Google merchant

poruka: 5
|
čitano: 3.956
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Google merchant

Ovako, zanima me sve vezano uz Play Store.

Izradjujem sa prijateljom igru i prekasno smo se poceli raspitivat o tome.

Vidio sam da podrzava hrvatsku kao developer ali ne kao merchant pa sta to znaci.

Zanima me sve sto znate o tome i ako neko ima iskustva s time.

phoda
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google merchant
phoda kaže...

Ovako, zanima me sve vezano uz Play Store.

Izradjujem sa prijateljom igru i prekasno smo se poceli raspitivat o tome.

Vidio sam da podrzava hrvatsku kao developer ali ne kao merchant pa sta to znaci.

Zanima me sve sto znate o tome i ako neko ima iskustva s time.

 To znači da ne možeš prodavati aplikacije na Play Storeu, možeš stavljati samo besplatne.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Google merchant

Zanima me ostalo. Moze li se dobivat preko google ads. Mikrotransakcije za in game valutu, za makivanje adsa? Znaci bilo kakva konekcija s novcima

phoda
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google merchant
phoda kaže...

Zanima me ostalo. Moze li se dobivat preko google ads. Mikrotransakcije za in game valutu, za makivanje adsa? Znaci bilo kakva konekcija s novcima

 Za reklame znam da možeš imati sigurno. Za in-app purchases nisam siguran, ali mislim da ne može. Možeš recimo staviti Donate button s linkom na paypal, pa tako zarađivati.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2015 14:32 (mind_challenge).
11 godina
neaktivan
offline
Google merchant

Evo pretraživao sam sad o toj temi par dana i vidio da je AdMob vjerovatno najbolji izbor za pocetak (poslije mozda i eksperimentirati) pa me zanima kakve veze google developer ima s admobom.

Konkretno kakve veze ima kad spojim karticu na developer racun (s koje placam 25$) za kasnije i koje su sve opcije admoba (napravio sam račun ali nemogu se snać nikako jer ima previse opcija a na forumima nista ne nalazim)

 

Hvala

phoda
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice