Pomoc oko ugradnje procesora

poruka: 5
|
čitano: 1.247
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko ugradnje procesora(LGA 775)

Mijenjat cu procesor, a posto to radim prvi put imam par pitanja. Stavio bi E8400 na intel DP35DP. E sad zanima me dal trebam updateat bios za taj procesor(jer za win 7 32 bit nema updatea, ima sam za 64 bit pa me zanima dal ima ikakve veze ta razlika), te kako mogu znat dal trebam updateat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc oko ugradnje procesora(LGA 775)
Bado kaže...

Mijenjat cu procesor, a posto to radim prvi put imam par pitanja. Stavio bi E8400 na intel DP35DP. E sad zanima me dal trebam updateat bios za taj procesor(jer za win 7 32 bit nema updatea, ima sam za 64 bit pa me zanima dal ima ikakve veze ta razlika), te kako mogu znat dal trebam updateat.

pa po ovome inace podrzava e8400

http://processormatch.intel.com/Processors/CompatibleProcessors

no klikni na e8400 i tamo ti pise koji je minimalni bios koji trebas imati ( koju ti verziju imas?)

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
offline
Re: Pomoc oko ugradnje procesora(LGA 775)

http://processormatch.intel.com/Processors/CompatibleProcessors?componentName=DP35DP

 

Ovdje ti je lista kompatibilnih procesora,kaže da moraš imati 484 verziju biosa za E8400 zadnje generacije(revizije), za neki stariji i verzija sa manjim brojem će odgovarati.Klikni na E8400,da se ekspandira meni i tamo češ naći po reviziji,npr. SLB9J, tu oznaku češ naći na metalnoj pločici procesora ili sličnu i onda usporedi.

 

Odabir operativnog sistema je nebitan za nadogradnju procesora u tvom slučaju.

13 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko ugradnje procesora

Ja sad imam E2200 koji zahtjeva minimalnu verziju 497 . Dali to znaci da onda mi onda ide E8400 na taj bios, ako je za E8400 najveca trazena verzija (484) manja od ove za E2200?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko ugradnje procesora

Ide, bez brige budi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice