Kompjuter se blokira

poruka: 17
|
čitano: 22.043
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kompjuter se blokira

Nakon nekog vremena komp se jednostavno blokira i moram ga ugasit...Nakon toga ne mogu upalit komp kojih 20-ak minuta

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kompjuter se blokira

Malo specifiakcija, igraš ogru, internet,? ne možeš samo reći to! kao da ja kažem računalo se restarta!


Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb....
Urednik 10minutemail.com Hrvatska
16 godina
neaktivan
offline
Kompjuter se blokira

Ništa određeno, nekad kad igram igru, nekad kad sam ne netu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kompjuter se blokira

Ja imam sličan problem, naime, kompjutor se ne blokira ali konstantno radi usporeno od trena kad ga upalim pa nadalje iako je prije radio brže. Pomagajte, drugovi!!!!

P.S. Nema virus jer sam ga tek instalira i provjerio svim poznatim alatima

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2008 17:30 (petrol).
16 godina
offline
RE: Kompjuter se blokira
petrol kaže...

Ja imam sličan problem, naime, kompjutor se ne blokira ali konstantno radi usporeno od trena kad ga upalim pa nadalje iako je prije radio brže. Pomagajte, drugovi!!!!

P.S. Nema virus jer sam ga tek instalira i provjerio svim poznatim alatima

 

 Isti problem mi se dogodio jučer,i uspio sam ga rješit.....naime dogodilo mi se to da je non-stop procesor pokazivao zauzeće 100% tak da kad sam upalio winamp,pjesma je zastajkivala..a kod pokretanja sistema da i ne govorim,trajalo je maltene 5 minuta.....uglavnom vratio sam sistem sa "System Restore" na točku 3 dana unatrag(windowsi sami rade točke svaki dan zaista pohvalno tj.super opcija ugrađena u windowse) i rješio problem......to mi se znalo dogoditi kad sam instalirao NFS PS
Probaj i ti s tom opcijom vratit,par dana unatrag,do onog dana kad je sve dobro radilo...pa javi rezultat

Nitko nije beskoristan.Svatko može poslužiti kao loš primjer.
16 godina
neaktivan
offline
Kompjuter se blokira

Al u tome je stvar, što meni komp radi normalno i brzo, a onda odjednom se blocka

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kompjuter se blokira
Ige kaže...

Al u tome je stvar, što meni komp radi normalno i brzo, a onda odjednom se blocka

 pa daj malo informacija, temperature, komponente i sl.

bobo desmra
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kompjuter se blokira

Malo više informacija  iz taska o svemu što vidiš da ti je sumnjivo ili koji program troši najviše resursa.


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
Kompjuter se blokira

Imao sam isti problem na Acer-u Aspire 3020 seriji.

 

Nakon testiranja svega i svačega, od temperature i svega ostalog pomogao je običan Error-checking u Properties-u Hard Diska.

Nakon toga prestali su svi problemi i notebook dalje radi bez greške.

 

U nadi da će i tebi ovaj jednostavan savjet pomoći,

pozdrav!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kompjuter se blokira

kakav komp imas? koliko je star, kako je pocelo to blokiranje? daj malo vise informacije. Postoje vise mogucnosti/razloga za takav kvar, pa ne bi da pcam na slijepo. daj detalje.

15 godina
neaktivan
offline
Kompjuter se blokira

meni se isto zna desit cim radim vise stvari odnosno taskova i to mi se pokaze Blue Screen of death a u zadnje vrijeme ne radi nikako


It*s our destiny
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kompjuter se blokira

Ja sam imao isti problem. Kod mene je izgorila pasta na procesoru, ali kod tebeje možda matična,


Silvonis
16 godina
neaktivan
offline
Kompjuter se blokira

....

Zabrijao sam da se radi o desktop računalu..

 

Vjerojatno se pregrijava, ako nije pregrijavanje onda je matična ploča.Preporuka: Nosi na servis.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2008 12:21 (Skyline).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kompjuter se blokira

Ovo gasenje kompa mi zvuci kao pregrijavanje procesora. Daj provjeri koja ti je temperatura proca. Ako ti se pregrijava najvjerojatnije ti se nakupila prasina na hladnjaku. Uzmi kompresor ili sprej sa komprimiranim zrakom i ocisti to (btw provjeri da su ti izlazi za zrak otvoreni, da ti mozda nesto ne blokira protok zraka). Ako to ne pomogne, posjeti servis

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kompjuter se blokira

izvadi procesor i ponovoga stavi unutra,radit ce perfektno...to se meni jednom desilo

 
0 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Kompjuter se blokira

Mislim da je tip nakon 3 godine riješio problem. Pogledaj datum zadnjeg posta prije pisanja novog :P

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kompjuter se blokira

Meni je isto to bilo sa komp evo upravo sad ga popravljam ahaha evo sad cu ga vratit kakav je bio prije 2 dana inace jucer mi se dogodilo da mi se nesto sjebo i trebo sam ga restart ali nakon toga nikako ne zeli uc u komp stalno ili bude crna slika ili bude samo pozadina bez misa... I tako mi stalno i nikako da udje msm kad brobam nalon nekoliko sati udje ali mi nakon 5 min zabloka ijako je inace prije stvarno radio sve normalno i evo sad cu ga reset pa ce sve radit 😄😜

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice