[Prodaja] Acer aspire E17 zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 1.127
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Prodaja] Acer aspire E17

Prodajem laptop zbog nekorištenja, star 3 godine sa još 2 godine garancije (produžena garancija na 5 godina), kupljen nov u elipsu, stanje 10/10, laptop niti jednom nije držan na koljenima ili deki zbog prašine, nikad otvaran niti je bio na servisu, kupljen nedavno novi punjač jer se originalni pokvario zbog stajanja (novi punjač ima 2 godine garancije), baterija kao odlicna… moguća zamjena za razno uz moju ili vasu nadoplatu (ps4, mobitel, 2 u 1 laptop, tablet sa win 10, itd.)

Specifikacije:
CPU: AMD A10-8700P
RAM: 8 gb 
GPU: AMD R8 M365DX (dual R7 i integrirana R6)
Zaslon: 17''
Hard: 1tb

Cijena nije fiksna, kontakt pm, primopredaja uživo u Otočcu ali moguć dogovor i dostave na potezu od Otočca do Pule, sve se moze dogovorit.

 

cijena: 2800 kn

 

Slike i broj mobitela u oglasu: https://www.njuskalo.hr/acer-prijenosnici/acer-aspire-e17-oglas-27280460

don't look at me!
6 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Acer aspire E17

Skupo za laptop s tako lošim i starim CPU-om.

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Acer aspire E17
Paolo Maldini kaže...

Skupo za laptop s tako lošim i starim CPU-om.

 koliko po tebi vrijedi? 

don't look at me!
6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Acer aspire E17
Nemam pojma. Jedino znam da za tu cijenu idu novi laptopi s i3 procesorom i SSDom, slobodno provjeri na Nabavi.
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Acer aspire E17

Duplo manje od toga vrijedi.

 

i3, 8gb rama, 120gb ssd, novo u linksu ti je oko 3000kn.

 

i3, 8gb rama, 1000GB HDD, 2700kn, Links. Pričamo o dosta skupom dućanu, dobivaš komp s garancijom.

 

Tvoje ne vijedi 1800kn, a kamoli 2800kn.


Sorry, ali relano.

- d(-_-)b -
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 15:56 (mommmistake).
14 godina
offline
[Prodaja] Acer aspire E17

A di ste bili kad sam trazio procjenu? kolega ga je procjenio na 2600, za sitne novce ga sigurno necu prodavat jer mi je zao tako ocuvan laptop koji je kao nov davat za kikiriki... cjenim vasa misljenja i ne slazem se sa njima 

don't look at me!
6 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Acer aspire E17
maks0806 kaže...

Ja sam sličan lenovo Miix 320 prodao za 1500kn. Računaj između 1000 i 1300 da dobiješ. Mada se teško prodaju, dosta su šit iz moje perspektive za išta osim gledanje filmova

 

Klaun1000 https://www.youtube.com/user/tersic1000
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Acer aspire E17
Paolo Maldini kaže...
maks0806 kaže...

Ja sam sličan lenovo Miix 320 prodao za 1500kn. Računaj između 1000 i 1300 da dobiješ. Mada se teško prodaju, dosta su šit iz moje perspektive za išta osim gledanje filmova

 

 To je procjena za tablet koju sam zatražio u toj istoj temi

 

Edit: temu ključam zbog komentara, kad sam tražio procjenu skoro nitko se nije javljao a sad su svi eksperti za cijenu, ako koga zanima neka se javi pa ćemo se dogovorit

don't look at me!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 22:13 (Genoxxx).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice