Igra iz (pustih) snova

poruka: 15
|
čitano: 5.005
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Igra iz (pustih) snova

Evo da i ja otvarim jednu temu za korist foruma :)

 

Ono što me potaklu na ovakvu temu je to da ima mnogo, mnogo mladih ljudi (da ne kažem djece) koji jako žele napraviti igru, imaju super ideju, ali jednostavno nemaju vremena, snage, volje, znanja, opreme itd, itd. kao primjer bi naveo MR.Croatiana. Čovjek se svojski trudi da napravi igru, ali problem je u tome da već ima hrpu hejtera,te cilja previsoko (3d? ma daj...MMO? muhaha!!!). Ima i onih koji imaju ideju na glavi, i znanje, igra im je u planu, pa žele reći koncept tako da dobe mišljenje. 

 

Dakle došli smo do smisla teme: napišite svoju ideju za igre o kojoj snajate. Napišite što god želite o njoj. Koncept, priču, neprijatelje itd. Ako se igra trenutno radi može i ss. OBavezno napišite dali želite da se koncept ne kopira ili znate da nikad nećete napraviti takvo nešto, recite da je ideja slobodna i neka je koristi tko želi (naravno, uz dopuštenje i creditse)

 

Pa najbolje bi bilo da ja započnem. Ja imam hrpu ideja (dođu mi navečer pred spavanje, doradim u školi pod matkom, zapišem konačno u jednu knjigu).

Evo vam samo mali dio jedne, koju namjeravam napravit, pa nemojte kopirati. 

 

Igra je kao castelvania serijal, 2d side scroller, akcijski. priča ide da se zbog nespretnosti mladog zanstvenika sva vremena izmjepšaju. Tako po ulicama hodaju čudovišta iz svih doba. Znanstvenik to mora raještit. Dobiva super bioničko srce koje mu omogućuje da ne osjeti bol. kad mu se tjelo kompletno uništi, samo se popravi, pomoću energije koju sakuplja po putu. ako nema energije, nazad na početak livela. Bilo bi svakakvih neprijatelja i oružje. bila bi tu i struja, koja bi pomutila bioničko srce. onda sve ide u slowmotion, ili postane jako ubrzano, ili se pretrvorite u čudovište, ili gubite igru. to je uglavnom to.

 

ajde sad vi! Pokopajte po najvećim dubinama mozga, rasplamsajte maštu, i pišite. Jedva čekam rezultate!

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igra iz (pustih) snova
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Igra iz (pustih) snova

Pa eto nije igra snova al bi bilo super nesto kao GTA u hr. stilu, glupo al ipak samo su to snovi tako da...

14 godina
offline
RE: Igra iz (pustih) snova

hmmm.. nisam vidio.

Kokojevica kaže...

Pa eto nije igra snova al bi bilo super nesto kao GTA u hr. stilu, glupo al ipak samo su to snovi tako da...

hvala na odazivu. i da, bilo bi jako cool. mozda cak cjelu hr modelirat :) kad bi se rockstar toga privtaio, bilo bi izvedivo

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 21:43 (King of Games).
14 godina
protjeran
offline
Igra iz (pustih) snova

Igra di ste lik,koji zbog teškog stanja u državi mora povesti revoluciju, znači,bilo bi prenošenja pisama, organiziranja u "vojsku", pa streetfightova itd.

 

EDIT: Pusti san :D

 

EDIT: I dodatak bi bio da je umanjena upotreba vatrenog oružja (osim homemade molotovljevih) , sve da se rješava palicom, probijanja blockova itd.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 21:44 (netko,netkovic).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Igra iz (pustih) snova
netko,netkovic kaže...

Igra di ste lik,koji zbog teškog stanja u državi mora povesti revoluciju, znači,bilo bi prenošenja pisama, organiziranja u "vojsku", pa streetfightova itd.

 

EDIT: Pusti san :D

cool! 

14 godina
neaktivan
offline
Igra iz (pustih) snova

Citiram samu sebe:

 

 

 

...........

Ili nprm...

Napraviti lika Jadranke Kosor,koji skuplja bodove mlateci pare drugima!

Igra bi bila RPG,Kune bi bile EXP,a svakim novim levelom,dobijas pravo

izmisljati nove poreze,ali tek kada si na 21% EXP-a!

Kasnije bi uvela Patch,sasvim novog virtualnog svjeta,koji bi se zvao EU!

Na 45 lv bih uvela mogucnost Party-ja,tj bonus igraca Carlu del Ponte,koja

bi Boostala Jacu,Woman Powerom!

Max level bi bio 100,gdje bi se odvijala Final Battle protiv Bossa-Ive Sanadera!

U igri bi bilo strogo zabranjeno prikazivanje,ratnica u badicima dok se suncaju!

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Igra iz (pustih) snova
MandaTDI kaže...

Citiram samu sebe:

 

 

 

...........

Ili nprm...

Napraviti lika Jadranke Kosor,koji skuplja bodove mlateci pare drugima!

Igra bi bila RPG,Kune bi bile EXP,a svakim novim levelom,dobijas pravo

izmisljati nove poreze,ali tek kada si na 21% EXP-a!

Kasnije bi uvela Patch,sasvim novog virtualnog svjeta,koji bi se zvao EU!

Na 45 lv bih uvela mogucnost Party-ja,tj bonus igraca Carlu del Ponte,koja

bi Boostala Jacu,Woman Powerom!

Max level bi bio 100,gdje bi se odvijala Final Battle protiv Bossa-Ive Sanadera!

U igri bi bilo strogo zabranjeno prikazivanje,ratnica u badicima dok se suncaju!

Jadranku ne zelim vidjet u badicu... :D

13 godina
neaktivan
offline
RE: Igra iz (pustih) snova

Haha da se me ovo pitalo imao bih pisati ja mislis 100 stranica, sada mogu komentirati sta se moze poboljsati, ali volim sanjati :), ali znam da se to nece nikada ostvariti :(.

[center][IMG]http://i42.tinypic.com/fk1w5i.gif[/img] [IMG]http://i26.tinypic.com/fjg9sm.png[/img] [hr][/td][td][IMG]http://i48.tinypic.com/201kph.png[/img] [center][color=#2ea5dc] Heroes get remembere
14 godina
offline
RE: Igra iz (pustih) snova
MandaTDI kaže...

Citiram samu sebe:

 

 

 

...........

Ili nprm...

Napraviti lika Jadranke Kosor,koji skuplja bodove mlateci pare drugima!

Igra bi bila RPG,Kune bi bile EXP,a svakim novim levelom,dobijas pravo

izmisljati nove poreze,ali tek kada si na 21% EXP-a!

Kasnije bi uvela Patch,sasvim novog virtualnog svjeta,koji bi se zvao EU!

Na 45 lv bih uvela mogucnost Party-ja,tj bonus igraca Carlu del Ponte,koja

bi Boostala Jacu,Woman Powerom!

Max level bi bio 100,gdje bi se odvijala Final Battle protiv Bossa-Ive Sanadera!

U igri bi bilo strogo zabranjeno prikazivanje,ratnica u badicima dok se suncaju!

odlično! naša jaca glavni junak. ja bi npr stavio sanadera, on je veći motherfucker. ali ima i jaca svojih strana (broš special attack!)

14 godina
offline
RE: Igra iz (pustih) snova
Bergmann kaže...

Haha da se me ovo pitalo imao bih pisati ja mislis 100 stranica, sada mogu komentirati sta se moze poboljsati, ali volim sanjati :), ali znam da se to nece nikada ostvariti :(.

nikad se nezna...

14 godina
neaktivan
offline
Igra iz (pustih) snova

Eee bilo bi lipo...Cool

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igra iz (pustih) snova

Aj idem ja spat pa mozda dode neka bolja ideja xD

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igra iz (pustih) snova

Zamislite pucačinu koja bi bila smještena u Steampunk okružje aka Arcanum: Steamworks Of Magic Obscura. Magija versus Tehnologija. Brutal force vs Razmišljanje. A bi tu bilo zabave samo za takvu igru bi trebalo jako puno posla.

Sometime the best defense is to attack!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Igra iz (pustih) snova
Hummer kaže...

Zamislite pucačinu koja bi bila smještena u Steampunk okružje aka Arcanum: Steamworks Of Magic Obscura. Magija versus Tehnologija. Brutal force vs Razmišljanje. A bi tu bilo zabave samo za takvu igru bi trebalo jako puno posla.

magija vs tehnologija mi se sviđa. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice