Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.637
|
čitano: 1.268.958
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi
Uuuu hvala. A koliko dugo bi mogo otprilike igrat dok se puni i da li bi to nastetilo bateriji?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Jojoj, kakvo ti je to pitanje. Beskonacno se mozes igrati, isto ko i na kompjuteru dok got je ustekan u struju. Nemozes ostetit bateriju ako se sluzis njome.

9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Fischek ja želim gotov komp meni je dovoljno da one igre pokrene na medium ne želim se zajebavat s onim slaganjem kad se ne kužim u te procesore i ta sranja ak imaš prijedlog samo reci{#}

 

i za 5000 kn si sigurno mogu kupit bolji komp nego šta ga ovi mogu složit

moj limit je 3500kn

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
The_Fichek kaže...

Jojoj, kakvo ti je to pitanje. Beskonacno se mozes igrati, isto ko i na kompjuteru dok got je ustekan u struju. Nemozes ostetit bateriju ako se sluzis njome.

 

E to me zanimalo jer sam mislio da mozda moze usrati bateriju ili nesto
9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Dobar dan!
Zanimalo bi me jel bi mogao mjenjat ovo racunalo za neki malo bolji latpop, i dali ima nekoga mozda ko bi se mjenjao, hvala {#}

 

Specs: 
CPU: AMD FX-6100 Blackedition (3.30 GHz)
Graficka: ATI Radeon HD 6850 Sapphire Toxci GDDR5 1GB
Maticna: AS Rock 970DE3/U3S3
Rami: Corsair Vengance x2 4GB DDR3
Napajanje: MS 550W
Hard disk: Seagate 300GB, Hitachi 250 GB 

 
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Dobio sam laptop i sad će mi samo biti na stolu tjedan dana. Uglavnom bi mi služio za igranje pa me zanima da li bi naškodio bateriji kada bi skinuo bateriju, uključio punjač i preko toga koristio laptop, bez baterije?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gaming Laptopi

Baš naprotiv. To je i poželjno.

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

nemaš nikakve potrebe vadit bateriju iz dođe ti kao UPS...

 

možda prije 10tak godina jest trebalo vadit baterije iz laptopa.... ali to više nije potrebno

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
13 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Mozete li mi predloziti neke laptope za do 8k koji ce moci igrati bf4 watch dogs. I takve novije igre na high grafici s dobrim fpsom i gdje je lenovo y510p raspoloziv i koliko kosta

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.10.2014 11:13 (Mr_Luka).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Mr_Luka kaže...

Mozete li mi predloziti neke laptope za do 8k koji ce moci igrati bf4 watch dogs. I takve novije igre na high grafici s dobrim fpsom i gdje je lenovo y510p raspoloziv i koliko kosta

 

y510 vise nemas.... sad se to zove Y 50-70, a nema ih na trzistu previse. Imas u Mikronisu mozda.

 

 

Pogledaj si i ovaj MODEL <--- KLIKNI

 

 

16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Uvijek treba vaditi bateriju ako ga doma drzis stalno na punjacu jer u protivnom baterija gubi kapacitet uslijed stalnog punjenja i zagrijavanja baterije.

 

Edit: Ajde samo jedan tekst za td Link a evo za nevjerne tome i dalje Link. Prvo malo proučite pa onda stisčite td koliko želite. Svrha ovog foruma je educiranje a ne td kao djeca zato šta se netko ne slaže sa vašim mišljenjem makar je vaše mišljenje pogrešno 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.10.2014 1:50 (Patrick_cro).
9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozz

 

Spremam se na kupnju laptopa te mi je ovaj laptop upao u oko:

http://www.instar-informatika.hr/notebook-lenovo-gaming-y50-70-59432228-156-uhd-i5-4210h-350ghz-8gb-1tb-gtx860-4g/len-nb-59432228

 

Sad mene kao njuba zanima, dal ovaj laptop ima dobar omjer dobivenog/uloženog i dal možda ima negdje u ZGu jeftinije ili neki drugi laptop sličnih pa i boljih perfomansi! Dal možda da se strpim malo do Božića pa će možda biti na akciji itd... Max. iznos koji sam spreman izdvojiti je 8 000kn!

Igre koje bih igrao su pretežno FPS i TPS!

 

Unaprijed Hvala!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 16:29 (raverONdope).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Ljudi jel velika razlika izmedu gt740m i gt840m gledam neke uaporedbe fps-ova u igrama i imam dojam da ono sto je igrivo na 840 ide skoro isto i na 740..niti jedna igra nije recimo da 840 tera na medium, a da 740 nemoze..Ubiti sve ide na istu rezoluciju samo 840 daje koji fps vise..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
raverONdope kaže...

Pozz

 

Spremam se na kupnju laptopa te mi je ovaj laptop upao u oko:

http://www.instar-informatika.hr/notebook-lenovo-gaming-y50-70-59432228-156-uhd-i5-4210h-350ghz-8gb-1tb-gtx860-4g/len-nb-59432228

 

Sad mene kao njuba zanima, dal ovaj laptop ima dobar omjer dobivenog/uloženog i dal možda ima negdje u ZGu jeftinije ili neki drugi laptop sličnih pa i boljih perfomansi! Dal možda da se strpim malo do Božića pa će možda biti na akciji itd... Max. iznos koji sam spreman izdvojiti je 8 000kn!

Igre koje bih igrao su pretežno FPS i TPS!

 

Unaprijed Hvala!

 

 

ovakva rezolucija na laptopu ti ne treba, po meni bacanje novaca ionako neces nista igrat na toj rezi.

 

http://www.instar-informatika.hr/notebook-acer-aspire-v-nitro-nxmqlex043-156-ips-fullhd-core-i7-4710hq-8gb-hybrid-1tb-8ssd-dvd-sm-nvidia-gtx860m-2gb/0851411

 

Ovaj ima jaci proc i SSHD unutra te bolje kuciste ,a razlika u cijeni minimalna.

9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav svima,

 

zanime me kupnja gaming laptopa. Gledao sam Asus G750JW  ( http://www.mikronis.hr/detalji_proizvoda.544408a0e1de4487b1f5792759e503df.asus-g750jw-intel-core-i7-4700hq-2-40ghz-16gb-1tb-dvdrw-dl-freedos-17-3-full-hd-nvidia-geforce-gtx780m-4gb-asus-torba-p-n-g750jh-t4086d.aspx )+ što bi ugradio neki SSD.

Je li to dobar izbor ili postoji neki bolje za te novce?

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming Laptopi

Ako ideš za 12 tisuća o da postoji nešto sa najnovijom zvijeri GTX 980M 4 GB GDDR5.....

 

Notebook Asus G751JY-T7065D, Intel® Core™ i7 4710HQ 2,5GHz - 3,5 GHz, 8GB DDR3, 1TB HDD 7.2, 17.3" FullHD LED 1920x1080, nVidia GF GTX980M 4 GB DDR5, DVD-RW, GLAN, Wlan, Kamera, Bluetooth, HDMI, USB3.0

 

http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=11653

 

:)

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Oldy kaže...

Ako ideš za 12 tisuća o da postoji nešto sa najnovijom zvijeri GTX 980M 4 GB GDDR5.....

 

Notebook Asus G751JY-T7065D, Intel® Core™ i7 4710HQ 2,5GHz - 3,5 GHz, 8GB DDR3, 1TB HDD 7.2, 17.3" FullHD LED 1920x1080, nVidia GF GTX980M 4 GB DDR5, DVD-RW, GLAN, Wlan, Kamera, Bluetooth, HDMI, USB3.0

 

http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=11653

 

:)

 

 

 

Definitivno uzet ovaj kojeg je kolega oldy linkao - 980M je mnogo, mnogo jaca graficka od svega sto se nudi u laptop svijetu. Gotovo jednako jaka kao desktop 970

Dell Precision M6600
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

mogli su barem staviti ssd unutra :/

No pain no gain
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

dal se može stavit ssd u njega,na youtubu su recenzirali samo ove modele koji imaju ssd,al ti su i skuplji al je isto g751JY

14 godina
offline
Gaming Laptopi

Ako ima gotovih modela sa SSD-om onda se mora moći dodati i u ove koji ga već nemaju a jeftiniji su.

 

Koliko vidim piše:   M.2 PCIe 512GB/256GB SSD

 

Znači M.2

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

svugdje vidim da taj g751 ima neko svoje sučelje,dal to znači da moram kupiti i Windows 8 ak hoću radit nesto van gaminga?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav, imam asus 750JM i piše da ima kao neki turbo mode u kojem se cpu okrece na 3.4 ghz dok je inace na 2.6 ili tako nesto, uglavnom nije uvijek na 3.4 zbog baterije, pa mene zanima di da to ukljucim? Ocu igrat AC Unity i kao kaze mi da ne podrzava na onim stranicama, a to mi nema nekog smisla kad je ovo ajmo rec high end laptop i trebao bi to vrtit bez po frke, pa ako neko zna u čemu je problem?

Battlelog: gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Dell Precision M6600
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
darkydark kaže...

Kako si ti samo pametan. Stvarno mislis da nisam googlo?

Battlelog: gjurki
14 godina
offline
Gaming Laptopi

Turbo se pali po potrebi ali očito ne na bateriji jer bi otišla za pola sata.

 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Dobar dan

 

Imam jedno pitanje

 

Voljan sam izdvojiti do 2000 eura za Gaming laptop

 

Ausus ROG ili Alienware ili neki drugi...

 

Hvala...

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Dobra večer

 

Koji izabrati?

 

Notebook Asus ROG G750JZ

 

           ili

Notebook Asus G751JY

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Definitivno G751JY - 980M je puno jaca kartica od 880M, a grije se nešto manje.

Dell Precision M6600
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

puno hvala...

 

:)

 

11 godina
protjeran
offline
Gaming Laptopi

Ako ima kakav laptop do 3000kn iz ADM-a,protisa ili tako neke hrvatske trgovine a da se može nešto i odigrati na njemu,ništa prezahtjevno - recimo pes15,možda koji nfs i tako

hvala

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice