AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.946
|
čitano: 5.074.206
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hanteed kaže...

Nisam dobro šaragf zavio paa je pozutila ploča ali nece da upali ja strokam ono nece ali napravit cu nesto nek radi samo da ga prodam

 To, potrgas i onda zapakiras i uvalis nekome da si smanjis gubitke. Balkan at its finest

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
neaktivan
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ma necu prodavat ako ne radi probat cu namjestit ali jesu i usrali sta je se desilo pa da se proc nako zaljepi pa ga moram cupat

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hanteed kaže...

Ma necu prodavat ako ne radi probat cu namjestit ali jesu i usrali sta je se desilo pa da se proc nako zaljepi pa ga moram cupat

jednom ni sam nisam znao da se cooler ne skida hladan i ne čupa već lagano zavrti dok je topal.

 

Sam si kriv prika!

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hanteed kaže...

Ma necu prodavat ako ne radi probat cu namjestit ali jesu i usrali sta je se desilo pa da se proc nako zaljepi pa ga moram cupat

Upališ Prime 95 na 10 min i da vidiš kako ide dolje, osobno meni je ovo jedan od razloga zbog kojega ne volim AMD procesore.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
metallic kaže...
hanteed kaže...

Ma necu prodavat ako ne radi probat cu namjestit ali jesu i usrali sta je se desilo pa da se proc nako zaljepi pa ga moram cupat

jednom ni sam nisam znao da se cooler ne skida hladan i ne čupa već lagano zavrti dok je topal.

 

Sam si kriv prika!

 Ne trazim ja krivca logicno je da sam kriv ali eto do sad nisam imao problema sa termalnom pasto do ryzena a sta jest nisam ga ni koristio jedan dan

5 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
metallic kaže...
hanteed kaže...

Ma necu prodavat ako ne radi probat cu namjestit ali jesu i usrali sta je se desilo pa da se proc nako zaljepi pa ga moram cupat

jednom ni sam nisam znao da se cooler ne skida hladan i ne čupa već lagano zavrti dok je topal.

 

Sam si kriv prika!

 Oca mi, ispada da sam do sada imao više sreće nego pameti... Svaki dan nešto novo naučiš!

Sve Vas Volim
6 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Da, Valentine sine moj nepriznati.

I ja sam prešao nakon skoro  20 god Intela na AMD ali mi stalno nešto šteka, da ti kažem iskreno, zajebavaju me razne stvari...

 

Koristio sam i5 2500k i asusovu matičnu, dolazili su kod mene kolegice i kolege s posla, isprobavali dvadesetak memorija no uvijek je sve štimalo.

Što da radim , da li da prodam AMD 3600 pa da čekam novi, 14nm Intel ili , ne znam, stavrno, što ti preporučavaš pošto si, vidim dugo na forumu i vjerojatno se razumiješ u u tu problematiku,

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Srce Isusovo kaže...

 Oca mi, ispada da sam do sada imao više sreće nego pameti... Svaki dan nešto novo naučiš!

 srca ti issova, tiš postat genije kao i Valentin ako izdržiš još dvigodine na forumu.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
13 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

I ja sam prije nekih 7 godina skoro tako pokidao na sestrinom kompu. Na hladno iščupam cooler i gledam koji k, di je procesor  On zaljepljen na cooleru, srećom bez posljedica bilo. Na kraju fenom zagrijavao da popusti inače nije nikako htjelo koliko se zapeklo.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
vrinho kaže...

I ja sam prije nekih 7 godina skoro tako pokidao na sestrinom kompu. Na hladno iščupam cooler i gledam koji k, di je procesor  On zaljepljen na cooleru, srećom bez posljedica bilo. Na kraju fenom zagrijavao da popusti inače nije nikako htjelo koliko se zapeklo.

 Upališ komp na 5 minuta, taman zagrije kad sve pogasiš da popusti koliko mora - što se fenom zezat?

 

Al znaš šta kažu - nije ludost ako radi ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 14:08 (Rhodin).
4 godine
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Sta je je za izvaditi ryzena tj skinuti hladnjak sa njega je potreban tecaj...

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Rhodin kaže...

 Upališ komp na 5 minuta, taman zagrije kad sve pogasiš da popusti koliko mora - što se fenom zezat?

 

Al znaš šta kažu - nije ludost ako rani ;)

 Je, da sam tada znao, do onda sam se samo s Intelima družio kojima se mislim to ne može dogoditi. Naučio sam onda.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 14:07 (vrinho).
5 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Valentin17 kaže...
hanteed kaže...

Ma necu prodavat ako ne radi probat cu namjestit ali jesu i usrali sta je se desilo pa da se proc nako zaljepi pa ga moram cupat

Upališ Prime 95 na 10 min i da vidiš kako ide dolje, osobno meni je ovo jedan od razloga zbog kojega ne volim AMD procesore.

 ??

DonOscar kaže...

Sta je je za izvaditi ryzena tj skinuti hladnjak sa njega je potreban tecaj...

 ???

 

vrinho kaže...

 Je, da sam tada znao, do onda sam se samo s Intelima družio kojima se mislim to ne može dogoditi. Naučio sam onda.

????

 

Kako i zašto?

Sve Vas Volim
6 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

ne želim trolati niti se praviti pametan, no intel mi je uvijek bio ubodi i vozi. nisi morao imati nikakva specifična znanja o biosu, memoriji itd. sve se je to dalo kasnije naučiti, ali ovo danas s tim rel. jeftinim rižama je čudo kao i s novim apgrejdima na windows 10. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 6 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Uz to bezbeli nema sreće sto se tog tive kad sam god kavu prolio po necemu to je crklo ne bi me cudilo da sam i plocu razjebo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Anđeo bez falinge kaže...

ne želim trolati niti se praviti pametan, no intel mi je uvijek bio ubodi i vozi. nisi morao imati nikakva specifična znanja o biosu, memoriji itd. sve se je to dalo kasnije naučiti, ali ovo danas s tim rel. jeftinim rižama je čudo kao i s novim apgrejdima na windows 10. 

Ne želim ti davat TD za ovakve izlete pljuvačine po rizenima, ali nisu toliko loši.

Nemam JOŠ konfiguraciju sa rizenom, ali pomogo sam složit nekoliko, sve danas rade i korisnici su prezadovoljni.

 

Netko tko naruči kako Ibme preporuči i odakle naruči, sve dobiju složeno i nikad ne moraju ništa petljat sami.

9 godina
neaktivan
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ma nije to ni znanje kad sagledas kakvo je znanje bios skinuti i procesor stavit. Nadam se da nece biti problema sa ovim socketom kada stavljao novi ryzen jer ne radi ovaj lock mogu fizicki nabit procesor al me jebu ovi sarafi ne znam ovo zategnut dzaba ja upirem ono ne zavija

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Rhodin kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

ne želim trolati niti se praviti pametan, no intel mi je uvijek bio ubodi i vozi. nisi morao imati nikakva specifična znanja o biosu, memoriji itd. sve se je to dalo kasnije naučiti, ali ovo danas s tim rel. jeftinim rižama je čudo kao i s novim apgrejdima na windows 10. 

Ne želim ti davat TD za ovakve izlete pljuvačine po rizenima, ali nisu toliko loši.

Nemam JOŠ konfiguraciju sa rizenom, ali pomogo sam složit nekoliko, sve danas rade i korisnici su prezadovoljni.

 

Netko tko naruči kako Ibme preporuči i odakle naruči, sve dobiju složeno i nikad ne moraju ništa petljat sami.

Stari moj, mislim da je očito da nas kolega zeza!

 

Tj peca naivce, i ide mu, to je kao mini trolanje.

 

Anđeo bez falinge jesam u pravu prika?

 

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hanteed kaže...

Ma nije to ni znanje kad sagledas kakvo je znanje bios skinuti i procesor stavit. Nadam se da nece biti problema sa ovim socketom kada stavljao novi ryzen jer ne radi ovaj lock mogu fizicki nabit procesor al me jebu ovi sarafi ne znam ovo zategnut dzaba ja upirem ono ne zavija

 Stari, nemoj se ljutit ali ako rukuješ sa elektronikom kao i što pišeš, nisam uopće iznenađen što ti pol toga ne radi.

 

Glava me zaboli dok skužim što si htio reći.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 14:31 (Dodinho).
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Rhodin kaže...

Ne želim ti davat TD za ovakve izlete pljuvačine po rizenima, ali nisu toliko loši.

Nemam JOŠ konfiguraciju sa rizenom, ali pomogo sam složit nekoliko, sve danas rade i korisnici su prezadovoljni.

 

Netko tko naruči kako Ibme preporuči i odakle naruči, sve dobiju složeno i nikad ne moraju ništa petljat sami.

 Hvala ti što mi nisi lupio Td mada to ovdje ne znači da je netko glup već da se jednostavno ne slaže s nečijim mišljenjem.

Ibme je super lik no koliko on proda računala preko svoje firme to nitko nije opazio.

 

Reklama se plaća no netko je njemu to omogućio.

 

Pratim temu godinu dana i čitam te nekakve probleme , nekompatibilnosti, zagrijavanja CPU.a svašta.... samo sam se na to osvrnu/io...

Napisao sam da da imam Ryzen nakon gooooodina Intela no...drugom priliko ću napisati širi komentar.

 

lp

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Dodinho kaže...
hanteed kaže...

Ma nije to ni znanje kad sagledas kakvo je znanje bios skinuti i procesor stavit. Nadam se da nece biti problema sa ovim socketom kada stavljao novi ryzen jer ne radi ovaj lock mogu fizicki nabit procesor al me jebu ovi sarafi ne znam ovo zategnut dzaba ja upirem ono ne zavija

 Stari, nemoj se ljutit ali ako rukuješ sa elektronikom kao i što pišeš, nisam uopće iznenađen što ti pol toga ne radi.

 

Glava me zaboli dok skužim što si htio reći.

 Ja sam iz hercegovine moj mi zamjerit

Ma neda mi se sad na drugu smjenu jos me ovo zajebaje a ffali mi stoja za novog proca ma popizdit cu

Boze sveti kad ce 65ti da je u penziju

16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hanteed kaže...

 Ja sam iz hercegovine moj mi zamjerit

Ma neda mi se sad na drugu smjenu jos me ovo zajebaje a ffali mi stoja za novog proca ma popizdit cu

Boze sveti kad ce 65ti da je u penziju

Ma nemam ja ništa protiv hercegovine :)

Evo ovaj ti je post već bolji.

 

Btw, da ne idem u oftopic i da ne zajebavam ljude, imam pitanje. Zanima me Ryzen 3800X, i treba mi mATX ploča sa 4 RAM utora i podrškom za 5700 ili 5700 XT, imate li kakvu preporuku?

 

Vidim da ima dosta problema sa kompatabilnošću pa se ne želim u startu zajebat.

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Anđeo bez falinge kaže...

 

Ibme je super lik no koliko on proda računala preko svoje firme to nitko nije opazio.

 

 

6 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Nisam brate shvatio ovaj smješak....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Anđeo bez falinge kaže...

Nisam brate shvatio....

 ne čudimo se više 

10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Anđeo bez falinge kaže...

Nisam brate shvatio ovaj smješak....

 Pa normalno da nisi shvatio...

 

Slaze se tamo jer ima dobre cijene pogotovo sa popustom na cijeli komp, brza dostava i odlican odnos prema kupcima. 

Ono gore sta si komentirao da je intel ubodi i vozi a amd da ima nekakvih crckarija sa biosima i memorijom... Jel to problem ? Problem ti je napravit update biosa koji se rijesi u roku od 2 minute i problem ti je upalit XMP ? Nije da su ovi sa HTom isto imali nekakvih prckanja po biosima (a i update biosa tj. tog microcoda) i sl...
Imaju problema samo oni koji su od prije kupovali spori ram, a i sami su znali da ce imat nesto nize performanse jer eto ryzen voli ram na bar 3000/cl16...

6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
picajzla0707 kaže...

 ne čudimo se više 

 Da, LL...ne piše se smješak već smiješak... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...

Imaju problema samo oni koji su od prije kupovali spori ram, a i sami su znali da ce imat nesto nize performanse jer eto ryzen voli ram na bar 3000/cl16...

 to, što riža voli tu memoriju me ne zanima... U Intel ubodi koju hoćeš i sve radi. Ja sam morao prodati memoriju i kupiti novu...

 

ENDE

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Anđeo bez falinge kaže...
hahhaajaads kaže...

Imaju problema samo oni koji su od prije kupovali spori ram, a i sami su znali da ce imat nesto nize performanse jer eto ryzen voli ram na bar 3000/cl16...

 to, što riža voli tu memoriju me ne zanima... U Intel ubodi koju hoćeš i sve radi. Ja sam morao prodati memoriju i kupiti novu...

 

ENDE

 Pa radi i na ryzenu ram od 2133 bez beda, no i spor ram isto tako utjece i na intela. Pogotovo od 8 generacije (bilo da je najjslabiji i5 ili najjaci i9...)

6 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

nisam dobro objasnio, oprosti...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice