HP 6735b super ponuda

poruka: 63
|
čitano: 23.342
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
HP 6735b super ponuda

Što kažete na ovu ponudu i da li je ova mogućnost grafike neka muljaža da je proširiva do 1.4Gb

 

 

 

 

 

*HP 6735b FU379ES AMD Athlon64 X2 QL60 4GB 250GB 15.4'' WXGA ATI HD3200 DVDRW WiFi BT FreeDos+camZaslon15.4" WXGARezolucija1280x800ProcesorAMD Athlon64 X2 QL60 (Puma platforma) 1.9GHz/3600FSB/2x512kBHDD250GB SATA 5400rpmOptički pogonDVD RW Dual Layer LightscribeMemorija4096MB DDR2 800MHzGrafikaATI Mobility Radeon HD3200 up to 1.4GB sharedFax modemV.92 56k Fax ModemMreža10/100/1000 Gigabit LanBežična mreža802.11 a/b/g/Draft-NBluetoothdaČitači memorijskih kartica8 u 1I/ODocking Konekcija 1 USB 4 AudioOut 1 MicIn 1 FireWire 1 ExpressCard slot (34/54mm) 1 Modem (RJ 11) 1 LAN (RJ 45) 1 Analogni VGA 1OSFree DosOstale karakteristikeWeb Camera 1.3 MPixPart #FU379ES
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
dipsi kaže...

Što kažete na ovu ponudu i da li je ova mogućnost grafike neka muljaža da je proširiva do 1.4Gb

 

 

 

 

 

*HP 6735b FU379ES AMD Athlon64 X2 QL60 4GB 250GB 15.4'' WXGA ATI HD3200 DVDRW WiFi BT FreeDos+camZaslon15.4" WXGARezolucija1280x800ProcesorAMD Athlon64 X2 QL60 (Puma platforma) 1.9GHz/3600FSB/2x512kBHDD250GB SATA 5400rpmOptički pogonDVD RW Dual Layer LightscribeMemorija4096MB DDR2 800MHzGrafikaATI Mobility Radeon HD3200 up to 1.4GB sharedFax modemV.92 56k Fax ModemMreža10/100/1000 Gigabit LanBežična mreža802.11 a/b/g/Draft-NBluetoothdaČitači memorijskih kartica8 u 1I/ODocking Konekcija 1 USB 4 AudioOut 1 MicIn 1 FireWire 1 ExpressCard slot (34/54mm) 1 Modem (RJ 11) 1 LAN (RJ 45) 1 Analogni VGA 1OSFree DosOstale karakteristikeWeb Camera 1.3 MPixPart #FU379ES
 Nije muljaža, radi se o Hypermemory. Pa i nije to neka super ponuda (koliko znam nešto više od 4000kn je, jelda?), ali je ok. Nadam se da su poboljšali ekran u odnosu na 6715b.
#smajli koji koluće očima#
15 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
kompotko kaže...
dipsi kaže...

Što kažete na ovu ponudu i da li je ova mogućnost grafike neka muljaža da je proširiva do 1.4Gb

 

 

 

 

 

*HP 6735b FU379ES AMD Athlon64 X2 QL60 4GB 250GB 15.4'' WXGA ATI HD3200 DVDRW WiFi BT FreeDos+camZaslon15.4" WXGARezolucija1280x800ProcesorAMD Athlon64 X2 QL60 (Puma platforma) 1.9GHz/3600FSB/2x512kBHDD250GB SATA 5400rpmOptički pogonDVD RW Dual Layer LightscribeMemorija4096MB DDR2 800MHzGrafikaATI Mobility Radeon HD3200 up to 1.4GB sharedFax modemV.92 56k Fax ModemMreža10/100/1000 Gigabit LanBežična mreža802.11 a/b/g/Draft-NBluetoothdaČitači memorijskih kartica8 u 1I/ODocking Konekcija 1 USB 4 AudioOut 1 MicIn 1 FireWire 1 ExpressCard slot (34/54mm) 1 Modem (RJ 11) 1 LAN (RJ 45) 1 Analogni VGA 1OSFree DosOstale karakteristikeWeb Camera 1.3 MPixPart #FU379ES
 Nije muljaža, radi se o Hypermemory. Pa i nije to neka super ponuda (koliko znam nešto više od 4000kn je, jelda?), ali je ok. Nadam se da su poboljšali ekran u odnosu na 6715b.
 
Ovo je ponuda iz ve-mila. cijena je 4.600 kn. ali najveća mana je što nema operativni sustav. ali sve u svemu mi se čini Ok
16 godina
offline
HP 6735b super ponuda

to ti je odlična ponuda...a to kaj nema os, to se već nekako snađeš Bogataš.

imaš os već za 700-800(do 1000) kn originalni.

ja da trebam,bih odmah uzeo tu mašinu.

Moj laptop:HP Compaq 6715b 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HP 6735b super ponuda

Šta se na njemu može sve igrati otprilike?

 

Barem cod4.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
dipsi kaže...

Šta se na njemu može sve igrati otprilike?

 

Barem cod4.

 Možeš, ali na niskim detaljima i možda nižoj rezoluciji... Nije ti to laptop za igranje... Aj, pronaći ću ti nešto, pa ti pošaljem link...

EDIT: Ovako nešto? Ako ti je preskupo, reci, da se naći i nešto povoljnije... Verzija s većim diskom (250GB) je 200kn skuplja...
#smajli koji koluće očima#
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2008 11:34 (kompotko).
15 godina
neaktivan
offline
HP 6735b super ponuda

Ma dobro je da ne šteka nisam ja tipični gamer.

 

Izgleda da ovaj lapac nije loš.

 

 

Kada će doć malo jači modeli bazirani na Pumi s hibridni crossfireom?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda

namoj uzimat wxga ekran na 15.4" laptopu to je losa tn+film matrica. ekran je kod laptopa mozda najbitnija stvar.

i nogom u guzicu je korak naprijed
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2008 17:33 (devil).
15 godina
neaktivan
offline
HP 6735b super ponuda

Evo ja bas juce kupio subject laptop i nisam bas najsretniji. Nemogu instalirat windowse xp, javlja neku "error 110" (nesto sa diskom), te sam sad osuđen na Vistu koju sam uspio nekako instalirat, te druga stvar da u paketu sa laptopom nije bilo drivera ama niti za jednu komponentu, neznam dal je to do HPa ili prodavača, ali je nezamislivo. Pa ako neko ima neku suvislu stranicu ili sl. gdje mogu skinuti drivere bio bih vrlo zahvalan.?

Takodje pitanjce (posto se ne kuzim previse racunala), Expres card slot, jel to isto ko i PCMCIA, te da li mogu korstiti wireless internet tipa web n walk sa istim? Posto nemam drivera, neznam da li mi zato ne cita web n walk karticu ili se nemoze? Te ako se ne moze, da li postoji kabel tipa USB-PCMCIA kartica? hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
Markul kaže...

Evo ja bas juce kupio subject laptop i nisam bas najsretniji. Nemogu instalirat windowse xp, javlja neku "error 110" (nesto sa diskom), te sam sad osuđen na Vistu koju sam uspio nekako instalirat, te druga stvar da u paketu sa laptopom nije bilo drivera ama niti za jednu komponentu, neznam dal je to do HPa ili prodavača, ali je nezamislivo. Pa ako neko ima neku suvislu stranicu ili sl. gdje mogu skinuti drivere bio bih vrlo zahvalan.?

Takodje pitanjce (posto se ne kuzim previse racunala), Expres card slot, jel to isto ko i PCMCIA, te da li mogu korstiti wireless internet tipa web n walk sa istim? Posto nemam drivera, neznam da li mi zato ne cita web n walk karticu ili se nemoze? Te ako se ne moze, da li postoji kabel tipa USB-PCMCIA kartica? hvala.

 Drivere imaš na službenoj stranici, ni ja nisam dobio u paketu...

Vjerojatno ti je zdrapani cd na XP-u, pa zato ne želi.
#smajli koji koluće očima#
15 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
 Drivere imaš na službenoj stranici, ni ja nisam dobio u paketu...

Vjerojatno ti je zdrapani cd na XP-u, pa zato ne želi.
 
Nije CD u pitanju, jer kad sam sa Partition magicom podesavao particije javljalo je istu gresku, al sam to uspio nekako sa PMom slozit, valjda (nedopustivo za novi lap)..
Jel moze link ? Ja sam nasao nesto, al nije previse korisno.. 

Express card slot, jel se to moze koristiti kao PCMCIA slot?
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
Markul kaže...
 
Nije CD u pitanju, jer kad sam sa Partition magicom podesavao particije javljalo je istu gresku, al sam to uspio nekako sa PMom slozit, valjda (nedopustivo za novi lap)..
 Jel moze link ? Ja sam nasao nesto, al nije previse korisno.. 

Express card slot, jel se to moze koristiti kao PCMCIA slot?
Klik! Nije b, nego s, ali sve je isto, tak da...

Za ovo drugo, da.
#smajli koji koluće očima#
15 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda

thnx..

al ga sutra nosim natrag, jer jos uvijek javlja gresku kod XPa..

 

poz!

15 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
kompotko kaže...

Za ovo drugo, da.
 Jel tebi radi Express cards slot? Od svih onih drivera, ni jedan nije za EC, te mi ga javlja kao unknown device, probah sve moguce..

16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
Markul kaže...
kompotko kaže...

Za ovo drugo, da.
 Jel tebi radi Express cards slot? Od svih onih drivera, ni jedan nije za EC, te mi ga javlja kao unknown device, probah sve moguce..

 Nisam isprobavao, jer nisam imao potrebe.

Trebaš staviti drivere od kartice koju stavljaš u taj slot...
#smajli koji koluće očima#
15 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
 Nisam isprobavao, jer nisam imao potrebe.

Trebaš staviti drivere od kartice koju stavljaš u taj slot...
 Ma probao samo, al komp uopce ne prepoznaje taj slot.. Brijem da je to povezano sa errorom koji javlja prilikom instalacije XPa.
Moze usluga.. Odes u device manager i posaljes na mail driver koji koristis tamo za express card? markoasip@gmail.com


16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
Markul kaže...
 Ma probao samo, al komp uopce ne prepoznaje taj slot.. Brijem da je to povezano sa errorom koji javlja prilikom instalacije XPa.
Moze usluga.. Odes u device manager i posaljes na mail driver koji koristis tamo za express card? markoasip@gmail.com


 gMail mi ne želi poslati iz sigurnosnih razloga, pa skini odavde.
#smajli koji koluće očima#
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda

Otidi u BIOS i nađi u nešto slično kao SATA NATIVE MODE(tako se slično zove) i stavi na disabled.

Problem je u tome što ti taj tvoj XP instalacijski cd  nema podrsku za SATA kontroler. Vjerojatno imas intelov sata AHCI.

To se može zaobići ako dođeš do Windows-a baš za HP laptope, ali nije ni potrebno, jer sam to radio u jednog prijatelja i nije bilo pada performansa.

Postupak je sigura i njime se NE GUBI GARANCIJA.

15 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
Vasiona kaže...

Otidi u BIOS i nađi u nešto slično kao SATA NATIVE MODE(tako se slično zove) i stavi na disabled.

Problem je u tome što ti taj tvoj XP instalacijski cd  nema podrsku za SATA kontroler. Vjerojatno imas intelov sata AHCI.

To se može zaobići ako dođeš do Windows-a baš za HP laptope, ali nije ni potrebno, jer sam to radio u jednog prijatelja i nije bilo pada performansa.

Postupak je sigura i njime se NE GUBI GARANCIJA.

 hehe, zakon!! radi.. thnx 1000 puta.. :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
Markul kaže...

Evo ja bas juce kupio subject laptop i nisam bas najsretniji. Nemogu instalirat windowse xp, javlja neku "error 110" (nesto sa diskom), te sam sad osuđen na Vistu koju sam uspio nekako instalirat, te druga stvar da u paketu sa laptopom nije bilo drivera ama niti za jednu komponentu, neznam dal je to do HPa ili prodavača, ali je nezamislivo. Pa ako neko ima neku suvislu stranicu ili sl. gdje mogu skinuti drivere bio bih vrlo zahvalan.?

Takodje pitanjce (posto se ne kuzim previse racunala), Expres card slot, jel to isto ko i PCMCIA, te da li mogu korstiti wireless internet tipa web n walk sa istim? Posto nemam drivera, neznam da li mi zato ne cita web n walk karticu ili se nemoze? Te ako se ne moze, da li postoji kabel tipa USB-PCMCIA kartica? hvala.

 
Kako se ponaša s novim igrica i da li mu je u stvarnosti grafika proširiva do 1,4gb?

Jesi možda instaliro Linux na njega?
15 godina
neaktivan
offline
HP 6735b super ponuda

Ev imam taj lap 6735b iz Ve-milla. Zanima me dali itko od vas ima problema sa zvukom.

Instaliro sam Vistu na njega i sve radi normalno osim zvuka i to samo dok je wireless uključen.

Naime dok wireless ne radi ,zvuk na audio i video playbacku je normalan.

Uključim wireless i svakih otprilike 30 sekundi napravi mi neki scratchy zvuk, ovisno koliko opterećujem vezu.

Isprobao sam više audio playera (winamp, foobar) ali izgleda da nije do toga?

Audio drivere sam instaliro i reinstaliro i skinio i sa win updatea al nije nikako pomoglo.

Dali ima netko nekakvu ideju šta da napravim? Dal da ga nosim na servis il da probam nekaj s drajverima?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HP 6735b super ponuda

dragi kolege,

to vam je hp....

uvijek neki cudni i tesko objasnjivi problemi...

s i/ili be drivera...

kod thinkpada se to tesko moze dogoditi!

 

pozdrav

 

e da.... ovo sa serial ata diskovima i biosom se kontinuirano ponavlja vec jako dugo, a ovi nikako da to pokrpaju... kaj ne mogu to u biosu rijesiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
sasa kaže...

dragi kolege,

to vam je hp....

uvijek neki cudni i tesko objasnjivi problemi...

s i/ili be drivera...

kod thinkpada se to tesko moze dogoditi!

 

pozdrav

 

e da.... ovo sa serial ata diskovima i biosom se kontinuirano ponavlja vec jako dugo, a ovi nikako da to pokrpaju... kaj ne mogu to u biosu rijesiti?

 HP se jako pokvario u zadnjih par godina i ono kaj oni nude u s i b serijama je sramotno. Acer, Toshiba i Asus su tu daleko bolji izbori....

Kaj se tice SATA diskova, nemaju oni kaj to rijesavat. Laptopi su napravljeni da se prvenstveno na njima vrti Vista, a tvoj (tj. problem korisnika) je problem kaj ti na to hoces staviti XP koji nemaju integrirane SATA drivere u svoju instalaciju...

Pozdraf....
Zed's dead baby, Zed's dead...
16 godina
neaktivan
offline
HP 6735b super ponuda

možda bi bilo ok da si skineš sve drivere za laptop i s nliteom ih integriraš u instalaciju xp-a pa tako probaš?

a ujedno ćeš skratiti proces instalacije drivera jer ce sve vec biti instalirano s samim os-om

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HP 6735b super ponuda

Evo i ja imam ovaj laptop iz Vemila - danas je stigao i nakon instalacije XP-a ne radi mi zvuk, kamera, ni jedan usb port.

S hp-ove stranice

[code]
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=3687795&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3687779&swLang=8&taskId=135&swEnvOID=1093
[/code]

 

 

skinio sam sve moguce drivere i nesto se dalo instalirat nesto ne ma ustavri i dalje ne radi nista ni usbovi, ni kamera (ne znam ni kako da provjerim jel radi) ni zvuk nista!!!!

 

POMOC!!!

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.10.2008 20:28 (gfosa).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
gfosa kaže...

Evo i ja imam ovaj laptop iz Vemila - danas je stigao i nakon instalacije XP-a ne radi mi zvuk, kamera, ni jedan usb port.

S hp-ove stranice

[code]
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=3687795&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3687779&swLang=8&taskId=135&swEnvOID=1093
[/code]

 

 

skinio sam sve moguce drivere i nesto se dalo instalirat nesto ne ma ustavri i dalje ne radi nista ni usbovi, ni kamera (ne znam ni kako da provjerim jel radi) ni zvuk nista!!!!

 

POMOC!!!

 

 O kojem se XP-u radi? Moguće je da ne radi zato jer nemaš Professional, nego Home ili kaj vec...
#smajli koji koluće očima#
15 godina
neaktivan
offline
HP 6735b super ponuda

Imam XP Pro 2002 ali bez service packova. Normalno radi na dva desktopa

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
gfosa kaže...

Imam XP Pro 2002 ali bez service packova. Normalno radi na dva desktopa

 Probaj drivere od 6735s. Imaju gotovo identične komponente.
#smajli koji koluće očima#
15 godina
neaktivan
offline
HP 6735b super ponuda

Ma da ali nemoguce je da nista od drivera s hp stranice ne radi ma mislim to je fakat debilno. Pa nikad vise free dos, plus sto sam imao isti problem gore napisan koji sam zaobisao na taj nacin gore opisan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b super ponuda
gfosa kaže...

Evo i ja imam ovaj laptop iz Vemila - danas je stigao i nakon instalacije XP-a ne radi mi zvuk, kamera, ni jedan usb port.

S hp-ove stranice

[code]
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=3687795&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3687779&swLang=8&taskId=135&swEnvOID=1093
[/code]

 

 

skinio sam sve moguce drivere i nesto se dalo instalirat nesto ne ma ustavri i dalje ne radi nista ni usbovi, ni kamera (ne znam ni kako da provjerim jel radi) ni zvuk nista!!!!

 

POMOC!!!

 

 Instaliraj service packove. SP1 ce ti rjesiti problem sa usbovima. cini mi se da sa SP1 dobijes automatsku podrsku za usb 2.0(windowsi bez service pckova nemaju podrsku za usb vec je potrbno instalirati drivere). probaj i sp2 mozda nesto rjesi od tvojih problema.

e da sasa sto se tice hp to su jedni od najbolji laptopa na tržištu. toshiba je zakon ali imaju je.....  problema sa baterijama, a sony je  alsolutni kralj ali zato košta kao sv. petra kajgana.
za sve probleme s hp-ovim driverima krivi su kupci koji ne znaju u što se upuštaju kada kupuju laptope bez os-a - pa poslije problemi sa driverima. Ne kažem da sada svi trebaju kupovati orginalne windowse vec ako niste iskusnii ili ako
nemate vremena za eksperimentiranje onda prepustite instalaciju os-a stručnoj osobi.ž
Javi ako pomogne.
Nikada ne prekidaj ženu dok šuti!
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.10.2008 21:25 (Vasiona).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice