Koji procesor zamijeniti

poruka: 2
|
čitano: 885
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Koji procesor zamijeniti

Pozz raja.

Imam laptop Toshiba Sattelite L300D-24D. Koji socket ili chipset, kako vec, koji procesor mogu nadograditi. trenutno je AMD-ov neki.

I koja je procjena za cijenu ovog laptop. Jedino ima samo 2GB RAM-a, jer sam morao izvaditi jednu plocicu, kako kaze majstor, jedan slot od memorije nesto zeza, i pri paljenju nece da se upali, cuje se rad laptopa, ventilator i HDD, ali nece da upali display, samo stoji crno.

I sad kad smo uklonili jednu plocicu RAM-a, opet se nekad javi to sra*e, samo sto kad ugasim ga na HARD, i ponovo upalim, sve normalno pocne da pali.

???

Koji mu je?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji procesor zamijeniti
MrRango kaže...

Pozz raja.

Imam laptop Toshiba Sattelite L300D-24D. Koji socket ili chipset, kako vec, koji procesor mogu nadograditi. trenutno je AMD-ov neki.

I koja je procjena za cijenu ovog laptop. Jedino ima samo 2GB RAM-a, jer sam morao izvaditi jednu plocicu, kako kaze majstor, jedan slot od memorije nesto zeza, i pri paljenju nece da se upali, cuje se rad laptopa, ventilator i HDD, ali nece da upali display, samo stoji crno.

I sad kad smo uklonili jednu plocicu RAM-a, opet se nekad javi to sra*e, samo sto kad ugasim ga na HARD, i ponovo upalim, sve normalno pocne da pali.

???

Koji mu je?

šta ti sve nadrobi u jednom postu, od nadogradnje na procjenu pa na probleme s ramom. i kakav je to "majstor" ako ti on nezna reći "koji mu je".

ti laptopi nisu pravljeni za nadogradnje tipa cpu/gpu, eventualno možeš nadograditi ram ili hdd.

što se tiče rama, jesi probao s nekim drugim pločicama? jesi probao samo prvi utor pa samo drugi utor? jesi napravio memtest?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice