AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.947
|
čitano: 5.086.514
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
markoveliki kaže...
Pozdrav svima

LC CC 120.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
markoveliki kaže...
Pozdrav svima, treba mi mišljenje iskusnijih, za procesor 2600x da li ostaviti stock ventilator ili kupovati nešto i ako da što kupiti da je no sikiriki oko temperatura i preko ljeta?

 ako ga ne overklokišeš dobar je i štok te prozračno kućište.

za 180 kn kupi preko ljeta sladoleda.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
8 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Vidim da svi preporucuju ovaj lc cc 120 kao cpu cooler, ali gdje god gledam, taj procesor nema bracket za am4, jedino ona njegova rgb varijanta se deklarira kao "am4".

 

Dalje vidim, za ovaj obicni da treba kontaktirati support radi nabavke bracketa, ali neznam kako to funkcionira, cooler mi je interesantan, rgb varijantu nebih uzimao, iako nije neka razlika u cijeni, pa me zanima dali je netko nedavno uzimao ovaj, i ima li iz kutije bracket i za am4, ili nase trgovine dobro navode da taj socket nije podrzan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Anđeo bez falinge kaže...

 prozračno kućište.

Prozračno kućište košta više nego taj hladnjak.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

pozdrav, mislim da ti svi od veljače prošle godine proizvedeni LC 120CC imaju AM4 bracket, a može se i naručiti (besplatno)

 

ja sam ga kupio u kolovozu, došao je AM4 s njim - i veselo hladi moj 2600....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Damir22 kaže...

Vidim da svi preporucuju ovaj lc cc 120 kao cpu cooler, ali gdje god gledam, taj procesor nema bracket za am4, jedino ona njegova rgb varijanta se deklarira kao "am4".

 

Dalje vidim, za ovaj obicni da treba kontaktirati support radi nabavke bracketa, ali neznam kako to funkcionira, cooler mi je interesantan, rgb varijantu nebih uzimao, iako nije neka razlika u cijeni, pa me zanima dali je netko nedavno uzimao ovaj, i ima li iz kutije bracket i za am4, ili nase trgovine dobro navode da taj socket nije podrzan?

Uzmi AC Freezer 34 za 189kn i ciao, hladi Ryzene do 1.35V a vise neces ni koristit za 24/7...

6 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ima kod mene viska lc cc120 bracket za am4 pa ako nekom treba posaljem mu, besplatno naravno.

 
6 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
markoveliki kaže...
Pozdrav svima, treba mi mišljenje iskusnijih, za procesor 2600x da li ostaviti stock ventilator ili kupovati nešto i ako da što kupiti da je no sikiriki oko temperatura i preko ljeta?

 Ja sam kupio  Arctic Freezer 34 eSports DUO i odličan je tih, i dobro hladi. Zuji onaj stock, samo njega čujem iz kućišta, ne znam da li je do primjerka ili su takvi svi. Pozdrav.

8 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

I ja sam planirao esport duo, ali opet ovaj lc je prakticki duplo jeftiniji...a nisam siguran da je bas i duplo losiji

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Damir22 kaže...

I ja sam planirao esport duo, ali opet ovaj lc je prakticki duplo jeftiniji...a nisam siguran da je bas i duplo losiji

 Kako duplo, jeftiniji je 20ak kuna?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 12:36 (Paolo Maldini).
8 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Artic esports e34 duo bijeli - 299kn

Lc cc 120 - 185 kn

 

ok, ajde nije bas duplo, ali nije ni 20 kn razlike, cijene su iz linksa..... (a i na najniza cijena kaze da je esports 284kn), dakle, barem 100kn je skuplji od lc-a

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Ja sam gledao obični Freezer 34. Ima li razlike između tog i ovog esportsa osim u izgledu?
8 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Pa navodno ima, nisam sad bas tocno proucavao razlike, ali ovaj 34duo je navodno pravo dobar.....

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 12:59 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Paolo Maldini kaže...
Ja sam gledao obični Freezer 34. Ima li razlike između tog i ovog esportsa osim u izgledu?

vele u zadnjem Bugu u opisu, da je u odnosu na e33 mijenjan ventilator - sad je BioniX P120 s 33% većim statičkim tlakom...

 

također,  ima 7 Al rebara više pa je i za 7 mm viši, ukupno 157 mm...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 14:43 (Stric_Jura).
10 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Freezer 33 se ne isplati uzimat vise, cijena im je skoro pa ista (a editionu tj. sa 2 venta je cijena cak 322kn).

 

Ili gledaj obican Freezer 34 ili esports duo (razlika izmedju esports i esports duo je taj 1 dodatni vent, a razlika u cijeni im je 30ak kn)

 

U Linksu je freezer 34 esports duo (crveni i bijeli) 284kn

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Ta cijena je ako uzimas preko veb shopa, ako uzimas u trgovini onda je 299kn, besmisleno ali eto, tako je..... Barem u mom linksu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Damir22 kaže...
Ta cijena je ako uzimas preko veb shopa, ako uzimas u trgovini onda je 299kn, besmisleno ali eto, tako je..... Barem u mom linksu

Narucis u webshopu i predignes u trgovini, problem rijesen. Ne isplati ti se duo uzimat, 2 venta su minimalno bolja od jednog, obicnu 34-vorku za 189kn i ne kompliciraj ;)

8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Gigabyte 350 ploce dobile update za zen2.... Ipak su posteni.... ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 19:54 (Damir22).
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Damir22 kaže...
Gigabyte 350 ploce dobile update za zen2.... Ipak su posteni.... ;)

 neki link?

14 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

znači mogla bi uskoro i moja. GA-AB350-G3.... super. ipak neću morat prodavat matičnu. a i MSI se ispravio tako da i na serveriću mogu očekivat pojačani 3000 APU kad dođe vrijeme. :D jej

13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

A kad ćemo napokon znati kad će doći Ryzen 3000 ?

10 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Dosli su i F30 driveri za Gigabyte AB 350 (M) Gaming 3. Pise da su dosli 18.4, a jucer sam gledao i nije ih bilo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 10:32 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
itomic009 kaže...

A kad ćemo napokon znati kad će doći Ryzen 3000 ?

 https://wccftech.com/amd-ceo-computex-2019-keynote-ryzen-3000-cpu-and-radeon-rx-navi-gpu/

 

"AMD’s CEO, Dr. Lisa Su, will be presenting the Computex 2019 opening keynote on 27th May, 2019."

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 10:35 (ranko091).
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
itomic009 kaže...

A kad ćemo napokon znati kad će doći Ryzen 3000 ?

 Doći će kad meni dopizdi čekat i kupim i9 9900k a dok ja strpljivo čekam ništa od toga

***********
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
nicky.sl kaže...
itomic009 kaže...

A kad ćemo napokon znati kad će doći Ryzen 3000 ?

 Doći će kad meni dopizdi čekat i kupim i9 9900k a dok ja strpljivo čekam ništa od toga

 ako baš misliš ić na 9900k onda počekaj bar da izađe 3000 serija da ti skine cijenu dole. ako ti pare nisu problem kupi odmah.

10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ranko091 kaže...
nicky.sl kaže...
itomic009 kaže...

A kad ćemo napokon znati kad će doći Ryzen 3000 ?

 Doći će kad meni dopizdi čekat i kupim i9 9900k a dok ja strpljivo čekam ništa od toga

 ako baš misliš ić na 9900k onda počekaj bar da izađe 3000 serija da ti skine cijenu dole. ako ti pare nisu problem kupi odmah.

 Čekam, čekam 

***********
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ranko091 kaže...
nicky.sl kaže...
itomic009 kaže...

A kad ćemo napokon znati kad će doći Ryzen 3000 ?

 Doći će kad meni dopizdi čekat i kupim i9 9900k a dok ja strpljivo čekam ništa od toga

 ako baš misliš ić na 9900k onda počekaj bar da izađe 3000 serija da ti skine cijenu dole. ako ti pare nisu problem kupi odmah.

Nece skinut cijenu, tako Intel ne posluje. 

13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ranko091 kaže...

 ako baš misliš ić na 9900k onda počekaj bar da izađe 3000 serija da ti skine cijenu dole

Za time nema potrebe jer fanboy ekipa opet bude kupila Intela, makar bio i slabiji, a koliko vidim takvih ima dosta.

nicky.sl kaže...

 Čekam, čekam 

Pa kad već čekaš, pa pričekaj i novi socket od Intela.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 12:00 (Valentin17).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice