[Prodaja] Microsoft gamepad xbox 360 za PC

poruka: 6
|
čitano: 1.125
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
[Prodaja] Microsoft gamepad xbox 360 za PC

Dakle, prodajem navedeni gamepad. Star je negdje četiri godine. U zadnje vrijeme nije uopce koristen, samo stoji i skuplja prašinu. Zato ga i prodajem. I na slici vidite da je još malo prašnjav zbog toga što se ne korisiti :). Pa ako ste zainteresirani, javite se da se dogovorimo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 13:03 (barisic_sb).
13 godina
online
Re: [Prodaja] Microsoft gamepad xbox 360 za PC

ja od sramote ne bi stavio ovakvu sliku gamepada na forum. Pa imaš li doma vlažne maramice ili alkohola da očistiš ovu nesreću?

 

15 godina
offline
[Prodaja] Microsoft gamepad xbox 360 za PC

To samo potvrđuje moju priču da je u zadnje vrijeme nije uopce korišten i da stoji bezveze ;)

13 godina
offline
[Prodaja] Microsoft gamepad xbox 360 za PC

Moj je star 5+ godina i dosta korišten i naspram njemu tvoj izgleda kao da je 10 star. Poanta i savjet ti je da ako ideš nešto prodavati onda to očisti da ne izgleda ko da ga je nešto prožvakalo jer ovo ti ne bi većina ni badava uzela. Oni imaju inače 3 godine garancije znači da tvoj ima još jednu ako imaš papire.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
offline
[Prodaja] Microsoft gamepad xbox 360 za PC

OK. Ne vidim opcije da ovu temu obrišem pa pokrenem novu? Ili da napravim promjene ovdje? Može li se to?

13 godina
offline
[Prodaja] Microsoft gamepad xbox 360 za PC

Očisti ga, poslikaj i zamjeni sliku u prvom postu, imaš desno opciju Uredi za bilo koji svoj post. Sretno s prodajom.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 12:54 (vrinho).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice