[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64 zaključana tema

poruka: 16
|
čitano: 2.373
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

Bok,

Prodajem Pocophone naručen preko honorbuya prije 10ak dana. Mob je samo isproban i vraćen u kutiju.

[img]https://i.imgur.com/9KmDNZf.jpg[/img]
[img]https://i.imgur.com/4YUK7vQ.jpg[/img]
[img]https://i.imgur.com/BIjTtCa.jpg[/img]

za sve dodatne informacije PM

Isključivo prodaja, zamjene me ne zanimaju

2250kn
Preuzimanje ZG zapad

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 12:00 (audiofonik).
9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

Zasto ako je isao na prodaju? Jos jako lose vracena naljepnica na ekranu. 

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

MIUI nije za mene. Vrlo jednostavno. Ako se zamaraš sa kvalitetom vraćanja naljepnice slobodno preskočiš ovaj oglas.

11 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

stari moj, pa cijena ti je ista kao i da idem kupit sa honorbuy

 

spusti to na 1999 i prodat ces odma

12 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

Ne prdite, prodati će na njuški dok se okrene za 360 stupnjeva. Najjeftiniji je od svih i dalje kenjate...

Hearthstone: Maks0806#2960
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

ako dobije 1900 super ...

9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

Kenjam jer znam da je mobitel predviden za prodaju prije nego je dosao i onda ga ide otvoriti i isprobati. Tu vec pada cijena bezveze.

12 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

Ok, čovjek je mislio koristiti mob, isprobao ga jedan dan jbg, ne sviđa mu se. Nema ga jeftinije od 2350 na njuški bez garancije. Ovaj je 100kn manje sa jamstvom. Otići će samo tako, mi ovdje na forumu smo malo razmaženi cijenama jer znamo koliko košta i otkud uzeti. Što zna neki prosječni lik?

Danas sam u neutrinu bio i lik dolazi kupuje neki mob, a jučer u trgovini uzeo Mate 20 lite i nudi super cijenu od 200kn ispod one koju je platio, neki random lik u dućanu je rekao super, može i dao mu 2600kn 

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64
maks0806 kaže...

Ne prdite, prodati će na njuški dok se okrene za 360 stupnjeva. Najjeftiniji je od svih i dalje kenjate...

stavio je oglas tu, boli me tuki za njusku

 

ako kosta isto kao i na honorbuy, zasto bi ga kupio od njega, kada je rabljeni?

 

nismo razmazeni, vec kad netko tu stavlja oglas onda ili ugasi komentare ili budi spreman da ti ljudi kazu sta misle

 

 

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64
maks0806 kaže...

Ok, čovjek je mislio koristiti mob, isprobao ga jedan dan jbg, ne sviđa mu se. Nema ga jeftinije od 2350 na njuški bez garancije. Ovaj je 100kn manje sa jamstvom. Otići će samo tako, mi ovdje na forumu smo malo razmaženi cijenama jer znamo koliko košta i otkud uzeti. Što zna neki prosječni lik?

Danas sam u neutrinu bio i lik dolazi kupuje neki mob, a jučer u trgovini uzeo Mate 20 lite i nudi super cijenu od 200kn ispod one koju je platio, neki random lik u dućanu je rekao super, može i dao mu 2600kn 

 Jos jedan pokazatelj kako glupih ljudi ima 

5 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

Ja sam narucio s honorbuya prosli tjedan i dao sam 2400kn (ni sam nz koliko su mi jos nabili za transakciju u banci). Ako znate gdje ih ima za 1900kn a da su novi i s garancijom  javite, ja cu uzeti sve!

14 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

Mob je prodan po traženoj cijeni. Može lock. Vezano za cijenu i otvaranje kutije se mogu samo nasmijat. Kokošari najobičniji. Smeta te kutija bez folije? Fino si naručiš sam i uživaš u nezaboravnom iskustvu skidanja folije sa kutije pa onda sa ekrana i to platiš moju cijenu i još shipping.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 13:39 (audiofonik).
9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

Komentari su otvoreni i mogu komentirati. Nigdje te nisam vrijedao. Tko si da me zoves kokosarom? Da smeta me ta folija koju si vratio i odvratno je. Vjerojatno nisi prodao preko bug-a. Uostalom koga briga. Samo znam da si bio stavio oglas prije nego ti je dosao mobitel zato sam imao potrebu komentirati i vjerojatno bi ga prodao isti dan da ga nisi "isprobavao" jer mi frend htio uzeti. 

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64
Ako ti ne pase cijena i ne mislis ga kupit zaobiđi oglas,da je stavio 5K kn zaboli me ona stvar.
Naruci online novog i problem rijesen.
AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

Kolačić naporan si, zaboli me za tebe i frenda. Ne nisam prodao mob ovdje, isključivo zbog mentaliteta osoba koje su se javljale na oglas. Dno, dna! Čast iznimkama, naravno.

9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Xiaomi Pocophone F1 6/64

Kaj je onda stavljas oglas ovdje,zakljucaj i bok. 

Mogu ti biti naporan kako zelis,ljudska glupost nema kraja. Mamu si zovi kokoskom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice