Gigabyte X58 DS4

poruka: 13
|
čitano: 2.757
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gigabyte X58 DS4

Poz koliko je procjena ove ploce i kakve su joj ocjene?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte X58 DS4
mirkossam kaže...

Poz koliko je procjena ove ploce i kakve su joj ocjene?

 

Platforma stara skoro 6 godina! Inace sve x58 ploce su ok! Ipak je to stari high end! No niti jedna vise ne vrijedi od 300kn jednostavno pre staro!lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte X58 DS4

daj bogati ne malati u praznu slamu 50 eura po tebi nadji mije za 100 da kupim jednu!!

10 godina
offline
Re: Gigabyte X58 DS4

Dobro, jeste to dobra ploča, ali max. možeš do 70 eura izvući. Staro je to stvarno iz 2008 godine.

Hejjjjj
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte X58 DS4
Chico12 kaže...

Dobro, jeste to dobra ploča, ali max. možeš do 70 eura izvući. Staro je to stvarno iz 2008 godine.

ok

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2014 7:52 (mirkossam).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte X58 DS4

jel bolja asus rampage 2 extreme od ove ploce

12 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte X58 DS4
mirkossam kaže...

jel bolja asus rampage 2 extreme od ove ploce

pa ako se vec toliko kuzis u trziste i realne cijene Hw kod nas trebao bi znati i sta predstavljaju dvije znacajne rijeci RAMPAGE i Extream od Asusa!lp{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte X58 DS4
Stjepanj kaže...
mirkossam kaže...

jel bolja asus rampage 2 extreme od ove ploce

pa ako se vec toliko kuzis u trziste i realne cijene Hw kod nas trebao bi znati i sta predstavljaju dvije znacajne rijeci RAMPAGE i Extream od Asusa!lp{#}

pitao sam jel bolja jer je ova ploca stara pa da pitam da znam nebih pitao

10 godina
offline
Re: Gigabyte X58 DS4
mirkossam kaže...
Stjepanj kaže...
mirkossam kaže...

jel bolja asus rampage 2 extreme od ove ploce

pa ako se vec toliko kuzis u trziste i realne cijene Hw kod nas trebao bi znati i sta predstavljaju dvije znacajne rijeci RAMPAGE i Extream od Asusa!lp{#}

pitao sam jel bolja jer je ova ploca stara pa da pitam da znam nebih pitao

Nećeš osjetiti neku razliku u performansama pošto je i ta od gigabyte-a extreme verzija. Još ako imaš neku dobru i7-icu tipa i7 970, nema ti kraja i dan danas ubija i ove novije. Asusica je možda ljepše obojena. Tako da, NE!

Hejjjjj
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2014 11:59 (Chico12).
15 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte X58 DS4
Stjepanj kaže...
Platforma stara skoro 6 godina! Inace sve x58 ploce su ok! Ipak je to stari high end! No niti jedna vise ne vrijedi od 300kn jednostavno pre staro!lp

 

Pre staro i preiscrpljeno{#} Pravo je cudo da je ploca imala srece prezivjeti preko 5g. Inace nova ploca bi vrijedila tih 300kn. U rabljenu x58 platformu stvarno se ne isplati ulagat neku ozbiljniju lovu, ni prodavat dok traje. To je vise uvaljivanje onom tko ne baca stari hardver. Vise povjerenja imam u hdd star 5g u stalnom pogonu, nego u x58 platformu nakon toliko vremena.

 

Chico12 kaže...

Dobro, jeste to dobra ploča, ali max. možeš do 70 eura izvući. Staro je to stvarno iz 2008 godine.

A ti bi dao vise od 20ojra za to? Ajd daj mu tih 70.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.6.2014 1:13 (gljinoliga).
13 godina
neaktivan
offline
Gigabyte X58 DS4

Bolja je ova Gigabyte, Asus se sa Rampage II nije baš proslavio. Po meni vrijednost bi bila 450 kn. Naravno uputno je provjeriti dali sve radi. A što se trajnosti tiče, elektronika može trajati godinu dana, dvije, šest, deset tak da po meni ako ovoliko traje znači da je kvalitetna. Inače , platforma još uvijek ubija. 

Djelomično vezano za temu, količina gluposti izrečena na ovome forumu je uistinu zapanjujuća

Moj PC  
2 2 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte X58 DS4
ipetrovs kaže...

Bolja je ova Gigabyte, Asus se sa Rampage II nije baš proslavio. Po meni vrijednost bi bila 450 kn. Naravno uputno je provjeriti dali sve radi. A što se trajnosti tiče, elektronika može trajati godinu dana, dvije, šest, deset tak da po meni ako ovoliko traje znači da je kvalitetna. Inače , platforma još uvijek ubija. 

Djelomično vezano za temu, količina gluposti izrečena na ovome forumu je uistinu zapanjujuća

Ziva istina na ovome forumu sta god da pitas uvijek nadju neku manu e ovo pa ono znam ja sta je dobro ali sam naziv teme vodi ka tome dali je nesto bolje od necega e sada svi ovi traze dlaku u jajetu!Ipetrovs zadnja recenica ti je za svaku pohvalu

13 godina
neaktivan
offline
Gigabyte X58 DS4

Dali ova ploca podrzava sli i dali sa nekim updejtom moze da se nadogradi sli

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice