[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC zaključana tema

poruka: 41
|
čitano: 4.101
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Prodajem grafičku karticu R9 380 2GB ASUS STRIX OC.

Kartica je potpuno ispravna i nikad nije bila otvarana, samo ispirivana prašina.

Moguća dostava u Zagreb. Cijena 450kn.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 12:09 (Mile 74).
11 godina
online
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Šta je ovo ljudi?

Nema komentara, nema palčeva gore-dolje.

Jel valja cijena. Idemo življe ljudi!!!

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Teško će to ići, 500kn možda.

14 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Ja sam nekidan g1 verziju 4gb prodao za 550 isti dan nakon objave cijene ovdje na forumu.. Tak da je dobra cijena tj ide za te pare ako ne ovdje na njuskalu sigurno 

11 godina
online
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC
pacijent007 kaže...

Ja sam nekidan g1 verziju 4gb prodao za 550 isti dan nakon objave cijene ovdje na forumu.. Tak da je dobra cijena tj ide za te pare ako ne ovdje na njuskalu sigurno 

 

Kod njega je 2GB model, za iste pa čak i manje pare na oglasnicima idu R9 280x 3GB 1 2 3

8 godina
online
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Za 800 kn ima GTX 1060 3GB, to je dosta jača kartica, manje cucla struje i ima garanciju.

8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC
Vader kaže...

Za 800 kn ima GTX 1060 3GB, to je dosta jača kartica, manje cucla struje i ima garanciju.

 Bila je nedavno za 750kn palit model da 2 venta, bio sam u iskušenju iako me ne treba kartica.

14 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Pa između 800 i 550 je tocno razlika i u performansama haha ne kuzim poantu ovog komentara 

Ali ako ke 2gb model onda nece za 550 ici

8 godina
online
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

I da ima 4GB ne bi vrijedila toliko jer je ta kartica starija par generacija i BEZ GARANCIJE.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 21:33 (Vader).
11 godina
online
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Grafa je stara 3.g. i 3 mjeseca, garancija je istekla krajem 11 mjeseca prošle godine.

Ajde onda neka bude nova cijena 500kn.

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Ja sam neki dan riješio gtx 960 za 500kn

 Javila mi se 4 covjeka u jednom danu nakon što sam ponovno aktivirao oglas, i to samo zato sto je nvidia ...

 Ista stvar i sa i5 3570 koji sam imao, javio mi se covjek na pc ekspertu odmah nakon sto sam stavio oglas, da sam imao kojim slucajem ekvivalnet amd komponente, nebi nikad prodao jbg

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC
Glavas_ZG kaže...

Ja sam neki dan riješio gtx 960 za 500kn

 Javila mi se 4 covjeka u jednom danu nakon što sam ponovno aktivirao oglas, i to samo zato sto je nvidia ...

 Ista stvar i sa i5 3570 koji sam imao, javio mi se covjek na pc ekspertu odmah nakon sto sam stavio oglas, da sam imao kojim slucajem ekvivalnet amd komponente, nebi nikad prodao jbg

Daj ne baljezgaj i ne siri glupe informacije...

Gdje su ryzeni koji se prodavali po njuskalu ili forumima? Nema ih jer su prodani odmah isti dan ili u roku od 2 dana...

 

Slicna je stvar sa starijom serijom od Amd-a ako su cijene dobre, u roku 2-3 dana procesori su prodani...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 0:33 (Tomo53nja).
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC
Tomo53nja kaže...

Slicna je stvar sa starijom serijom od Amd-a ako su cijene dobre, u roku 2-3 dana procesori su prodani...

 kojom starijom serijom od AMD-a, misliš na FX procesore, ti su procesori smeće bez integrirane grafike i nitko ih ne želi, i igrama je stari i3 3220 bolji od fx 8300, toliko o tome

11 godina
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

To je istina, ta fx govna po zimi za grijanje stana jedino uzmu ljudi pa ih prodaju pod staro željezo

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC
Glavas_ZG kaže...

 kojom starijom serijom od AMD-a, misliš na FX procesore, ti su procesori smeće bez integrirane grafike i nitko ih ne želi, i igrama je stari i3 3220 bolji od fx 8300, toliko o tome

 Pa i fxovi i phenomi i thubani, ako su bili dobre cijene otisli su, mozes ti pricat price do sutra ali njuskalo i forum prodaju pratim vise nego dovoljno da znam koja je situacija...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 13:54 (Tomo53nja).
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Jos nije otislo

11 godina
online
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Nije, čak nitko nije ni pitao, ni tu ni na njuškalu.

9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Stavi slike i povisi cijenu na 700kn.

8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC
Mile 74 kaže...

Nije, čak nitko nije ni pitao, ni tu ni na njuškalu.

 Za ne povjerovati, to je ono što pišem o AMD-u a čini se kao da prenapuhujem stvar, ti nju moraš dati za 350kn da bi je se riješio, a za tu lovu se prodaju GTX 560ti kartice, i to se doista prodaju, tj ljudi ih kupuju.

12 godina
offline
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Istina je to sto Glavas govori,Intel i Nvidija su u samom startu skuplji a kad se prodaju trazeniji od AMDa.

AUDIOFIL
8 godina
online
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

To što oglašavaju GTX 560 Ti za 350 kn ili više ne znači da ih i prodaju za tolko. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC
Vader kaže...

To što oglašavaju GTX 560 Ti za 350 kn ili više ne znači da ih i prodaju za tolko. 

 Prodaju ih, potvrđeno.

6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC
Glavas_ZG kaže...
Vader kaže...

To što oglašavaju GTX 560 Ti za 350 kn ili više ne znači da ih i prodaju za tolko. 

 Prodaju ih, potvrđeno.

Moglo bi se zaključiti da su takvi kupci nVidije kao i kupci starih BMW-a - krkani željni pažnje, i to su spremni platiti više neg vrijedi 

380ka je brža grafa od 960.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 8:54 (Paolo Maldini).
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Da.

Nešto je brža.

No 960ka za 500kn ode na brzaka.

Ista stvar je i sa procesorima, i5 2500k ili 3570(k) + ploca + 8gb rama ode za 1100-1200kn bez problema a rayzen 1300 ili 1400 + ploca i ram ne mozes prodat za te novce.

6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Živiš među dokazano jednoj od najglupljih nacija u Europi. Naravno da ima ovaca kojima lako prodaš to staro intel željezo i kupiš nešto s jamstvom i sa žive platforme (AM4) za iste novce.

Prodaš slabiju grafu za više novaca, kupiš jaču za 150 kuna manje i ostane ti za novi SSD od 120GB. Win-win situacija.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 10:41 (Paolo Maldini).
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Nije uopce upitno to sto velis.

No nije ni ovo sto ja velim.

 

Ironija i kompleksi su vezivno tkivo ovog društva.

6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Onda se možemo složiti da ovce nekih firmi (dobrovoljno) daju više vune 

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] R9 380 Asus Strix OC

Možeš to i tako nazvat jbg

11 godina
online
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC
Paolo Maldini kaže...

Živiš među dokazano jednoj od najglupljih nacija u Europi. Naravno da ima ovaca kojima lako prodaš to staro intel željezo i kupiš nešto s jamstvom i sa žive platforme (AM4) za iste novce.

Prodaš slabiju grafu za više novaca, kupiš jaču za 150 kuna manje i ostane ti za novi SSD od 120GB. Win-win situacija.

 

Jebiga, i onda kad to postane staro željezo opet te iste ovce neće to kupovat pa taj win-win postaje lose 

Bolje onda ići na coffe lake ako se već vodimo po toj logici jer ćeš i to opet super prodati za 4-5-6 godina 

6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] R9 380 Asus Strix OC
Tvoja logika je kupi Intel skuplje pa prodaj Intel skuplje i živi u iliuziji da si bolje prošao nego s AMDom?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice