[Prodaja] Asus Maximus X Hero zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 1.058
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Asus Maximus X Hero

Pozdrav ekipa, 

 

kako je došlo do promjene u planu novog setupa prodajem navedenu matičnu ploču.

 

Nova novcata, nikad korištena niti izvađena iz kutije sa stock zaštitnim naljepnicama, sve zapakirano. Rev 1.01 (novija, updateani VRM)

 

Kupljena nova sa garancijom u mall.hr pred cca 14 dana. 

 

 

Cijena: 1600 kn fiksno

 

#YOLO
13 godina
offline
[Prodaja] Asus Maximus X Hero

Mrak ploča. 

ps. vjerujem da si odustao kad si vidio cijene procesora i sada čekaš novu generaciju, a onda i novu ploču. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 15:18 (Valentin17).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Asus Maximus X Hero
Vec je odavno bila prica da 9th gen ide na z370 ploce, a sad je uoci releasa jos dodatno potvrdeno.
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Maximus X Hero
war3_tft kaže...
Vec je odavno bila prica da 9th gen ide na z370 ploce, a sad je uoci releasa jos dodatno potvrdeno.

Eh, ali nije to to jer opskrba procesora nije ista, ljudi misle da im treba Z390 sa dodatnim 4 pin konektorom za napajanje procesora,

ne bi li rušili rekorde, a tako i treba, neka i pločama dignu cijene kako su i procesorima kad su ljudi naivni.

ps. tko želi ima u HG Spotu Asrock Z370 Taichi za 1400 kn, KLIK, sljedeći najjeftiniji je Telebit sa 1700 kn, pored ovakve ploče

po još bitnije ovoj cijeni se drugo što nema gledati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 15:45 (Valentin17).
8 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asus Maximus X Hero
Valentin17 kaže...

Mrak ploča. 

ps. vjerujem da si odustao kad si vidio cijene procesora i sada čekaš novu generaciju, a onda i novu ploču. 

 Ni sam više neznam što hoću što je najgore. 

 

pun mi je stan kutija doma, uzeo sam pred mjesec dana 2k 165hz monitor i igrao se na njemu ravno 5 dana dok nisam prodao komplet PC, dobit ću čir na zelucu od kombinacija i kombiniranja a od korištenja ništa.

 

sve ovo čeka...

 

1080ti ftw3

seasonic 850 focus+ gold

trident z ponajbolji b die koji postoji 3600 cl15

define S2

maximus x hero

heatkiller IV pro copper cpu block

i čeka se EKWB sve ostalo za custom loop

 

čekam određenog forumaša sa kojim imam usmeni dogovor za njegov 8700k nakon što dođu 9th gen u hrvatsku i od gledanja svih komponenti u kutijama mi sijede rastu. Možda sam više iz hira stavio ploču na prodaju nemam drugog objašnjenja. 

 

Realno neznam koliko ću morati čekati za taj 8700k i da li je uopće sigurno da će mi biti prodan, iskreno ukoliko 9th gen bude do onda u našim dućanima a poštovani kolega još uvijek čeka/neodlučan jednostavno puknem i ispljunem gnjusnu intelovu cifru. 

 

U tom slučaju su me usrani redditovci isplašili da će se 9700/9900k power throttlati bez dodatnog 4/8 pinskog napajanja (što duboko u sebi vjerujem da neće... ALI) i iz tog razloga razmatram z390 uz nove procesore.

 

No ako ipak dobijem isti 8700k procesor a prodao sam maximusa uvijek mogu uzeti neku drugu z390 ploču izgubiti nesto novaca i konačno upaliti PC 

 

uglavnom vjerujem da se iz svega ispisanog vidi moje trenutačno mentalno stanje.

 

war3_tft kaže...
Vec je odavno bila prica da 9th gen ide na z370 ploce, a sad je uoci releasa jos dodatno potvrdeno.

 

9th gen ide na z370 ploče i tim više pogotovo na ovu ploču jer ima bios flashback da se može flashati bios za 9th gen bez samog procesora. Ostatak ekipe sa većinom z370 će morat žicat nekog za cpu da flashaju novi bios za 9th gen

#YOLO
14 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Asus Maximus X Hero
AdR03 kaže...

 

U tom slučaju su me usrani redditovci isplašili da će se 9700/9900k power throttlati bez dodatnog 4/8 pinskog napajanja (što duboko u sebi vjerujem da neće... ALI) i iz tog razloga razmatram z390 uz nove procesore.

 

 Notorna glupost, nemoj vjerovati raznim budalama.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
offline
[Prodaja] Asus Maximus X Hero

Ako te 1080ti žulja, javi na PM, možda se možemo nešto dogovoriti.;)

8 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asus Maximus X Hero

Hvala ti, sretni smo zajedno, možda iduce godine 😊

#YOLO
8 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Asus Maximus X Hero

Prodano forumašu, sretno sa pločom!

 

#YOLO
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice