Maticna ploca sa socketom LGA 1336

poruka: 4
|
čitano: 1.170
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Maticna ploca sa socketom LGA 1336

Pozdrav decki! U potrazi sam sa navedenom maticnom,znam da je iz kamenog doba ali sta je tu je.
Pa ako neko prodaje il zna gdje se moze nabaviti po razumnoj cijeni nek kaze.
Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Maticna ploca sa socketom LGA 1336
Lukaman kaže...

U potrazi sam sa navedenom maticnom

Pitaj ovdje, Vodič kroz matične ploče za početnike.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
14 godina
offline
Maticna ploca sa socketom LGA 1336

Samo da dopunim kolegu Valentina.... Veoma teško je naći dobru ploču LGA 1366. Ovaj LGA je prilično star i ploče su do sada dale sve od sebe. Kad bi i našao neku bila bi skupa kao ona sa LGA 2011 tako da se 1366 nikako ne isplati.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Maticna ploca sa socketom LGA 1336
phoenix2003 kaže...

Samo da dopunim kolegu Valentina.... Veoma teško je naći dobru ploču LGA 1366. Ovaj LGA je prilično star i ploče su do sada dale sve od sebe. Kad bi i našao neku bila bi skupa kao ona sa LGA 2011 tako da se 1366 nikako ne isplati.

plocu za bilo koji high-end socket je uvjek tesko ili nemoguce naci nakon 3+godine, jeftine se u tom razdoblju "sve" prodaju i ostanu samo uglavnom one preskupe!

polovne su rijetke jer su rijetki koji to kupuju a ako se i odluce poslje na prodaju obicno su to likovi koji su nadobudno uletili u to i poslje shvatili da obicno za igre nema smisla vise od 4 jezgre+HT, naravno kolicina novca koja se izgubi je takoder van pameti, bolje uzeti novi socket nego vise jezgi!! high end je bio i ostao samo za one koji od toga žive i imaju para ko dreka! i sam sam se opekao par puta pa poslje nitko nece jer mu je preskupo pa tesko prodati!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice