Kako postaviti raid na gigabyte 970a ds3p?

poruka: 5
|
čitano: 983
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Kako postaviti raid na gigabyte 970a ds3p?

naslov govori sve, pokusavao sam svasta u biosu ali nisam uspio, imam 2 wd blue diska

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kako postaviti raid na gigabyte 970a ds3p?

a user manual od matične ? pa raid se ni ne radi u biosu :D samo se  uključuje taj sata mod u biosu..

 

 

1. uključit sata mode u biosu na raid, save and exit

 

2. nakon bios post screena pali se raid interface i štelaš

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kako postaviti raid na gigabyte 970a ds3p?
Bulldozer kaže...

a user manual od matične ? pa raid se ni ne radi u biosu :D samo se  uključuje taj sata mod u biosu..

 

 

1. uključit sata mode u biosu na raid, save and exit

 

2. nakon bios post screena pali se raid interface i štelaš

Ja sam to napravio, ukljucio sam raid sata mode(portovi 0,1,2,3), hardovi su 2 WD blue 500gb, ukljuceni u 0 i 1 port. Nakon toga mi se pojavi da stisnem ctrl + g da podesim raid i onda nemogu mijenjati postavke tamo, stoji zakljucano ono kao za sto sluzi hard ( pise single driive, tj nemogu to promijenit)..

12 godina
protjeran
offline
Re: Kako postaviti raid na gigabyte 970a ds3p?
alien20 kaže...
Bulldozer kaže...

a user manual od matične ? pa raid se ni ne radi u biosu :D samo se  uključuje taj sata mod u biosu..

 

 

1. uključit sata mode u biosu na raid, save and exit

 

2. nakon bios post screena pali se raid interface i štelaš

Ja sam to napravio, ukljucio sam raid sata mode(portovi 0,1,2,3), hardovi su 2 WD blue 500gb, ukljuceni u 0 i 1 port. Nakon toga mi se pojavi da stisnem ctrl + g da podesim raid i onda nemogu mijenjati postavke tamo, stoji zakljucano ono kao za sto sluzi hard ( pise single driive, tj nemogu to promijenit)..

de slikaj

9 godina
neaktivan
offline
Kako postaviti raid na gigabyte 970a ds3p?

Evo uspio sam, bila je balanla stvar, promasio sam jedan meni, onaj gdje se creata raid nakon sto ga s upali, haha. sada radi odlicno.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice