Programiranje u DarkBasic pro

poruka: 9
|
čitano: 3.578
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Programiranje u DarkBasic pro

Pozz svim.

Dali tko koristi ovaj program (DarkBasic pro)...ako da, dali se ima ćime pohvaliti tj. kojom igrom napravitom u njemu (screenshot,možda source igre :) )

Evo ja već 6 mjeseci improviziram, istraživam, skupljam materijale nasve strane.....i dosad tek jedan pong, neki cudan space invan.....

heheheh.......   i evo krenio sam na FPS....... :)

Usput ako kog zanima timski rad na "recimo" free projektu neka se javi na privat......

 

dex
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Programiranje u DarkBasic pro

Imal koji tutorial za to?

Sorry al ljen sam ne da mi se tražit :)

Jel povezano s QBasicom, u njemu znam neke stvari.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2009 0:41 (xxxxx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Programiranje u DarkBasic pro
da vrlo je slican qbasicu..ali je to zapravo (koliko sam ja shvatio) prevodioc basic jezika u c++ koji je inace u uporabi pri izradi igara. a sto se tice tut..samo upisi darkbasic forum...odi na newcomers i upisi tut...ma ima hrpa...a ako znas osnove qbas...trebas nauciti samo komande vezane uz grafiku,zvuk...
dex
15 godina
offline
Programiranje u DarkBasic pro

hvala, možeš li negdje uploadat svoje projekte ili stavit koji screenshot svojih igara?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Programiranje u DarkBasic pro
uskoro cu napraviti svoj web sit ... gdje ce biti toga. a do tad ...daj mi ideju za mjesto gdje mogu ostaviti slike i dr.
dex
15 godina
neaktivan
offline
RE: Programiranje u DarkBasic pro
dexman kaže...

Pozz svim.

Dali tko koristi ovaj program (DarkBasic pro)...ako da, dali se ima ćime pohvaliti tj. kojom igrom napravitom u njemu (screenshot,možda source igre :) )

Evo ja već 6 mjeseci improviziram, istraživam, skupljam materijale nasve strane.....i dosad tek jedan pong, neki cudan space invan.....

heheheh.......   i evo krenio sam na FPS....... :)

Usput ako kog zanima timski rad na "recimo" free projektu neka se javi na privat......

 

Ajde rađe uci programirat u nekom korisnom programskom jeziku. Ovo ti nigdje nece koristit. Probaj ucit Visual C++, Visual Basic, Java, Flash, PHP... a za sve to ti je osnov svega da jos znas baratati bazama podataka, npr. MY SQL(dobar za prosjecne korisnike i jos k tome besplatan).

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
14 godina
offline
RE: Programiranje u DarkBasic pro
e to je to sto, muci vas c++ genije :-) ...1 linija moga koda je je vasih 20 linija...iskreno ja posebno postivam ljude koji znaju programirati u c,c++...no ja imam 22 god. pa mi je malo nezgodno uci u te vode...i zato sam krenio ovim putem...ja znam da sa db nemogu napisati ut engin..itd...ali ope mogu napravi nesta solido,brzo pa cak i komercijonalno...
dex
14 godina
offline
RE: Programiranje u DarkBasic pro
mtopol kaže...
dexman kaže...

Pozz svim.

Dali tko koristi ovaj program (DarkBasic pro)...ako da, dali se ima ćime pohvaliti tj. kojom igrom napravitom u njemu (screenshot,možda source igre :) )

Evo ja već 6 mjeseci improviziram, istraživam, skupljam materijale nasve strane.....i dosad tek jedan pong, neki cudan space invan.....

heheheh.......   i evo krenio sam na FPS....... :)

Usput ako kog zanima timski rad na "recimo" free projektu neka se javi na privat......

 

Ajde rađe uci programirat u nekom korisnom programskom jeziku. Ovo ti nigdje nece koristit. Probaj ucit Visual C++, Visual Basic, Java, Flash, PHP... a za sve to ti je osnov svega da jos znas baratati bazama podataka, npr. MY SQL(dobar za prosjecne korisnike i jos k tome besplatan).

 

Ajde ko oće brze rezultate da se može zabavljat, ovo je sasvim u redu. Čak i za manje "projekte".

14 godina
neaktivan
offline
Programiranje u DarkBasic pro

Ja sam nekada radio BlitzBasic i mogu ti reć da je OK. Koliko vidim jako je sličan DarkBasic-u. Samo upravljanje izvršavanjem programa je jednostavno. IDE je tak tak...

http://www.woodgamesfx.com
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice