Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.610.033
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

a radi se o jednom liku sa gomilom profila ili neka grupacija?

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
7 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

ma uletio mi sa spikom kako me prokužio, vezano za ovaj kurčevi ghost monitor, kad sam ponižen argumentima da lijepim samo TD 

očito guru tu ima svoje prste, iskrivljena stvarnost i virtualke na najjače 

15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

stjepanj s cime hladis ti to cudo?

neka preporuka coolera za i7 7700k?

hoce noctua nhd14 biti dosta?

CARPE DIEM
6 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

uf, ja zaboravim da taj td i tu uopce postoji....koja je fora uopce s tim? Mavanje rimskom caru da se doticnome odrubi glava ili da ga se baci tisucama lavova? Ono, lose se osjecham u svezi sebe samog jer si rekao istinu, pa chu ti dati td u nadi da ches mi nestati s ochiju? Koji jadnici....jedino mi je bed oko tog dodatka forumu sto se mozda neko odozgo vodi za time kao nechim relevantnim for peace and prosperity...da ja dijelim td-ove na sve sto mi se ne svidi, 90% foruma bi imalo milju td...

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
simeparanoja kaže...

stjepanj s cime hladis ti to cudo?

neka preporuka coolera za i7 7700k?

hoce noctua nhd14 biti dosta?

 Hladim ga s Arctic Cooling Liquid Freezer-om od 120mm,(jedno od najboljih aio hladenja bez obzira sto je samo 120mm varijanta) cpu je nedavno delidan! no i bez delida sam dosao do maximalnog overkloka posto se to ipak ne radi pod opterecenjem!

Noctua nhd14 ti je dovoljna za poprilicno overklokanje(imao doticnu koja je bila za cak 7°c toplija od ovoga pod primeom95), no ak oces stepenicu vise, tj tise i hladnije morao bi ici na neko vodeno ako nisi vec uzeo svakako ti je preporuka ovaj AC Liquid 120mm!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 23:18 (Stjepanj).
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

To te ja pitam....

6 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

uf, otkad se ja nisam igrao rata...

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
11 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

 

da čujemo mišljenja..

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
funny games kaže...

 

da čujemo mišljenja..

Moj nije najgori! Hahaha!

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Nevjerovatno da na listu nije stavio totalno neisplativu i po performansama nikakvu ryzen 3 postavu...

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
funny games kaže...

 

da čujemo mišljenja..

Moj nije najgori! Hahaha!

 a briga te imaš za svoj gušt i zabavu šta je najbitnije..

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

Nevjerovatno da na listu nije stavio totalno neisplativu i po performansama nikakvu ryzen 3 postavu...

 pa nije oni spadaju u budget konfe,koje same po sebi ne mogu biti loše radi uloženo/dobiveno postotka... u kojoj  pobjedu nosi i3 8100..mislim u borbi pentiuma 4560,rzyen 2200g i navedenog i3 8100.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 9:36 (funny games).
8 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Meni je i moj Q6600 dobar kad nema drugog u blizini. Mogu igrat Doom, W3, WoW, Age Of Conan itd, slušam mjuzu na najjače, mogu poslati mail, napisati kaj god treba itd. U biti nema lošeg cpu ako radi, sve je ovo subjektivne naravi. 

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
funny games kaže...

 

da čujemo mišljenja..

Realno za 99% korisnika i7 8700 je bolja kupovina od i7 8700K, nema smisla da bude na listi, ovo 1% ili jos manje sto clockaju su nebitni 

 

Nidje veze da bude na listi, ali i3 8350K nastavlja 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
chaselol kaže...
funny games kaže...

 

da čujemo mišljenja..

Realno za 99% korisnika i7 8700 je bolja kupovina od i7 8700K, nema smisla da bude na listi, ovo 1% ili jos manje sto clockaju su nebitni 

 

Nidje veze da bude na listi, ali i3 8350K nastavlja 

 ako si dobro pogledao video...radi se o tome da 8700 throttla sa stock sinkom i radi toga se nalazi na toj listi,ne radi preformansa.

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
funny games kaže...

 ako si dobro pogledao video...radi se o tome da 8700 throttla sa stock sinkom i radi toga se nalazi na toj listi,ne radi preformansa.

Pogledao, intelov stock kuler je shit, dobro poznato ali ako je SAMO zbog toga na listi ono gg 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 9:42 (chaselol).
11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
chaselol kaže...
funny games kaže...

 ako si dobro pogledao video...radi se o tome da 8700 throttla sa stock sinkom i radi toga se nalazi na toj listi,ne radi preformansa.

Pogledao, intelov stock kuler je shit, dobro poznato ali ako je SAMO zbog toga na listi ono gg 

 pa tema je top worst cpu-s in 2018...znači 2018.godina je postavila neke standarde u kojoj je gleda ukupna preformansa sa cijenom i što dobijaš sa tim svim skupa.Normalno da je 8700 tu jer pored 8400 nema što tražiti u uloženo/dobiveno sektoru.AMD je osjetio krv radi tih stock sinkova međutim šta to vrijedi kada te deru sa skupim memorijama.razumiš što ti oću reći? Znači gledano nekim drugim očima se analizira ovo,ne strogo samo preformansa tj snaga.

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Taraba kaže...

Meni je i moj Q6600 dobar kad nema drugog u blizini. Mogu igrat Doom, W3, WoW, Age Of Conan itd, slušam mjuzu na najjače, mogu poslati mail, napisati kaj god treba itd. U biti nema lošeg cpu ako radi, sve je ovo subjektivne naravi. 

 

bas sam susidu nabavija jednog iz pcshopa, za 150kn, prije koji misec...veselo radi, no susid nema net, pa ovisi o meni da mu skidam hack n slash naslove i filmove...ne znan vishe sto bi mu da da igra, sve je odigra, jedino ovaj wolcen lords of mayhem se cheka, nikako da izadje...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
8 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Gorstak79 kaže...
Taraba kaže...

Meni je i moj Q6600 dobar kad nema drugog u blizini. Mogu igrat Doom, W3, WoW, Age Of Conan itd, slušam mjuzu na najjače, mogu poslati mail, napisati kaj god treba itd. U biti nema lošeg cpu ako radi, sve je ovo subjektivne naravi. 

 

bas sam susidu nabavija jednog iz pcshopa, za 150kn, prije koji misec...veselo radi, no susid nema net, pa ovisi o meni da mu skidam hack n slash naslove i filmove...ne znan vishe sto bi mu da da igra, sve je odigra, jedino ovaj wolcen lords of mayhem se cheka, nikako da izadje...

 Klokneš ga na 3, 3.2ghz i bog te veselio, starije igre se može fino igrat, novije ga malo umaraju, ipak je to cpu u penziji, ali je nepoderiv. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Taraba kaže...
 Klokneš ga na 3, 3.2ghz i bog te veselio, starije igre se može fino igrat, novije ga malo umaraju, ipak je to cpu u penziji, ali je nepoderiv. 

 

Znam. Prvi komp koji sam kupio vlastitim parama je bio Q6600. Isla je 8800 POV GTS 320 EXO, vodeno, corsair hx1000 i tako to, ulupao oko 12000 u taj komp...i bio sam nezadovoljan s njim isto kao sto bih danas bio nezadovoljan sa i9 od 20 000 kn....iscidija san ga na 4ghz, frend brusija hladnjak na CNC masini, msi ploca imala custom bios i tako to, fun times...posli sve polako rasproda i kupova novije, ali zeru slabije uz nadoplatu...cak i dvoglava 4870X2 se vrtila na njemu...dobar je to proc...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
8 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Gorstak79 kaže...
...dobar je to proc... bio 

 Sve u svoje vrijeme, ja sam zadovoljan i s njim i s novim ( oba u potpisu ) ...

12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Hvalospjevi o HDR-u. 

 

Clanak zapravo ima dva naslova, prvi je vezan za freesync 2 koji je najjednostavnije receno naziv za freesync monitore koji podrzavaju HDR, u drugom dijelu opcenito prica o HDR-u.

 

Osim poznatih bugova u windowsima skoro u svim igrama koje imaju opciju HDR-a covjek preporuca SDR, neke od izjava su mu:

 

So how about games? Surely, this is the area where FreeSync 2 monitors and HDR really shines, right? Well… it depends. We tried a range of games that currently support HDR on Windows, and we were largely disappointed with the results. HDR implementations differ from game to game, and it seems that right now, a lot of game developers have no idea how to correctly tone map their games for HDR.

 

However, as it stands right now, we see little reason to buy a FreeSync 2 monitor until more games include decent HDR. It’s just too hit or miss – and mostly misses – to be worth the significant investment into a first-generation FreeSync 2 HDR monitor.

 

 

Doci ce to na svoje, al pitanje je kad. 

 

 

12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...

Evo da dignem za jos za jednu stepenicu svoj osobni rekord

 i5 8600k@5.7Ghz

 

Uglavnom tome je pridonio novi Bios koji ocigledno s naponom sad barata jako jako dobro, procesor je puno duze stabilniji na visim naponima nego prije pa nema bojazni da ce sistem brzo u freez mod

Eto govnasto smece od 800kn Z370A-pro jos jednom dakazuje svoj OC status a i MSI s podrskom!LP

 Koliko vidim ova tvoja ploča je kopija mog prijašnjeg z170 PC-matea (???).

 

Inače i sam "sam" imao jako pozitivna iskustva s njom. Jeftinjara, a dobra. Deda, gledaj ovo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 11:56 (DarthMarkus).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Pa ono, malo jesu slicne, ali koja nije..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ma ja više ne dajem 2 soma za ploču da yebe rak raka.

 

Koliko god ovo bili drlozi (navodno), odrađuju uredno OC.

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
DarthMarkus kaže...

Ma ja više ne dajem 2 soma za ploču da yebe rak raka.

 

Koliko god ovo bili drlozi (navodno), odrađuju uredno OC.

 Kod z370 ploca prakticki jedino sto dodatno placas su featurei koje zelis, kvalitetan oc potencijal procesora i memorije i kvalitetan vrm svaka ima.

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
DarthMarkus kaže...

Ma ja više ne dajem 2 soma za ploču da yebe rak raka.

 

Koliko god ovo bili drlozi (navodno), odrađuju uredno OC.

 Pa pogledaj samo kaj sve ta ploca ima, to je daleko od drloga, osobna zamjerka jedino ide zvuku..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...
DarthMarkus kaže...

Ma ja više ne dajem 2 soma za ploču da yebe rak raka.

 

Koliko god ovo bili drlozi (navodno), odrađuju uredno OC.

 Pa pogledaj samo kaj sve ta ploca ima, to je daleko od drloga, osobna zamjerka jedino ide zvuku..lp

 Što je sa njim loše ? Stariji Realtek chip ?

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...

 Pa pogledaj samo kaj sve ta ploca ima, to je daleko od drloga, osobna zamjerka jedino ide zvuku..lp

Sta ima? Ima teski minimum.. Radje bi uzeo PC Pro za malo vise para, prvo nije smedja, drugo ima 2 m.2 i 10Gbps USB 3.1.

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Pa i ova isto ima m.2 slot kao i usb 3.1, po meni odlicno ploca za tu lovu. https://www.msi.com/Motherboard/Z370-A-PRO/Specification
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice