Projekt SupriseSoft - Prijava sudionika

poruka: 415
|
čitano: 55.757
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

REGRUTACIJA CE SE VRSITI NA NAŠOJ STRANICI

 

Molim da se više ne prijavljujete. Biti ćete obavješteni gdje se vrši regrutacija.

 

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2010 15:44 (LordShgi).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ime pozicije:Dizajner

Iskustvo u tom podrucju:4+ godine u Photoshopu,znam osnove Illustratora

Moji radovi: dA  photobucket(pogledaj OI project album)

Vremenska mogucnost rada:Ako sam slobodan vrijeme nije problem

Kontakt e-mail:poslao sam preko PP-a

alrighty then
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

 

Ime pozicije:3d modeler - osrednji

Iskustvo u tom podrucju: radim 3 godine, 5-6 modela ljudi i još mnogo toga (ljudi su mi slabija strana ali ide)

Moji radovi:nažalost svoje radove nemam one bolje ali budem ti ih dao za par dana evo link od programa http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/pc/index?siteID=123112&id=13567410

Vremenska mogucnost rada:2 sata i više ako treba Smijeh

Kontakt e-mail:danodano0@gmail.com

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Kradja ideja, omg s cime se ti zamaras... zaista mislis da si uspio izmisliti nesto inovativno sto nikome prije tebe nije palo na pamet?

 

Don't try to undertand if you weren't there... you felt different then - Marching off to War...
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Acctualy, prilicno sam siguran da se vjerovatno netko je sjetio ali nitko nije napravio.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ime pozicije: 3d modeler - jači

Iskustvo u tom podrucju: radim cca 3 godine

Moji radovi: trenutno radim na novijem reprezentativnom radu, kroz par dana bi trebalo biti gotovo

Vremenska mogucnost rada: 4 sata dnevno u ovom trenutku, kasnije moguće i više

Kontakt e-mail: igorminic@gmail.com

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
Ime pozicije: dizajner-osrednji

Iskustvo u tom podrucju: medijski tehničar , radim aktivno u limiere media ... photoshop oko 2 godine.

Moji radovi: većina toga je u studiu , i trenutno radim stranicu na kojoj ce biti moji radovi pa stavim link.

Vremenska mogucnost rada: 2 sata na dan . trenutno , ali ako će rad krenut na ljeto neće biti problem to produljit na 4 sat +

Kontakt e-mail: predovanmate@net.hr


jako sam zainteriesiran o čemi je riječ ... nadam se suradnji , pa i ako ne budem izabran, ako budete trebali pomoć javite se ... podupirem svaki rad
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
Pokušao sam se suzdržati ali nemogu . morat ću napisat još jedan svoj divovski post.

Pa za početak bi htio pohvaliti onog tko je pokrenuo projekt . Mislim da je ovo prvi pravi i cool pristup nekom projktu.
Većina ostalih je bila tipa ono usred neke teme kažu : - bilo bi fora skupit ekipu da napravimo neku igru ili nešto. i sad su svi oduševljeni idućih nekoliko postova i opet ništa od toga . ovaj mi se pristup sa selekcijom članova čini predobar.

Samo bih vas htio upozoriti da ako radite stranicu da će to biti relativno lagan posao , ali ako ste naumili krenuti s nekim projektom koji je u rangu s igrama pripremite se na jedno 7 godina rada , jer jedino uz toliko vremena se može izroditi nešto doista kvalitetno . Tako da nemojte se žuriti radite svaki dan pomalo ali kvalitetno i bit će nešto . I pomogućnosti organizirajte web video ili audio konferncije čisto radi motivacije .

Znam kako je to kad se počme pa ode jedan član pa drugi ... i tako na kraju ništa od toga . Predlažem još onom tko skuplja informacije o osobama koje bi htije sudjelovati da napravi svojevrsan book sa informacijama jer sto posto će netko napustiti projekt , pa bi bilo zgodno imat ostale pri ruci. i gledam koliko tražiš osoba pa ipak mislim da ciljaš na neki programčić možda audio player ... ili neki media centar program ... . ali tako se počinje , mislim da je to savršen uvod za nešto veće.

uglavnom nemojte odustati . nemojte se precijeniti ali nemojte ni podcijenite , stijte čvrsto na zemlji ... znajte koliko možete . i to e to .. C YA
 
4 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Gledaj ono sto radimo nije punokrvna igra, najvise ce nam trebati 1godina. Rokovnik imam i pisem nutra sve, imam i grupu na mailu za mailove da svima odjedamput posaljem dok cemo kretati. Samo se sad nemogu odluciti da napravimo neku aplikaciju postenu ili ovaj projekt koji imam na umu. JEr mi se ovaj projekt cini malo prekompliciran zasada. MOzda dok se malo razradimo.

 

EDIT: Ma najbolje bi bilo da vi odredite. Ideja ionak nije nesto specijalno da ce sad netko ukrasti. I ja si svasta umisljam.

Ok ovako stvari stoje, odaberite nesto od ovoga:

1. PRVODBITNI PROJEKT: Htio sam da napravimo program koji bi služio kkao vritualna trgovina, odnosno da bi se mogao šetati po dućanu, stavljati stvari u košaricu i nakraju kupiti. Te stvari koje bi se kupovale bi bile naravno u pravom svijetu. Recimo zamislite virtualnu trgovinu računalnim komponentama pa na policama odaberes sto trebas i odes na blagajnu... To bi naravno sve bilo u 3D.

 

2. IDEJA: Da napravimo neki media player, program za inventorij za firme, program za obradivanje fotki... Predlozite ideju

 

Zasad cu sve ostaviti ovako pa cu ovu temu izbrisati i napraviti novu ako odaberete nesto drugo.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 16:16 (LordShgi).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Sviđa mi se , no to nije ništa previše inovativno , mislim daje već taj način  kupovine uveden za neki od shopova negdje , no ono još zanimljivije je da je enigine i program smislio baš Hrvat koliko se sijećam ali nemoj me baš držat za riječ jer nisam siguran, ali nije to razlog da se ne napravi nešto svoje. no moraš shvatiti da je i to jako jako težak projekt.

realno vrijeme bi ti bilo 2 godine. računaj ovako, završiš projekt za cca godinu i pol koji će sto posto bizi zbugan i onda prevrtanje po kodovima i traženje greške i kao i uvijek usred toga promijeniš još hrpu stvari koje ti se učine loše. No jako mi se sviđa i bilo bi jako jako mark sudjelovati u nečemu takvom . Za to bi se najvjerovatnije mogla dobit neka lova od države za potporu kad završiš s projektom ... z daljnji developing ... ali je recesija pa nezz baš . ali možda do tad i bude sve gotovo. 

 

A gledaj to media programi su dosta popularni i treba ti neki koji će se jako isticati u masi jer ih je doslovno milijune . ja sam radio neki audio player na aimpovoj platformi i odustao sam jer sam naišao na dosta bugova koje nisam znao srediti , a inisam se tad ni kužio previše u Photoshop pa je grafika bila koma. 

 

A sto se tiče alata za obradu fotografije bilo bi najpametnije da to ostaviš za "to do list" . to su petljanije , bugovi , vrijeme, živci ... gotovo pa da bi bilo bolje krenut s 3D shoping aplikacijom. 

 

Zajebavao sam se ja i sa 3D modelingom i tu ima dosat posla , radio sam u blednderu koji je besplatan i kad se malo skuže kontrole dosat jednostavan , ali ti stvarno odumiru stanice pogotovo ako si početnik kao ja  ... živcira kad želiš nešto napraviti i vidio si u tutorialu da se nekako može ali ne ide.

tako da sam se prebacio u 2D u svoj photoshop i tamo sam baš doma. normalno svaki dan se nauči nešto novo , skidaju brushevi , dizajniraju brushevi i tak .uglavnom ako vam zatreba pomoć za photoshop nema frke javi se na mail i pošaljem ti print screen tutorial. 

 

A ako bi uspio s ovo 3D shoping aplikacijom to bi ti bila jako dobra odskočna daska za vlastitu igricu . jer ako to uspiješ /uspijete možda i uspijemo ne vidim zašto ne bi se napravio jedan manji naslov koji bi mogao rangirati sa sirius samom kad smo već na domaćem teritoriju. iako mislim da bi se moglo i ići na višu razinu.

 

 

za realizaciju 3D shoping aplikacije  ce ti trebati najvjerojatnije  ovako nesto

 

-Framework za C++

-neki alat za obradu fotki (PS ofc :D)

- alat za obradu zvuka (uzmi također jedan od ponuđenih iz master kolekcije)

-i naravno neki 3D modeler (maya, blender , 3D smax ...) <-- ako nađeš pro modelera koji se kuži onda radi s Maxom jer je blender za početnike, no s njim se daju napraviti također strava stvari

 

sad nez jesi li razmišaljao o postavljanju avatara poput onog iz simsa u aplikaciju ili samo ponuditi lika . zato bi ja odabrao futurističko okruženje gdje bi artikli bili ok samo bi shopingirali s NS-5 icama  :DDD

 

 
1 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Haha, ja sam mislio ponudene likove jerj e ovo prevec zahebancije za simse. A ona 2 programa su bila samo onako da vidite sto trazim.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

da znam da je to puno zajebancije  .. ono tipa ženko i muško i to je to. :DDD

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ta (PRVA) ideja se već realizira u hrv, (ne mogu se sad sjetiti točnog imena) rađeno u Unity-ju ali to ne znači da mi ne možemo napraviti nešto zanimljivo i konkurentno.

Ja sam za, mislim da bi mogli kroz godinu dana realizirati osnove pa kroz sljedećih 6-12 mjeseci polirati da produkt bude što konkurentniji. Ideja je inače stvarno odlična!

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 18:48 (Minoza).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Da , samo mislim da si uzeo premalo sudionika za tako nešto , ono briem da bi ti trebala još 2 modlera , i još dva dizajnera.

najprije bi trebalo ili napraviti neku zamišljenu trgovinu ili naći suradnika koji bi trebao predati inventar , fotkati trgovinu , iako je to web shop pa nije se porebno držati strogo rasporeda artikala . 

 

i da htio sam ti reći da napraviš stranicu za sve ovo . ako ti se neda zahebavat oko koda , skini već gotovu flash stranicu i samo unesi podatke ... ono uz minimalno znanje o webu moižeš administrirati i ažurirati takvu stranicu bez po muke .

stvarno ima starva stranica s već gotovim 3D galerijama . zanimljivim menuima ... složi se neko opako ime i imaš sve  XD hehe

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 19:24 (MovieMaker).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Najbolje bi bilo da odbaciimo prvu ideju ako se vec radi (pogotovo jer se vec radi u hrvatskoj) idemo napraviti inventory program ili nesto slicnog. Sta kazete?

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
LordShgi kaže...

Najbolje bi bilo da odbaciimo prvu ideju ako se vec radi (pogotovo jer se vec radi u hrvatskoj) idemo napraviti inventory program ili nesto slicnog. Sta kazete?

 

Evo, sjetio sam se imena:

http://www.trillenium.com/hr

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 21:30 (Minoza).
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Sad sigurno odustajem ovo su neki profesionalci. Imaju podrsku konzuma, mercatora... Sad samo davajte ideje sto bi mogli. Ovo necu raditi jer cemo mi (slucajna ekipa s foruma) sigurno losije napraviti nego oni i necemo uopce budzet imati a oni imaju.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ovo je zakon...iskreno mislim da bi mi mogli to napraviti bolje od njih makar imaju budjet i sponzorstvo...

 

Ime pozicije:3d modeler - slabiji/osrednji

Iskustvo u tom podrucju: radim 1 god napravio nekoliko desetako modela namjestaja, predmeta i slično...

Moji radovi:Nemam bas radova na netu, ako nadjem vremena mogu ih staviti na google warehause

Vremenska mogucnost rada:60min plus dnevno (nemam znak plus na tipkovnici)

Kontakt e-mail:borna.bilas (a u krugu) gmail.com

 

EDIT: se to meni cini ili taj Trileniumov program gor ne stranice ne dela? Meni se ucita i pokaze ona zenska i onda nista...MA neznam...bezveze mi bi to bolje napravili...Ako je takva grafika u "igri" kakva je na onim slikama onda je ovo FAIL...

 

Pinky je zakon... I ♥ π
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 22:04 (bobica257).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Pa ajde ako ti tako mislis onda lets give it a shot.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
LordShgi kaže...

Pa ajde ako ti tako mislis onda lets give it a shot.

Cekaj malo, a za sto si ti taj dučan namijenio? Super market? knjižara? Shopping city? Daj reci...

Pinky je zakon... I ♥ π
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Pa ja sam mislio da mi napravimo osnove pa onda uredimo kako firmi pase. Ja bi mozda uspio nagovoriti staru da ona to napravi za svoju firu ako dobro uspije.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
RE: Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
LordShgi kaže...

Pa ja sam mislio da mi napravimo osnove pa onda uredimo kako firmi pase. Ja bi mozda uspio nagovoriti staru da ona to napravi za svoju firu ako dobro uspije.

Evo dajem prijedlog da za početak napravimo kao prodavaonicu računalnih komponenti...Ono za početak, za testirati  engine rjestit bugove i najvaznije pokazati ljudima...

Pinky je zakon... I ♥ π
14 godina
offline
RE: Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
bobica257 kaže...
LordShgi kaže...

Pa ja sam mislio da mi napravimo osnove pa onda uredimo kako firmi pase. Ja bi mozda uspio nagovoriti staru da ona to napravi za svoju firu ako dobro uspije.

Evo dajem prijedlog da za početak napravimo kao prodavaonicu računalnih komponenti...Ono za početak, za testirati  engine rjestit bugove i najvaznije pokazati ljudima...

 

Ovo je nedvojbeno odlična ideja! Btw. slažem se u potpunosti sa tobom, ne da nisu niti približno iskoristili mogućnosti Unity-a nego im kompletno grafički sve izgleda onako površno, nedorađeno i "na brzaka".

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 22:38 (Minoza).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
Minoza kaže...
bobica257 kaže...
LordShgi kaže...

Pa ja sam mislio da mi napravimo osnove pa onda uredimo kako firmi pase. Ja bi mozda uspio nagovoriti staru da ona to napravi za svoju firu ako dobro uspije.

Evo dajem prijedlog da za početak napravimo kao prodavaonicu računalnih komponenti...Ono za početak, za testirati  engine rjestit bugove i najvaznije pokazati ljudima...

 

Ovo je nedvojbeno odlična ideja! Btw. slažem se u potpunosti sa tobom, ne da nisu niti približno iskoristili mogućnosti Unity-a nego im kompletno grafički sve izgleda onako površno, nedorađeno i "na brzaka".

U potpunosti se slezem s tobom...

Ovako sad na spavanje pa vam sutra pokazem par modela...

Pinky je zakon... I ♥ π
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 22:43 (bobica257).
14 godina
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Možda imam krivu viziju ali ja se stavljam u perspektivu kupca, u slučaju jednog dućana sa računalnom i bijelom tehnikom meni bi bilo zanimljivo sljedeće:

1. Mogućnost virtualne šetnje kroz dućan

 

2. Grafički prihvatljivo sučelje te platforma

 

3. Vizualizacija svakog produkta u real-time 3D sa popisom karakteristika

 

4. Jednostavnost, brzina i zabava jer u protivnom mogu otići u dućan pa mi sve ovo predhodno niti ne treba

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
Minoza kaže...

Možda imam krivu viziju ali ja se stavljam u perspektivu kupca, u slučaju jednog dućana sa računalnom i bijelom tehnikom meni bi bilo zanimljivo sljedeće:

1. Mogućnost virtualne šetnje kroz dućan

 

2. Grafički prihvatljivo sučelje te platforma

 

3. Vizualizacija svakog produkta u real-time 3D sa popisom karakteristika

 

4. Jednostavnost, brzina i zabava jer u protivnom mogu otići u dućan pa mi sve ovo predhodno niti ne treba

1. To jednostavno mora biti...

2. Citaj 1.

3. To onako kad stisnemo na neki proizvod da ga lik uzme u ruke u gleda u njega a nama se prikaze porzor s Karakteristikama, cijenom i gumbima kao "stavi u kosaricu" i slično...A kad kliknemo "stavi u kosaricu" onda lik proizvod stvarno baci u kosaricu i mozemo dalje...Na blagajni nek stvarno neki drugi lik ocitije prozvode i zbraja cijene...I da naravno postoji nakraju cijena i plačanje....

4. 1. Obavezno, Isto i to neznam bas kako bi se napravilo, ali i drugi imaju ideje...

Pinky je zakon... I ♥ π
13 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

vidim da se malo razradila tema otkad sam zadnji put bio.

 

Neznam što da vam kažem . ajmo se dogovoriti demokratski ljepo hoćemo li shoping aplikaciju ili startat se s nekim programčićem .

možemo čisto iz zabave pokušati stim virtualnim okruženjem pa se okušati u tome . ko zna možda nam je to predznanje i uvod u nešto veće. ja sam za .

taj inventory program mi se čini kao ono program za mase koji se neće moći istaknuti u masi.

 

idemo radije s 3D shopingiranjem

 

sto vi kazete

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Pa to bi se moglo recimo s firmom dogovoriti da stavimo neke mini igre tipa krizic kruzic te ako ljudi dobiju onda dobe 5% popusta ili nesto.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
odjavljen
offline
RE: Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
MovieMaker kaže...

vidim da se malo razradila tema otkad sam zadnji put bio.

 

Neznam što da vam kažem . ajmo se dogovoriti demokratski ljepo hoćemo li shoping aplikaciju ili startat se s nekim programčićem .

možemo čisto iz zabave pokušati stim virtualnim okruženjem pa se okušati u tome . ko zna možda nam je to predznanje i uvod u nešto veće. ja sam za .

taj inventory program mi se čini kao ono program za mase koji se neće moći istaknuti u masi.

 

idemo radije s 3D shopingiranjem

 

sto vi kazete

TO care, ja sam isto za to

LordShgi kaže...

Pa to bi se moglo recimo s firmom dogovoriti da stavimo neke mini igre tipa krizic kruzic te ako ljudi dobiju onda dobe 5% popusta ili nesto.

Da , to bilo dobro, ali onda treba staviti vise vrsta igrica...I ne tako ako odigras 5% popusta, nego ako imas dovoljan rezultata za popust...Znaci ako si osvoji 3 boda ona Nisto od popusta ali ako si osvojio 100 bodova onda moze...

 

I da ajmo mi to prvo napraviti osnvini model pa ga onda nadograđivati, I onda mozemo profavati firmama kavuaplikaciju hocu, samo osvovnu, osnovnu s nekim dodacima (igrica i slicno) ili neku ultimate verziju s nagradnim igrama, i jos negvim dodanim mogicnostima...

Pa tako napraviti neki veliki shoppin centar sa svim ducanima od svake firme, to bi njima bilo super, jer bi ljudi islo kupovati tamo gdje su dodatne zanimacije i mogu dobti nekakav popust...

NAravno trebalo bi staviti da se moze zakupiti mjesto...npr. Veliki prostor s staklima za puno artikala bude kostao vise nego neki manji...Naravno treba uvesti i radno vrijeme...

Pinky je zakon... I ♥ π
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 23:05 (bobica257).
13 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

a imamo ideja ... treba samo počet sa preorganizacijom .. pomogućnosti napraviti privatni site na kojem ćemo se okupljati .  i da instaliramo sve timwiver ako nap zapne negdje .da već vidim kako bi to moglo izgledati . 

 

sad ... ide li se s grafikom tipa onoj koja rangira novom modern warfaru ili neka d glossy koja će ići samo s oblikom . futuro grafika ili idemo s nekom lošijom tipa malo bolj neg ona koju koristi postojeća shopin aplikacija .

 

e da i hoće moli početi s prijedlozima za ime

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice