Sfml instalacija

poruka: 5
|
čitano: 2.535
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sfml instalacija
imam velikih problema sa instaliranjem sfmla po ovom tutorijalu: http://www.sfml-dev.org/tutorials/1.6/start-cb.php
kako ste vi instalirali sfml (ako ga netko uopće koristi)?
možete mi molim vas objasniti korak po korak. hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sfml instalacija

Ja ga koristim,ali ja sam napravio sve točno tako kako je napravljeno u tutorijalu!

 

jedino sam morao skinuti sa neta dll-ove od SFML-a,jer kad sam kompajlirao program pisalo mi je da fali taj određeni dll... :)

Programer i 3D artist
14 godina
offline
RE: Sfml instalacija
Wedran Dev kaže...

Ja ga koristim,ali ja sam napravio sve točno tako kako je napravljeno u tutorijalu!

 

jedino sam morao skinuti sa neta dll-ove od SFML-a,jer kad sam kompajlirao program pisalo mi je da fali taj određeni dll... :)

koliko dll-a i odakle si morao da skines? Meni to isto pise jos uvijek a vidim da u mapi od SFML-a imaju ti dll-ovi a on nece da ih prepozna...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sfml instalacija

Evo ti link

Programer i 3D artist
14 godina
neaktivan
offline
Sfml instalacija
imam jedan problem povezan s ovime. sad sam htio u dev cpp instalirat sfml, te sam sve kopirao kako piše u tutu, ali piše i:

Important: this release of SFML was compiled with gcc 4.4, which makes the SFML libraries not compatible with the old gcc 3.4.5. The MinGW team hasn't released a full package including gcc 4.4 yet, so here is one that you can use: mingw-with-gcc-4.4.zip (34.9 MB).

pa sam skinuo što se traži i zamjenio mingw32 u folderu od dev cpp sa mingw32 u ovome što sam skinuo

i sad mi daje ovaj error, pa mislim da je zbog toga: [Linker error] undefined reference to `__cpu_features_init'
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice