Java osnovni zadaci - placam

poruka: 9
|
čitano: 4.075
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Java osnovni zadaci - placam

pozdrav, trebao bih rješenja ovih zadataka u javi, 25kn po zadatku uplacujem na tekuci prvom čovjeku koji riješi 

 

1. 

Napisati program koji učitava prirodni broj. Ako učitani broj nije troznamenkasti, treba ispisati odgovarajuću poruku i završiti izvođenje programa.
Ako je učitani broj troznamenkasti, program treba ispisati prirodni broj koji tvore znamenke učitanog broja obrnutog redosljeda. Npr. ako je zadan broj
563, program treba ispisati broj 365.

2.
Napišite program koji učitava prirodni broj n, te pomoću zvjezdica ('*') crta pravokutni trokut katete duljine n znakova. Na primjer, za n =4 treba ispisati:
*
**
***
****

3.
Kreirajte cjelobrojno dvodimenzonlno polje od pet redova i tri kolone. Sumirajte sve članove u svakom redu i ispišite broj reda sa najvećim zbrojem članova reda.

4.
Napraviti klasu Student koja ima String ime, String prezime, String Adresa, Int brojIndeksa, double prosjekOcjena. Upisati 5 studenata, zatim ispisati na ekranu studente poredane po prosjeku ocjena. Upotrebom sučelja comparable usporediti prosjek ocjena studenta.

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Java osnovni zadaci - placam

https://www.codecademy.com/learn/learn-java

 

Prva 3 možeš riješiti nakon prolaska gore navedenog tutoriala (nisam prošao tutorial, ali vjerujem da je pokrio osnove osnova)

 

5 minuta posla 

You have to be odd to be number one
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Java osnovni zadaci - placam

Meni nije jasno zašto TDate momka. Jesu li zadaci bolesno lagani za nekoga tko se u životu bavio programiranjem? Jesu. Ali, čovjeka java programiranje ne zanima, vjerojatno mu je obavezni kolegij na faxu i ne može ga izbjeći pa želi da mu netko riješi pripremu za labos, zadaću ili šta god ovo je i spreman je to platiti. Po meni je to čisto u redu. Zar je bolje da je došao, samo dao zadatke i žicao rješenja? 

He who is brave is free.
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Java osnovni zadaci - placam
Dwyane Wade kaže...

Meni nije jasno zašto TDate momka. Jesu li zadaci bolesno lagani za nekoga tko se u životu bavio programiranjem? Jesu. Ali, čovjeka java programiranje ne zanima, vjerojatno mu je obavezni kolegij na faxu i ne može ga izbjeći pa želi da mu netko riješi pripremu za labos, zadaću ili šta god ovo je i spreman je to platiti. Po meni je to čisto u redu. Zar je bolje da je došao, samo dao zadatke i žicao rješenja? 

 

Zasto je pod tebi u redu da netko kupuje prolaz na faxu/skoli? 

16 godina
offline
Java osnovni zadaci - placam

Ovo nije kupovanje prolaza niti varanje na ispitu i ne znam što. Kupovanje prolaza je kada platiš za garantirani prolaz (ocjenu). Ovo je snalaženje i ovo je isto kao da je uzeo instrukcije, čovjek mu je u sat vremena za tih 100kn to riješio i objasnio a njega nije bilo briga i ništa ni nije zapamtio nego je samo donio rješenja. Kako je dalje zamislio proći kolokvije i ostalo je na njemu. Svatko tko misli upisati fax zato da bi dobio gomilu konkretnog i primjenjivog znanja može se odmah ispisati. Fax služi da dobiješ nekakve osnove iz svega pomalo te da naučiš raditi pod pritiskom i u rokovima. Ako te nešto stvarno zanima dati ćeš si truda i sam to raditi a kada se zapravo i zaposliš u struci (govorim o ITu za ostale fakultete je vjerojatno slično) u par mjeseci stvarnog rada ćeš sigurno naučiti više nego u tih 3-5godina faksa. Ne kažem, naravno, da je fax beskoristan, daleko od toga, on predstavlja finu početku točku ali ako nekoga nešto ne zanima to je njegova stvar. To što će oni u 15tjedana raditi od java programiranja se može proći doma u mjesec dana. A da bi to stvarno i naučio trebat će mu puno više od mjesec dana..

He who is brave is free.
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Java osnovni zadaci - placam
Dwyane Wade kaže...

.. u sat vremena za tih 100kn to riješio i objasnio ..

- vidiš, razlika... ključno, objasniti.

- ako je to želja, tad se traži upravo to ili instrukcije. Ovo je ako ništa drugo podcjenjivački uz kako god tumačimo prevara (ne znanje-razumijevanje, jer je tomu preduvijet učenje-objašnjavanje, ne samo rješenje). Nepotrebno 'braniš' kupca rješenja.. dok forum za konkretne teme postoji i tamo se pomaže.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
odjavljen
offline
Java osnovni zadaci - placam

Joj kaj filozofirate, ak mu možete pomoć ok, ak ne, nađite drugu temu za spam. 

Visoko pozicionirani ljudi u državi imaju kupljene  cijele fakultete odnosno diplome i na kraju dana nikom niš, niko se ne buni, niko niš ne kaže, a sad je tu izuzetno nemoralno, za njegovu budućnost neprihvatljivo i neznam kaj sve ne ako traži pomoć oko rješavanja zadataka.

Ko zna, možda mu žemska studira programiranje, neide joj pa oće ispast frajer 

 
0 3 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Java osnovni zadaci - placam
Dwyane Wade kaže...

Meni nije jasno zašto TDate momka.

 Nisam dao td, ali odgovor je jako jednostavan, ovo je bug...

13 godina
offline
Java osnovni zadaci - placam

Vjerojatno mu predmet ne stoji u programu eto tako

 

Ako jednog dana misli biti menadžer, na ovaj način ću, barem malo, poštedjeti jadnika koji će za njega programirati

You have to be odd to be number one
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice