Pregrijavanje uz novi hladnjak,

poruka: 17
|
čitano: 2.188
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pregrijavanje uz novi hladnjak,

KUPIL SAM ZALMAN HLADNJAK 100KN sam dal plus termalna i sredim ja to, sve kak treba, stavim MALO termalne paste (prije normalno obrisal svee) i sad kad upalim pc dode mi tem do 50/60 stupnjeva, otiso u igru i ugasil se, pa sam opet otvoril i obrisal sve stavil termalnu pastu jos manje i opet tak sad samo nisam otisao u igru da se ne ugasi pa da nekaj ne izgori il sta ja znam sto moze biti, sta da radim?

Danilo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,
murkovicdaniel kaže...

KUPIL SAM ZALMAN HLADNJAK 100KN sam dal plus termalna i sredim ja to, sve kak treba, stavim MALO termalne paste (prije normalno obrisal svee) i sad kad upalim pc dode mi tem do 50/60 stupnjeva, otiso u igru i ugasil se, pa sam opet otvoril i obrisal sve stavil termalnu pastu jos manje i opet tak sad samo nisam otisao u igru da se ne ugasi pa da nekaj ne izgori il sta ja znam sto moze biti, sta da radim?

 a) provjeri dal se vrti vent na cooleru

 

b) mozda stavljas *premalo* paste ili ju krivo razmazujes?

9 godina
offline
Pregrijavanje uz novi hladnjak,

Hladnjak od 100 kuna ti je preslab za FX 8370.

Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
online
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,
Raoul kaže...

Hladnjak od 100 kuna ti je preslab za FX 8370.

 Sigurno je bolji nego stock, a sa stock hladnjakom svaki procesor *radi*. Njemu se gasi cim nesto upali a u idle su temperature 60, ocito je da nesto ne valja jer je to gore nego sa stock coolerom. A bolji od stocka su vec cooleri po 50 kn...

15 godina
offline
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,
Minneyar kaže...
Raoul kaže...

Hladnjak od 100 kuna ti je preslab za FX 8370.

 Sigurno je bolji nego stock, a sa stock hladnjakom svaki procesor *radi*. Njemu se gasi cim nesto upali a u idle su temperature 60, ocito je da nesto ne valja jer je to gore nego sa stock coolerom. A bolji od stocka su vec cooleri po 50 kn...

 ovo svakako ne mora biti točno, volio bih znati koji je hladnjak kupljen

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 15:25 (toxic).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,

zalman cnps90f
a najvjeroajtnije da je preslab hladnjak, 
nisam to kupova za dugovjecnost neg za povremenoo dok nebude vise para jer mi se ovaj cuje u 3 sobu kad igram, ovaj je bar tih

Danilo
15 godina
offline
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,
murkovicdaniel kaže...

zalman cnps90f
a najvjeroajtnije da je preslab hladnjak, 
nisam to kupova za dugovjecnost neg za povremenoo dok nebude vise para jer mi se ovaj cuje u 3 sobu kad igram, ovaj je bar tih

 stock je bolji od ovog sigurno.. samo što je ovaj tiši.

 

gledaj imaš na njuškalu polovnih hladnjaka i to jako dobrih već za 150 kn

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,

iso u namjeri da kupim termalnu pastu jer sam moral uzeti hladnjak dole stock, pa sams tavljao nazad gore bez promjene i to nije bilo dobro pa vele da treba zamjenit i vidim ja taj hladnjak cini se oke pitam prodavaca i zeznem se :S

Danilo
15 godina
offline
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,
murkovicdaniel kaže...

iso u namjeri da kupim termalnu pastu jer sam moral uzeti hladnjak dole stock, pa sams tavljao nazad gore bez promjene i to nije bilo dobro pa vele da treba zamjenit i vidim ja taj hladnjak cini se oke pitam prodavaca i zeznem se :S

 nema prodavač pojma što je je.

 

 

12 godina
online
Pregrijavanje uz novi hladnjak,

Po meni definitivni best buy za ~150 kn LC CC 120

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,
Minneyar kaže...

Po meni definitivni best buy za ~150 kn LC CC 120

 može naći polovni hyper 212 za te novce što je bolja kupnja

12 godina
protjeran
offline
Pregrijavanje uz novi hladnjak,

ko zna je on skinuo foliu sa hladnjaka koja bude na bazi

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,
Bulldozer kaže...

ko zna je on skinuo foliu sa hladnjaka koja bude na bazi

 hahahah :D pa nisam toliko glup, 
ja se bediram ovdje i dodes ti koji me nasmijes ;) (y)!!

Danilo
12 godina
protjeran
offline
Pregrijavanje uz novi hladnjak,

Hehehe.. a neznam.. jeli ti hladnjak dobro učvršćen ? si probao rukom držat hladnjak i gledat temp ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,

e to nisam probal, al bilo je dosta crvsto, s tim da hladnjak ne pokriva cijeli dio procesora . fkt sam se sjebal sto sam to kupil i eto na prodaju je, sad cu trpjet sto ovaj bucan al sta se moze ;) 

Danilo
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijavanje uz novi hladnjak,
murkovicdaniel kaže...

e to nisam probal, al bilo je dosta crvsto, s tim da hladnjak ne pokriva cijeli dio procesora . fkt sam se sjebal sto sam to kupil i eto na prodaju je, sad cu trpjet sto ovaj bucan al sta se moze ;) 

 Pa to si trebao odmah napisati da baza hladnjaka ne prekriva cjeli procesor to je problem visokih temp na novom hladnjaku.

P.S ja prodajem svoj Raijintek Nemesis (Po novom Tisis) koji bih taj procesor ohladio bez problema pa ako si zainteresiran javi se..

...My life, My game, My rules...
13 godina
neaktivan
offline
Pregrijavanje uz novi hladnjak,

kad je tema otvorena da pitam, koja bi bila razlika toga-> http://www.portio.hr/index.php?route=product/product&product_id=51003057
i ovo drugo hladenje, posto se zna da je vodeno hladenje puno bolje. lik je pisao da mu i7 drzi do max 57 stupnjeva (prime testirano) s najmanjim okretaja coolera

Danilo
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice