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Ja zelim ovaj svoj lap al ga nema sada po toj cijeni, kakve sam srece zavrsio je u servisu. Rekao sam da pokusaju popravit ekran jos jednom kad je vec tam, ak nebudu, uzet cu lovu i toeto

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav društvo,

 

planiram si kupiti novi gaming laptop koji bih koristio za povremeno igranje, a većinom za programe za obradu slika, videa i arhicad. Naišao sam na ovaj model link, zanima me da li je ovo maksimum što se može izvuči za taj cjenovni rang ili se može nešto bolje?

 

Hvala Vam.

Imagine all the things we could accomplish if we could all stop being d***s for like, 5 minutes
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 9:12 (Sayler).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Super je taj asus s obzirom na cijenu kaj sve dobije, vrh

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pri3s7 kaže...

Ja zelim ovaj svoj lap al ga nema sada po toj cijeni, kakve sam srece zavrsio je u servisu. Rekao sam da pokusaju popravit ekran jos jednom kad je vec tam, ak nebudu, uzet cu lovu i toeto

 Na servisu je, ceka novi LCD, dogovor je ako nebu valjao, vracam ga SD. Nadam se da ce ovaj puta biti sve ok, jer nema za te pare koje sam dao, nigdje s tim spce laptop

14 godina
offline
Gaming Laptopi

Nemam vise zivaca za Omena, traziti cu povrat novaca i uzeti si Lenovo Y540. Vani nitko ne preporuca Omena, svi hvale taj Y540

 

https://www.reddit.com/r/GamingLaptops/

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Iskreno da ti kažem niti ja nisam zadovoljan Omenom...mislim sad je gotovo, ali brate mili daleko najlošija baterija...niti sat vremena običnog surfanja.

Bio na servisu, kao da baterija nije bila ispravna i kao zamijenili ju...isti drek...dakle ili seru da su zamijenili ili su sve baterije u banani.

 

Radje bi da sam kupio Lenovo

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Meni sve ok, samo ekran zajebava

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Ekupi ima 15% na laptope

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming Laptopi

Hvala na upozorenju, pregledao sam dosta recenzija na youtubeu, i nitko ne spominje. Pogledam jos lenovo forume. Onda jos ostaje Predator kojem su ventovi jako glasni. Pa zar nema neki best buy laptop na kojemu je sve ok? :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
imaticx kaže...

Hvala na upozorenju, pregledao sam dosta recenzija na youtubeu, i nitko ne spominje. Pogledam jos lenovo forume. Onda jos ostaje Predator kojem su ventovi jako glasni. Pa zar nema neki best buy laptop na kojemu je sve ok? :)

 Pa izgleda da je novi Predator još najbolji u tom segmentu (pogotovo kad bude na akciji ko ovaj vikend na ekupi - 9500kn je koštal model kaj si naveo u prethodnom postu). A ventovi budu na svakom lapu glasni za vrijeme gaminga (ili velkog opterećenja), tak da su slušalice obavezne. Ovdje barem imaš Predator Sense pa si možeš sam štimat brzinu vrtnje ventilatora, a kolko vidim i hlađenje je dobro riješeno na ovom modelu iz 2019-te. Ovdje imaš dobar video usporedbe y540 i Predatora 

14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
PESfanCRO kaže...
imaticx kaže...

Hvala na upozorenju, pregledao sam dosta recenzija na youtubeu, i nitko ne spominje. Pogledam jos lenovo forume. Onda jos ostaje Predator kojem su ventovi jako glasni. Pa zar nema neki best buy laptop na kojemu je sve ok? :)

 Pa izgleda da je novi Predator još najbolji u tom segmentu (pogotovo kad bude na akciji ko ovaj vikend na ekupi - 9500kn je koštal model kaj si naveo u prethodnom postu). A ventovi budu na svakom lapu glasni za vrijeme gaminga (ili velkog opterećenja), tak da su slušalice obavezne. Ovdje barem imaš Predator Sense pa si možeš sam štimat brzinu vrtnje ventilatora, a kolko vidim i hlađenje je dobro riješeno na ovom modelu iz 2019-te. Ovdje imaš dobar video usporedbe y540 i Predatora 

 evo ovako na brzinu sam stavio + i - od svakoga. A onaj problem sa zvukom na Lenovo, vidim da je kolega s foruma rijesio nekim malim driverom

 

Lenovo +

- ljepsi, ozbiljniji dizajn
- utori za sve na zadnjoj strani

Lenovo -

- malo se vise grije i slabije performanse nego Acer
- ne svida mi se numericki dio tipkovnice
- problem sa disconectanjem wifi kartice

Acer +

- aluminijski
- bolje performanse i hladenje
- Turbo tipka
- 2 m2 slota + 2.5 hdd

Acer -

- dizajn
- dosta glasniji ventovi nego na Lenovo

13 godina
offline
Gaming Laptopi

Moj lap je jos na servisu, ceka lcd. Nadam se da ce ovaj puta biti rijeseno, ako ne vracam ga i uzimam lovu i nes bum na BF uzeo i toeto.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 10:16 (Pri3s7).
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 11:21 (PESfanCRO).
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

hvala, ali nemam Zabu, a i odlucio sam se za Lenovo, citajuci neke reviewe, bolje mi paše

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
imaticx kaže...

hvala, ali nemam Zabu, a i odlucio sam se za Lenovo, citajuci neke reviewe, bolje mi paše

 👍Javi dojmove kad ga kupiš i isprobaš malo.

14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
PESfanCRO kaže...
imaticx kaže...

hvala, ali nemam Zabu, a i odlucio sam se za Lenovo, citajuci neke reviewe, bolje mi paše

 👍Javi dojmove kad ga kupiš i isprobaš malo.

 Budem, bez brige. Cekam da mi novci od Omena sjednu i cekam sljedeci petak, black friday. Jedino cu uzeti i5, ovih i7 nema nigdje vise u HR, a koliko vidim, nema bas neke velike razlike. Vidim da je i kolega tu sa foruma rijesio problem sa kasnjnjem zvuka i slike na y540

4 godine
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Kupio jučer Y540, nikakvih problema sa zvukom.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav ljudi.

 

Acer Predator Helios 300, 17", i5 7800HQ, GTX 1050TI, 8 GB ram, 128 SSD, 1 TB HDD

Sljedeći mjesec će mu biti dvije godine. Koliko otprilike mogu dobit za njega?

 

Hvala.

SVEMOGUĆI
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Pa posto se novi "gaming laptop" nade za 5500-6000 kn pricamo o 560x ili 1050 s time da cak imaju 4/8 procesore a tvoj i5 7300hq je 4/4...Nemas garancije mozes ga probat prodat za 4000kn ali budu sretan ako ti netko ponudi i 3500kn jer realni ne vrijedi vise od 550e, pogotovo u hr.Ja sam prije 2 gidine prodao msi sa 950m za 400e u Austriji , trenutno prodajem laptop iz opisa za 750 dao bi ga i za 650e ali svi nude 600 a za 600 ga ne dam.Sada si razmisljam da pocupam crucial ram van i vratim stari 1x8gb ddr4 hynix i da ga dam za 600.Polovno ne vrijedi i nitko ti nece dati pare jer moze riknut za 2 dana pogotovo kada svi rade na 90c nikakve garancije , zbog toga je najbolje rijesavat laptop dok je pod garancijom.

12 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav ekipa!

 

Jedno teoretsko pitanje. Imaju li ovi gaming modeli laptopa mogućnost ugradnje dodatnog diska tj. SSD-a.

Primjer:

 

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala/acer-nhq3eex007-cijena-173-1920x1080-intel-core-i7-8750h-256gb-ssd-67507471

 

U specifikacijama se navodi NVMe SSD od 256GB. To mi je definitivno premalo a imam jedan novi 500GB SATA 2,5" SSD viška. Pošto laptop nema optički pogon niti mehanički disk a jednake je konstrukcije kao model koji ima HDD pretpostavljam da bi se trebalo moći vlastoručno ugraditi.

 

Ako može, kakva je procedura? Treba li rastavljati laptop i tako ostati bez jamstva ili postoji prostor za 2,5" disk kojemu se pristupa bez rastavljanja ostatka?

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Gaming Laptopi

imate kakvu preporuku za hladenje laptopa (ako i dali koristite)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Notepal u3

12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Ima , mislim da ne gubis jamstvo.

12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Arnon kaže...

Kupio jučer Y540, nikakvih problema sa zvukom.

Ja sam svog kupio u subotu (isti dan kad i ti ), također nisam primijetio nikakve probleme sa zvukom.

Zvučnici su čak i pristojni s obzirom da se radi o laptopu, ali ipak radije koristim ove.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 9:15 (pr0n_addict).
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Vjerojatno su samo tiši od očekivanog. Bar je tako slučaj s mojim Lenovo L340 gaming. To nisam skužio odmah na prvu i možda bi mi bilo presudno da sam tou startu znao. No, sad što je tu je. Ok su, ali tiši nego na prijašnjim prijenosnicima. 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice