Asus matična zeza

poruka: 1
|
čitano: 377
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Asus matična zeza

Pozdrav!

 

Ovako,imao sam nedavno problem s kompom koji je opisan OVDJE. Da skratim,doslo do kratkog nestanka struje i nije se htio paliti i odjednom iznenada proradio nakon 2 dana.

 

Sada,nakon reinstalacije OS-a kod boot-a tu i tamo dobim error 55 koji znaci no memory installed,restartiram komp pa dobijem AE error koji znaci legacy boot event,opet resetiram i dobim A2-sto znaci IDE Detect,i nakon jos jednog reboot-a on se normalno boot-a u windowse. To mi se desi tu i tamo,dakle jedan dan ga palim i gasim 4 puta i sve radi,pa drugi dan dobim taj error,pa 3 reboota i sve 5,tako da se to desava random. Radi se o maticnoj ASUS Maximus V gene. Ostale komponente u moj PC.

 

Cmos sam resetirao,dakle sve je default. Testirao sam ram preko mdsched.exe i nema errora. Vadio sam rame i opet stavljao po slotovima i uvijek isto. Probao i s jednim keksićem samo i isto. Nisam probao s drugim ramima jedino,dakle nove il od nekog drugog.

 

Ima li netko neku ideju ili rijesenje? Da li se netko susreo s time? Google nije bio od pomoći..

Hvala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice