Procesor za r9 270x

poruka: 11
|
čitano: 1.367
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Procesor za r9 270x

naime imam phenom 2 965 BE i mijenjao bih procesor jer je ovaj na izdisaju,trebao bih preporuku,koji bi procesor najviše odgovarao R9 270x za igranje u FHD...nebitno je jel intel ili amd....cijena nije problem.hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Procesor za r9 270x

Kako misliš da je procesor na izdisaju?

Trebao bi biti dovoljan za tvoju grafičku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 16:21 (pqweasdyxc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Procesor za r9 270x

pa igram nove igre i malo mi šteka...pretpostavljam da je do procesora jer ga ipak imam dugo...nema veze...mijenjao bih proc svakako,al nisam u toku što se tiče performansi i cijena,nestignem pratit sve tak da bih bio zahvalan za preporuku...naravno i za matičnu ako nije problem.

9 godina
offline
Procesor za r9 270x

Pričekaj još malo i kupi nekog ZEN-a, intel je preskup za ono što nudi, a amd-ove procesore je pregazilo vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procesor za r9 270x
ivan604 kaže...

Slaba je tebi i grafička kartica, a i sami procesor.

Kako reče kolega, čekaj Zen, a ako nećeš čekati, možeš uzeti i5 6400/6500, najjeftiniju DDR4 memoriju 8 GB te neku B150M ploču kao npr. MSI Mortar.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
10 godina
offline
Re: Procesor za r9 270x

ah....receno mi je da je ova grafička ok za FHD gaming.... bila oko 1500 kn kad sam je kupovao prije godinu dana...mozda malo više...u hg spotu... a procesor je kao bio ok al mogao bi biti i bolji.....tak da hoćeš reći da i grafička nije baš nešto?mislim znam da nije top al nije baš ni loša nešto,bar za tu rezoluciju....3 kolega su mi rekli da mi je stvar u procu a da mi je grafička za tu rezoluciju ok....??

 

 

 

 

 

 

12 godina
offline
Procesor za r9 270x

Ma ok je ta grafa za 90% danasnjih igri na high, ja ju imam i uzeo sam nedavno i3 6100 u odnosu na prijašnji phenom x4 osjetio sam ogromnu razliku u performansama.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Procesor za r9 270x

Napiši kompletan setup pa ćemo ti reći...

Nije više ni ta kartica dobra za 1080P ako želiš ultra detalje...

root
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor za r9 270x
Fol je sto je na 1080p vise procesor pod protiskom nego graficka kartica. Mijenjanje procesora ce mu na FHD itekako povecati perfomanse.
EUW: Dorans Dildo
16 godina
offline
Re: Procesor za r9 270x
Ako ima dobru ploču, cpu hladnjak i napajanje neka oc proc čim više. Po meni najbolje pričekati da se vidi sta ce zen ponuditi kroz mjesec dana
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor za r9 270x
Ako ima, da. A sto se tice zena obecali su i previse. Da vidimo sta ce ponuditi...
EUW: Dorans Dildo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice