Serijski broj procesora

poruka: 10
|
čitano: 1.281
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Serijski broj procesora

Pozdrav znaci prodao sam procesor preko njuskala i danas nakon par dana lik mi javlja da ne radi procesor ja garantiram da radi jel sam ga imao u računalu do prije 2-3 dana e sad zanima me da li postoji mogućnost kako ja mogu provjeriti da je on meni dao bas moj chip nazad?
ja imam kutiju od procesora jos uvijek to mu nisam dao da li nekako mogu usporediti preko toga da se bas o tom modelu rad tj mom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Serijski broj procesora

Nein, reci mu da updatea biose. Ili nemoj primiti nazad processor. Jednostavno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Serijski broj procesora

Ne znam za sta kolega govori,ali intelovi procesori imaju sn.

 Ne znam tocno u kojem redu pise sn cak mislim da je neka kombinacija. Guglaj malo pronaci ces nesto sigurno..

 

Edit: http://www.intel.com/content/www/us/en/support/processors/000005609.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 22:27 (gogi321).
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Serijski broj procesora
gogi321 kaže...

Ne znam za sta kolega govori,ali intelovi procesori imaju sn.

 Ne znam tocno u kojem redu pise sn cak mislim da je neka kombinacija. Guglaj malo pronaci ces nesto sigurno..

 

Edit: http://www.intel.com/content/www/us/en/support/processors/000005609.html

 hvala puno kolega budem valjda uspio nac to na kutiji i procesoru jer moj procesor je radio 1000000%

13 godina
neaktivan
offline
Serijski broj procesora

LOL nakon par dana javlja da CPU ne radi a radio je kod Vas ? Tko zna šta je radio s njim. Samo odjeb.

Unlock the Power Within
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Serijski broj procesora

Na kutiji ti pise SN na onoj naljepnici, vjerojatno treba samo napravit update bios-a, i ako ti ga bude vracao obavezno provjeri da nema fizickih ostecenja. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Serijski broj procesora

naravno, samo me brine ako ga nije nabio sa nekom voltazom i da je proc riknuo jel se radi o k primjerku a on mi je vec javio da je probao na z77 ploci sto znaci da se moze klokati.

a jos da vas pitam on kaze da se racunalo upali ali ne daje sliku znaci to moze bit do bios updatea i jos nesto mozda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Serijski broj procesora

Gledaj procesori ne pregore bas tako lako. Da vecinom nema slike tako da je vjertojatno problem u biosu..

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Serijski broj procesora

Tu imas listu procesora podrzanih na toj ploci i pise ti od koje verzije biosa su podrzani pretpostavljam da je rijec o ovom 2600k koji je podrzan od verzije 1.20 pa neka provjeri koju on verziju trenutno ima na ploci.

http://www.asrock.com/mb/Intel/Z77%20Extreme4/?cat=CPU

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 22:56 (gogi321).
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Serijski broj procesora

ma on ima neku gigabyte z77 plocu nije mi ni rekao a radi se o i53570k kojeg sam ja prdao jel sam presao na i7 2600 ali je proc radio i na ovoj mojoj ploci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice