AMD x8 vs intel i5 2500k

poruka: 155
|
čitano: 27.361
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
AMD x8 vs intel i5 2500k

Ova diskusija ne vodi ničemu! Ličimo na pijance koji loču pivo ispred prodavnice i kako tvrde se svađaju čiji je život bolji. AMD se sa ekonomske strane fantastično postavio jer daje solidne i jeftine procesore koji za uložen novac dobro odrade svoj posao.  Intel, međutim, radi (malo) skuplje procesore koji fantastično rade i nesumnjivo su za klasu ispred AMD u svim segmentima tržišta. Mislim da  meni od svih kolega na forumu najviše nedostaje kraj 90-ih kada je AMD Intelu nabijao kompleks. Šteta stvarno što više (čitaj trenutno) nema te utakmice koja bi nam sigurno podarila još bolje procesore i od AMD i od Intela.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: AMD x8 vs intel i5 2500k

Kazu popravila se NVIDIA kao pa da probaju oni malo nju. Xexexe.

A AMD... Jbg propade Radeon zbog njega. Mada realno i ATI ko zna sta bi mogao tu da uradi.

Ja sam zaboravio skroz da je ovo tema onog sto bi trebao da je prvi neprijatelj pokreta zelenih i za zastitu zivotne okoline koji je protracio resurse nizasta da napravi gori proizvod.

Okrenuo je proces razvijanja u nazad da bi ubedio musterije da im je u rukama vanzemaljska tehnologija ispred svog vremena za koju svet i software jos nije spreman.

E to je bio vrhunac cinizma ono trenutak za apsolutnui nevericu kada ja mislim da sam ga kupio da bi ga upalio licno i istakao na youtube i time im ubio par desetina hiljada zarade.

 

CORSAIR/www.corsair.com/ EVGA/http://www.evga.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 21:08 (Vlada011).
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD x8 vs intel i5 2500k
Mitch kaže...
Stavros kaže...

Koja je svrha onda kupovanja procesora za clock i cjedit ga dokle ide ako mislis plakat nad potrosnjom? 

 

I prije nego rasprava krene krivim putem link je bio OT da ne otvaram novu temu.

Pa u tome i je stvar, cemu kupovati x8 ako je 2500k bolji za clock?

 

I da, bas je super imat procesor na 90°C uz napajanje koje nije predvideno za 2.052V

letis pred rudo ko po obicaju... link i post OT!!! i sa stranice di ljudi kupuju hardware da izvlace maximum iz njega a ne da cvile kako je dobio 200kn veci ukupni racun za struju za proslu godinu. 

Nevidim ko bi normalan to koristio i hranio da je i moguce 24/7 a kacis se na to ko da 2500k stedi struju i vraca novac kad ga cjedis... 

 

Da se vratim na temu, 8210 ima svojih mana i nazalost nije ispunio ocekivanja (nazalost sve se usporeduje u igrama) al s obzirom za koje sjmesne pare se nudi stavi te na razmisljanje. Ipak ne sluzi komp svima samo u svrhu igranja...

 

 

 

16 godina
moderator
offline
AMD x8 vs intel i5 2500k

{#}

 

Ako mislite ovako nastaviti i dalje tema ide pod ključ!

 

{#}

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 22:30 (Miro).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD x8 vs intel i5 2500k

Moja kombinacija.. i5 2500K + asus 7850 2GB

Pogledajte -MOJ PC.. 

Da kucnem o' drvo, SAVRSENSTVO !!!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 22:33 (Akiris).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice