Dvoumljenje...

poruka: 6
|
čitano: 1.444
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Dvoumljenje...

GIGABYTE GA-990FXA-UD3 + AMD X6 FX-6300  ili AMD A8 6600K Black Edition FM2 sa Gigabyte G1.SNIPER A88X kombinacije. Sa tim da bih svakako vremenom tutnio MSI  r7 250 + r7 240 grafulje u crossfire. Koje bolje paše od onoga? s tim da je kombinacija ploča + FX oko 200tinjak kuna skuplja solucija. unaprijed hvala

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dvoumljenje...

Glasam za FX-6300 i GA-990FXA-UD3. Čisto zbog toga jer je procesor jači i dobar je za multitasking, a i kasnije možeš staviti neki od FX-83** procesora. I mislim da je ta matična dosta dobra tj. kvalitetna i pogodna za eventualni OC.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2015 21:05 (Izzy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoumljenje...

nisam toliko više u štosu s grafuljama...nisam pratio već to dost dugo. samo bojim se da neće doći do down frame sa onom solucijom grafulja,isti cross ide i na APU. ma teško da ću se odlučit čak sam i sad težak po ovom pitanju.

M
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoumljenje...

da sad uzmem 83... seriju FXa...fali cirka čitavih 300njak kunića;ma zadovoljit ću se i s ovih 6 jezgri. to će mi i tako biti skok sa fm1 i athlona na 3ghz

M
15 godina
offline
Re: Dvoumljenje...

Za što ti najviše treba PC? Najbolje se na taj način orijentirati. Gledaj kupiti ono što ti daje najveće performanse za uložen novac. Također, bitna stavka je i taj tzv. "future proof" tj. kako po pitanju performansi, tako i po pitanju buduće nadogradnje. AM3+ je na zalazu, a što se tiče FM2, tu ne znam. Noviji je, ali kako će stajati u budućnosti tj. koji su planovi AMD-a ne znam. To neka kaže netko tko više zna o tome.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoumljenje...

a ono emeni rlativno igranje. sad poanta da sam htia puknit crossfire na ovo svoje i ustvrdim preslabo;s fm2+ dobio bi samo 900mhz na taktu,ostao bi' na 4mb 2go stupanjske memorije.Malo možda zvuči glupo ulaganje momentalno u fm2 sck. sad i ja mislim da će svakako FX prevagnut. ma i ostao bi čak i na fm1 procesoru da nisu isparile hd 6560 i 6650 grafe tak da. ak ću uložiti da uložim pametno

M
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice