Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.056.205
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Ik11 kaže...

meni se sviđaju

HP Pavilion dv7-3190em i
HP Pavilion dv7-2250em

ozbiljno razmišljam o njima pa jel mi možete reči nešto ili preporučitineki drugi laptop do 7500kn

između ova dva uzmi prvi HP Pavilion dv7-3190em

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
DamageHigh kaže...

Ma mislio sam na netbook..;)

Btw. možda ja ne znam kako namjestit da mi ona dekodira HD video, jer meni sve ide na proc (digne se na 100% i video, naravno, šteka (čak i 720p na uTube-u))..

 

Sry na OT!

Media plaey classic home cinema i podesi pod outpot EVR pa pokusaj onda.

14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

 

Neki laptop dobar za igre 17'',ali ne jako skup ugl. da mogu igrati novije igre pls preporuka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2010 19:45 (MatejCro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

molim preporuku za laptop do 4500 kn...laptop bi sluzio vecinom za survanje i igranje novijih igraca

aaaaa
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Nema laptopa za igranje novijih igara pogotovo FPS a da malo kosta. Za surfanje ti je dobar bilo koji.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

ma neki laptop koji moze pokrenit nove igrice do 4500 kn

aaaaa
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Bač kaže...

ma neki laptop koji moze pokrenit nove igrice do 4500 kn

Evo ovaj

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
MatejCro kaže...

 

Neki laptop dobar za igre 17'',ali ne jako skup ugl. da mogu igrati novije igre pls preporuka.

malo si štur u svom pitanju, ali evo, pogledaj hp 4710s. teško ćeš naći neki laptop "da nije skup, a da se mogu na njemu vrtiti novije igre". za ovaj hp znam da vrti cod mw2, osobno sam isprobao.

14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

jako dobar laptop radi mi cijeli dan i jako malo se grije

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kao i svaki drugi laptop ;)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
robisierra92 kaže...
MatejCro kaže...

 

Neki laptop dobar za igre 17'',ali ne jako skup ugl. da mogu igrati novije igre pls preporuka.

malo si štur u svom pitanju, ali evo, pogledaj hp 4710s. teško ćeš naći neki laptop "da nije skup, a da se mogu na njemu vrtiti novije igre". za ovaj hp znam da vrti cod mw2, osobno sam isprobao.

Aha a kao radis stalno ;)

ccccccccccccccccc

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
logic kaže...
robisierra92 kaže...
MatejCro kaže...

 

Neki laptop dobar za igre 17'',ali ne jako skup ugl. da mogu igrati novije igre pls preporuka.

malo si štur u svom pitanju, ali evo, pogledaj hp 4710s. teško ćeš naći neki laptop "da nije skup, a da se mogu na njemu vrtiti novije igre". za ovaj hp znam da vrti cod mw2, osobno sam isprobao.

Aha a kao radis stalno ;)

ccccccccccccccccc

ključna riječ je isprobao hihihi  Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Nemojte previse tracati.NamigivaEvo mene nakon malo podulje stanke pa idemo redom :

 

@ztewq21 - Ako zelis laptop koji ce ti bas trajati uzmi si ovog Asusa.Odlican proc i grafa,HDD-a vise nego dovoljno, sve u svemu odlican laptop.

@Ik11 - Imas ova Acer za 7200kn.Odlican.

@Bač - Bas nezgodna cijena neda se bas mnogo toga naci za te novce ali evo imas ovaj Asus.

@MatejCro - malo vise detalja nebi skodilo,do koliko para bar okoprilike?

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

jeli dobra kupnja ovaj emachines http://www.superbit.hr/Prijenosna-racunala/ACER/ACER-eMachines-E725-433G25Mi-P/N-LX.N280C.076/flypage.tpl.html

služio bi za internet, multimediju i katkad igranje na nižim rezolucijama i detaljima jer mi se čini da je

dosta sposobna i glatko vrti igre koje nemogu igrati na starijem stolnom pc-u.

znam da ima samo 2 usb-a, ali mi to nije važno.

Koje je vaše mišljenje o tom laptopu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
to je dobar komp ali s njme ljudi imaju dosta problema, ja osobno sam na njega stavio 7icu (kažem zato što 7ica ima integrirane drivere) i ubio se s wlanom, nikad ga sredit,pokušao sam sa svime, možda su poboljšali sada ali ja nisam to uspio srediti.. kažem možda su to sredili
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
luka7 kaže...

jeli dobra kupnja ovaj emachines http://www.superbit.hr/Prijenosna-racunala/ACER/ACER-eMachines-E725-433G25Mi-P/N-LX.N280C.076/flypage.tpl.html

služio bi za internet, multimediju i katkad igranje na nižim rezolucijama i detaljima jer mi se čini da je

dosta sposobna i glatko vrti igre koje nemogu igrati na starijem stolnom pc-u.

znam da ima samo 2 usb-a, ali mi to nije važno.

Koje je vaše mišljenje o tom laptopu?

rođak mi ima takav stroj, kupio ga je nedavno bez ikakve konzultacije s ikime. doslovce vrijedi koliko para toliko muzike. mislim da je najgori dio ekrana taj njegov display, nikako ne mogu pogoditi kut gledanja. u svakom slučaju ako ne moraš ne kupuj. inače, korsti iga uglavnom za office, internet i tako neke sitnarije, za drugo ništa niti nije po meni.

 

a glede grafičke, evo pogledaj jedan komentar s neta: "Ono što je specifično za ovaj grafički čip, jest da nije dobro optimiziran za igrice, pa je tako u tom segmentu performansi lošiji od čipova poput GeForce 9400M, ATI Mobility Radeon HD 3200 ili GeForce G 105M. Zahtjevne DirectX 10 igre neće biti moguće igrati, a starije DirectX 9 naslove poput F.E.A.R, Sims 3 ili World of Warcraft biti će moguće igrati jedino na niskim detaljima. Intel GMA 4500MHD nema svoju integriranu memoriju, nego ju posuđuje iz sistemske, te može povući maksimalno 384 MB. Ova mobilna grafička kartica ima lošiju sposobnost dekodiranja HD videa te pokazuje osjetno slabije performanse u igricama. Procesor joj kuca na 400MHz. Ono što možete očekivati od GMA4500M kod gledanja HD videa, jest zastajkivanje slike, zbog sporih performasni." izvor: google  




14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
luka7 kaže...

jeli dobra kupnja ovaj emachines http://www.superbit.hr/Prijenosna-racunala/ACER/ACER-eMachines-E725-433G25Mi-P/N-LX.N280C.076/flypage.tpl.html

služio bi za internet, multimediju i katkad igranje na nižim rezolucijama i detaljima jer mi se čini da je

dosta sposobna i glatko vrti igre koje nemogu igrati na starijem stolnom pc-u.

znam da ima samo 2 usb-a, ali mi to nije važno.

Koje je vaše mišljenje o tom laptopu?

Vidim da je cijena ovog laptopa 3000kn,pa ja bih ti preporucio ovog Acera.Za te pare nista bolje neces naci.

15 godina
odjavljen
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Evo, ja bi vas zamolio za jednu preporuku. Treba mom frendu laptop do 2600kn za sve osim za igranje. Dakle, piskaranje, internet, povremeno slušanje muzike i slično. Netbook, ali sa malo većim ekranom. Dakle, bitan je ekran, tipkovnica i izdržljivost baterije - sad nađite nešto za 2600kn. Hvala unaprijed!

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Sum_of_all_fears kaže...

Evo, ja bi vas zamolio za jednu preporuku. Treba mom frendu laptop do 2600kn za sve osim za igranje. Dakle, piskaranje, internet, povremeno slušanje muzike i slično. Netbook, ali sa malo većim ekranom. Dakle, bitan je ekran, tipkovnica i izdržljivost baterije - sad nađite nešto za 2600kn. Hvala unaprijed!

Za 2600kn nema ama bas nista sa vecim ekranom od 10.1" ili 13" nek skupi jos 400kn i nek si uzme ovog Asusa.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Gman kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Evo, ja bi vas zamolio za jednu preporuku. Treba mom frendu laptop do 2600kn za sve osim za igranje. Dakle, piskaranje, internet, povremeno slušanje muzike i slično. Netbook, ali sa malo većim ekranom. Dakle, bitan je ekran, tipkovnica i izdržljivost baterije - sad nađite nešto za 2600kn. Hvala unaprijed!

Za 2600kn nema ama bas nista sa vecim ekranom od 10.1" ili 13" nek skupi jos 400kn i nek si uzme ovog Asusa.

 

Procesor i grafika na tom laptopu su komični ali je laptop od renomiranog proizvođaca, kvalitetne je izrade i ekran je odličan, tako da kao netko treba laptop za surfanje, facebook i casual tipkanje (Cak ima numericku tipkovnicu) topla preporuka.

Nadalje kako je hardware na razini onog u malo boljem mobitelu stvar se uopce ne grije, radi tiho i moze se ocekivat da nece krepat u sljedecih 5-10 godina uporabe. 

 

15 godina
odjavljen
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

A ova stvarčica? Kakvi su dojmovi o njemu?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Da li je ovo isplativo?

 

 

HP Pavilion dv6-130 P-C Duo T4400 (2.2GHz), 15.6" HD BV LED 3GB (1GB+2GB, 320GB, DVDRW LS, ATI Radeon HD4530, WIFI, Bluetooth, Webcam, Finger Print, with Remote Control - WIN7 H PRM64

 

WIN7 su original legalni,

 

račun i 1 godina garancije.

 

Tip koji prodaje je i serviser.

 

 

Služio bi mi za internet, poneki film i tako, ništa zahtjevno.

 

 

Hoće li me s obzirom na performanse služiti i za 3-4 godine?

 

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

cijena 4250

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Je, isplativo je, služit će te još dugo
;)
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr /// BF:BC2 ingame: (_.:BRUNO:._)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala šefe!

 

Šefe, ti si šef, pametan i strog!

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Na stranu to sto on to ne moze znati nikako ;)

Al lijepo zvuci ;)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
a1z kaže...

Da li je ovo isplativo?

 

 

HP Pavilion dv6-130 P-C Duo T4400 (2.2GHz), 15.6" HD BV LED 3GB (1GB+2GB, 320GB, DVDRW LS, ATI Radeon HD4530, WIFI, Bluetooth, Webcam, Finger Print, with Remote Control - WIN7 H PRM64

 

WIN7 su original legalni,

 

račun i 1 godina garancije.

 

Tip koji prodaje je i serviser.

 

 

Služio bi mi za internet, poneki film i tako, ništa zahtjevno.

 

 

Hoće li me s obzirom na performanse služiti i za 3-4 godine?

 

 

Hvala.

Cini mi se kao dobra kupovina.

14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ja volim toplu ljudsku riječ. Eto sutra sam u Solinu pa ti mogu osobno zahvaliti na savjetu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
a1z kaže...

Ja volim toplu ljudsku riječ. Eto sutra sam u Solinu pa ti mogu osobno zahvaliti na savjetu.

a mi više volimo ovu virtualnu Smijeh

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
16 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice