Intel warranty po serijskom broju

poruka: 4
|
čitano: 508
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Intel warranty po serijskom broju

Imam pitanje, vezano uz Intel warranty po serijskom broju procesora.

Imam priliku kupiti rabljeni procesor i5 6600 po pola cijene, a lik koji ga prodaje kaže da nema račun, ali da procesor ima Intel warranty po serijskom broju do 2019.

Koliko je to pouzdano?

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel warranty po serijskom broju
Pa provjeris taj broj "negdje" i tamo "negdje" ce ti pisati dali doticni ima garanciju tj od kad do kad( intelova stranica)! A koliko je pouzdano pa recimo 99% da je sve ok jer procesori nisu kvarljivi!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
9 godina
neaktivan
offline
Re: Intel warranty po serijskom broju
Stjepanj kaže...
Pa provjeris taj broj "negdje" i tamo "negdje" ce ti pisati dali doticni ima garanciju tj od kad do kad( intelova stranica)! A koliko je pouzdano pa recimo 99% da je sve ok jer procesori nisu kvarljivi!lp

 

Ok, hvala ti na pomoći.

Mislio sam više što ako se počne nešto čudno događat s procesorom tj pokvari se?

Kuda da idem i takve stvari. Znam da ako je npr. kupljen u Linksu, odnesem stroj u Links. A što u ovakvom slučaju?

Ako ima tko iskustvo s time ili neku informaciju o tome.

7 godina
protjeran
offline
Re: Intel warranty po serijskom broju

na intel warranty guide-u je video evo jedan ss

 

na kojem se vidi da te traže proof of purchase, a sumljam da pod to priznaju "kupio na njuškalu" i sl.

nemam iskustva, ali čisto sumljam da bi itko priznavao garanciju na svoj proizvod a da nema dokaza da je nabavljen unutar ovlaštene mreže...

možda sam u krivu, nemam iskustva s tim, pa dodatno provjeri... pošalji upit u intel 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice