C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

poruka: 11
|
čitano: 1.925
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

Prijatelj mi ima pismenu provjeru i zamolio me za pomoc ako nekoga znam, ako netko ima za izdvojiti koju minutu vremena da napise program, bio bih veoma zahvalan.

 

Zadatak je na prilozenoj slici...  Ne treba rjesavati sve, samo do koliko je dobio petica, to mu je dovoljno za 2 je rekao.

 

HVALA ako netko pomogne!

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2014 7:52 (acmilan2).
Moj PC  
0 6 hvala 0
11 godina
online
C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

Dajte netko molim vas! :(
Jos 10min ima da napise... 

Kovačić
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

Je dobil 2?  :)

Error 404 Not Found
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

ma kolcina...

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

nb

Error 404 Not Found
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

Znaci studira programiranje, nezna napravit zadatak sa poljem ;D. I kazes ima jos 10 min za rijesit. Cao zdravo fakultetu i programiranju, zadatak je na razini hello world.

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
online
C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

1. ide u 3. razred srednje skole

2. zadatak je s poljem koje su ucili, a on nije bio prisutan na nastavi jer se bavi atletikom kao i ja, al je malo uspjesniji pa je bio na pripremama te nije naucio...

3. molio sam za pomoc i jbg, nitko nije pomogao i sad je tu sta je tu je...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

vidi, 3. je razred, ovo su doista banalne stvari, i uopce ne cudi sto se nitko ne trudi davat gotova rjesenja. ako sad ne zna, neka sjedne i nauci. osim toga, ako si ti vec bia na satu, zasto mu ti nisi to rijesia? moze se samo izvuc zakljucak da i ti trebas to naucit. onog trena kad shvatis, ti i on, da ucite kako bi nesto i naucili, a ne kako bi dobili ocjenu, bit ce ti puno lakse. problem je naravno ako te to uopce ne zanima, ali onda treba odabrati drugu skolu... sportasi su se prije 20-30 godina redovito upisivali u trogodisnja zanimanja ili lakse cetverogodisnje smjerove, a danas je to vec valjda ponizivajuce, sto vec... 

15 godina
offline
Re: C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

joj daj, nek sjedne i uci. 

 

polje integera i polje charova, osnove osnova.

pola sata je dovoljno da savlada sve o poljima.

 

Mogo si mu izguglat sve o poljima i rjesit mu zadatak sam.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2014 0:03 (Ante).
12 godina
offline
C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)

@acmilan2

oboje odlučite čime ćete se baviti u životu, programiranjem (onim za što idete u školu) ili atletikom ?

Nešto tipa da je bio na pripremama, uspješan sinek i te fore ne bi prolazilo kod mene da mu ja predajem. Ako se želiš baviti aktivnostima ili nešto, organiziraj si vrijeme.

Zna se od kad do kad je škola, kad imaš test ispit treba biti spreman. A to šta on trčkara okolo i zanemaruje školu, takve će mu biti i ocijene.

 

Bilo bi dobro lockat ovo

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2014 10:54 (ContoNick).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: C++ zadatakj za ocjenu (prijatelju treba)
acmilan2 kaže...

1. ide u 3. razred srednje skole

2. zadatak je s poljem koje su ucili, a on nije bio prisutan na nastavi jer se bavi atletikom kao i ja, al je malo uspjesniji pa je bio na pripremama te nije naucio...

3. molio sam za pomoc i jbg, nitko nije pomogao i sad je tu sta je tu je...

Nemoj uzeti za nešto strašno što ti nitko nije pomogao. Lijepo je da se bavite sportom ali nemojte smetnuti s uma da idete u školu u kojoj se mora učiti. Za postati vhrunski sportaš čovjek ima malu vjerojatnost, volii bi mnogi biti kao Mandžo, Luka ili Raketa, ali eto, nisau. Stoga gledajte na sport kao na dobru rekreaciju, pa ako bude nešto više, super, ali školu zanemarivati, to nikako. A što se tiče pomoći na forumu, i ti i tvoj prijatelj slobodno se obratite za ono što u učenju zapne, ima dosta ljudi koji će rado pomoći. Bez zadrške, nitko se neće rugati niti biti bezobrazan, dobro je da ste u okruženju sportskih trenera i informatičara, a ne nekih tamo aktualnih danas, da ne kažem kojih.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2014 12:46 (Floki).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice