Da li bi i7 dao više FPS-a u igrama od i5 4670k?

poruka: 63
|
čitano: 15.415
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Re: Da li bi i7 dao više FPS-a u igrama od i5 4670
ansha kaže...
dery kaže...
war3_tft kaže...

Cinicno je mozda tebi koji si butthurt i nesiguran u svoju platformu.

 

Ovo sa IPC-om smo testirali na forumu, testirao je i cijeli internet, a na kraju krajeva i sam AMD je rekao isto, tako da se pomiri s cinjenicama i odtrolaj ak nemas kaj pametno za reci...

 plus arogantan si

 

kolika je razlika ovde

Prije nego su ga updateali, po Cpu-Z-u je Ryzen imao i znatno visi ipc od intelovih procesora, mozemo i to gledat... Isto tako imas Linx Extreme benchmark gdje zbog AVX2 podrske je moj 4/4 i5 brzi od 12/24 Threadrippera...

 

Ovo njegovo je nakon updatea o kom pričaš.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Re: Da li bi i7 dao više FPS-a u igrama od i5 4670
ansha kaže...
dery kaže...

Prije nego su ga updateali, po Cpu-Z-u je Ryzen imao i znatno visi ipc od intelovih procesora, mozemo i to gledat... Isto tako imas Linx Extreme benchmark gdje zbog AVX2 podrske je moj 4/4 i5 brzi od 12/24 Threadrippera...

 Druže tito kad ti tako kažeš onda je to zakon.Tvoj je duži moj deblji.

kradem mine iz minskog polja
5 godina
offline
Da li bi i7 dao više FPS-a u igrama od i5 4670k?

Moj savjet ti je da kupiš zasad samo gtx 1080. Nebitno jeli Palit/Gainward ili ASUS,Msi,Evga dok god ima dobru garanciju.

 

Skupljaj novac i kupi kad budeš mogao matičnu i procesor novije generacije jer definitivno nema smisla kupovat 5 godina staru stvar za toliki novac, a pogotovo jer nećeš vidjeti tu razliku na 60hz monitoru.

 

Što se rama tiče preporučio bi ti ram brže frekvencije jer računaj da ćeš možda prijeći i na Ryzen u budućnosti, a on voli brži ram. Provjeri samo koju brzinu ti sadašnja matična podržava.

 

Na gtx 1070 ne pomišljaj za 4k.

Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice