Preporuka laptopa do 7 000 kuna

poruka: 23
|
čitano: 5.960
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka laptopa do 7 000 kuna

Treba mi preporuka najboljega laptopa  koji se trenutno može nabaviti za 7000 kuna, bilo koje marke, bilo gdje u Rijeci.

Ekran neka bude 17,3".

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
SPLICO212 kaže...

Ne bih polovni, novi ću uzeti.

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka laptopa do 7 000 kuna

Preskup je taj sto tvoj frend prodaje

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
AntonioXX kaže...

Preskup je taj sto tvoj frend prodaje

hahahahahahhahahahah

 

i5, 4gb ddr3, 640hdd, ati 5870, 1600x900 reza

 

Mora da se salis

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka laptopa do 7 000 kuna

ima boljih za te pare

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Preporuka laptopa do 7 000 kuna

Ja mislim da bolji laptop od toga ne može naći za te novce. Samo problem je koliko je laptop ispravan, i koliko je očuvan, i naravno garancija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
AntonioXX kaže...

ima boljih za te pare

Ti zaboravljas da je to LAPTOP

 

Naravno da se moze naci 2put bolje stolno racunalo za te novce,...al ovo je LAPTOP...laptop...laptop

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
Volos kaže...

Ja mislim da bolji laptop od toga ne može naći za te novce. Samo problem je koliko je laptop ispravan, i koliko je očuvan, i naravno garancija.

Lap je ocuvan maksimalno jer frend ima 2 stolna tj jedan za gaming i jedan Mac sa Xeonom za Photoshop. Nisam siguran ali mislim da bi cijena i isla doli za ozbiljnog kupca

12 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
passat kaže...
AntonioXX kaže...

Preskup je taj sto tvoj frend prodaje

hahahahahahhahahahah

 

i5, 4gb ddr3, 640hdd, ati 5870, 1600x900 reza

 

Mora da se salis

 kakave igre špila na tom "lap-topu"???

 

ili da postavim jednostavnije pitanje - kakvi programi zahtjevaju takav lap-top??

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
14 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
smirnoff kaže...

 kakave igre špila na tom "lap-topu"???

 

ili da postavim jednostavnije pitanje - kakvi programi zahtjevaju takav lap-top??

Sam si sebi odgovorio, igre trebaju takav laptop {#}

 

Al za ozbiljno, 5870 mobile je dosta slabija od stolne, isto vrijedi i za procesor, tako da nemoj se čuditi, ovo je u biti prosječna konfiguracija za igre.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 0:02 (Jakovp).
16 godina
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna

Frend radi kao interventni policajac pa ga nosi u nocnu da moze igrat malo wow. Gle ako je netko zainteresiran zovite ga i sve se mozete dogovorit

12 godina
protjeran
offline
Preporuka laptopa do 7 000 kuna
Reci ne HP-u,

Ja kupio hp i frend acer u par dana razlike, moj hp odijebo u roku 2 mj a negov acer dan danas radi evo već godinu tako da.... NEMOJ DA TE IME ZA*EBE
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
Cvik kaže...
Reci ne HP-u,

Ja kupio hp i frend acer u par dana razlike, moj hp odijebo u roku 2 mj a negov acer dan danas radi evo već godinu tako da.... NEMOJ DA TE IME ZA*EBE

Ja kupio HP dv 7 i već godinu dana radi svaki dan minimum 12 sati,nije podigao temperaturu niti za 1 stupanj...prije toga model dv 1000 koji radi već 7mu godinu bez kvara,čišćenja i bilo čega drugog..

14 godina
protjeran
offline
Preporuka laptopa do 7 000 kuna
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
linuxjuzer kaže...
Cvik kaže...
Reci ne HP-u,

Ja kupio hp i frend acer u par dana razlike, moj hp odijebo u roku 2 mj a negov acer dan danas radi evo već godinu tako da.... NEMOJ DA TE IME ZA*EBE

Ja kupio HP dv 7 i već godinu dana radi svaki dan minimum 12 sati,nije podigao temperaturu niti za 1 stupanj...prije toga model dv 1000 koji radi već 7mu godinu bez kvara,čišćenja i bilo čega drugog..

Nzenam imam loše iskustvo s njim i znam da niko to ne želi proć što sam ja prolazio...

nisu mi tijeli u servisu, a kamoli u dućanu zamijenit dvd rom koji je crko, kažu "potrošna roba"

I crko gpu (fala bogu integrirani), i treba nova matićna
Preko foruma sam napiso to iskustvo i jedan ćovijek mi je reko da mu je kroz ruke prošlo preko 1000 HP laptopa i da nijedan nebi kupio

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 9:47 (Cvik).
14 godina
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
Cvik kaže...
Reci ne HP-u,

Ja kupio hp i frend acer u par dana razlike, moj hp odijebo u roku 2 mj a negov acer dan danas radi evo već godinu tako da.... NEMOJ DA TE IME ZA*EBE

Shvacam tvoj bijes, ali pogledaj to s druge strane.

Ako si kupio jedan laptop hp koji se sj*bo u 2mj neznaci da sad ni jedan hp u cijelom svijetu nevalja.

 

Moja prijateljica je kupila lenovo...oni su inace na glasu zbog kvalitetne izrade, hlađenja itd.. Imala je 2 godine garancije. I pogodite... Grafa joj je otisla u vjecna lovista za 2g i 2mj (dakle bas kad je garancija istekla) Mijenjala mu je maticnu za koju je vjerojatno mogla i kupiti posve nov laptop. Ja sam također prije ovog imao hp. Nakon 1godine se poceo grijati kao da umjesto cd-ova stavljam hepo kocke..

 

Dakle, pojedini proizvodi nebi trebali utjecati na opcenito neku marku proizvoda

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 10:37 (passat).
12 godina
protjeran
offline
Preporuka laptopa do 7 000 kuna
Normalno da sam bijesan imaš garanciju a j*bu te.... poludiš na to.

Ovdije se ne radi o meni ne želim ić u off topic ja sam samo reko nemoj da te ime za*be. Jer ti u pravilu platiš ime a ne dijelove
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
Cvik kaže...
Normalno da sam bijesan imaš garanciju a j*bu te.... poludiš na to.

Ovdije se ne radi o meni ne želim ić u off topic ja sam samo reko nemoj da te ime za*be. Jer ti u pravilu platiš ime a ne dijelove

Ima i tog.

 

Ja npr. nebih uzeo ni jednu drugu marku osim lenova. No, o ukusima se ne raspravlja

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
hp pavilion seria ti je jako dobra za te pare ja sam svoj uzeo prije godinu dana (i3,4gbram,...)za negdje oko 7000 kn,

nemam nekih zamjerki osim naravno zagrijavanja ali to sam rješio s kuling padom tako da definitivno preporuka
ne bojte se stiskati dugmiće ispod
14 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
teodosije kaže...
hp pavilion seria ti je jako dobra za te pare ja sam svoj uzeo prije godinu dana (i3,4gbram,...)za negdje oko 7000 kn,

nemam nekih zamjerki osim naravno zagrijavanja ali to sam rješio s kuling padom tako da definitivno preporuka

bed je kod Paviliona jer ima hlađene odozdola..tako da neko polaganje na "dekicu" ili krevet,zaboravi..čvrsta ravna površina(stol),je nužan..ja sam inače pod nogice još podbacio po dvije debele gumice za brisanje(školske)tako da sad "levitira" oko 3,5 cm iznad stola..po ljeti sam kupio obični stolni veliki vent Tristan..stavio ga sa strane lapa,jedno 30-40 cm udaljenog i bočno j puhao na lap,što ispod što iznad..lap je bio led leden,a buka nikakva..

mogusamo preporučiti Pavilion seriju,jer su stvarno robustni i kvalitetni,i uz minimalnu pažnju,dugo će trajati..imaju i posebnu liniju servisa za njih..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka laptopa do 7 000 kuna
ja sam uzeo "komercijalni" kuler i funkcionira odlično bez problema radi na 40-50 stupnjeva čak i kad igram.
Samo je pravo komlikovan za čišćenje po laptopa se treba rastaviti da dođeš do ventilatora...
ne bojte se stiskati dugmiće ispod
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka laptopa do 7 000 kuna

evo ja svoj pavilion imam 3 mjeseca i još nije krepao!! al bojim se da će sad svaki dan krepati, pošto je prošlo već debelo više od 2 mjeseca. {#}

 

prebrutalna su mi ta sranja po HP-u. ako su i servisi puni HP laptopa, to je isključivo zato jer je kod nas HP debelo najprodavaniji i logično da će ih biti najviše u servisima.

istraživanja su pokazala da kad se gleda postotak  pokvarenih laptopa, ne broj kao što neki njubovi to računaju, HP je u sredini po proizvođačima.

ne treba zanemariti da se kod nas kupuju većinom laptopi do 3-4k kuna, gdje ni ne možete očekivati kvalitetu.

 

dajem još jednu preporuku za pavilion dv7  {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 22:22 (sweeth).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice