StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)

poruka: 14
|
čitano: 6.140
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)

StarCraft 2 Trainer +2 (v1.0.0.16117)

 

Jutros sam kupio igru pa sam odmah napravio i trainer za nju pošto nigdje se još uvijek ne mogu naći cheat kodovi. Nije da uživam u varanju ali me priča igre itekako zanima pa za sve one kojima su minerali i gas problem izvolite ;)

 

http://www.box.net/shared/hqx22yu64a

Izgled trainera Izgled trainera
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 15:05 (Tracer).
Moj PC  
11 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
RE: StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)

Ispričavam se što nije previše vezano za temu, ali me zanima u  kojem si jeziku napisao trainer te GUI koji si koristio.

15 godina
offline
StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)

Svaka cast na trudu i tvome znanju tu ti jedino mogu stavit pohvalu, ali stari moj ovo ne treba nikome ali bas nikome, pa koji je to hebeni gust kada varas u igri.

 

Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)
toxic kaže...

Svaka cast na trudu i tvome znanju tu ti jedino mogu stavit pohvalu, ali stari moj ovo ne treba nikome ali bas nikome, pa koji je to hebeni gust kada varas u igri.

 

to je sad već tema za raspravu i moraliziranje, a to me ne zanima.

 

frost kaže...

Ispričavam se što nije previše vezano za temu, ali me zanima u  kojem si jeziku napisao trainer te GUI koji si koristio.

 

Piše u traineru. C++ i C++ Builder 2010.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 16:12 (Tracer).
14 godina
neaktivan
offline
RE: StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)
toxic kaže...

Svaka cast na trudu i tvome znanju tu ti jedino mogu stavit pohvalu, ali stari moj ovo ne treba nikome ali bas nikome, pa koji je to hebeni gust kada varas u igri.

 

 pogotovo u takoj dugo ocekivanoj igri :/ i ja koristim cheatove ali samo za neke desete igre

OFF TOPIC: jel neko zna konfu za starcraft 2?

Jazavac
15 godina
offline
RE: StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)
Bl4ckD3v!L kaže...
toxic kaže...

Svaka cast na trudu i tvome znanju tu ti jedino mogu stavit pohvalu, ali stari moj ovo ne treba nikome ali bas nikome, pa koji je to hebeni gust kada varas u igri.

 

 pogotovo u takoj dugo ocekivanoj igri :/ i ja koristim cheatove ali samo za neke desete igre

OFF TOPIC: jel neko zna konfu za starcraft 2?

google is your frend :)

http://www.enabava.net/ponuda/starcraft-ii/

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!! Prodajem JBL 2200w pojacalo za auto(za natjecanja)-PM
14 godina
neaktivan
offline
StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)

mozda cak i budem mogao igrat :D

Jazavac
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)
Nekome će sigurno zatrebati,svaka čast na trudu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)
Tracer kaže...

StarCraft 2 Trainer +2 (v1.0.0.16117)

 

Jutros sam kupio igru pa sam odmah napravio i trainer za nju pošto nigdje se još uvijek ne mogu naći cheat kodovi. Nije da uživam u varanju ali me priča igre itekako zanima pa za sve one kojima su minerali i gas problem izvolite ;)

 

http://www.box.net/shared/hqx22yu64a

Ne radi...

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
14 godina
odjavljen
offline
StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)

Tehnički Support je istekao za proizvod. Izgleda.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)

Mene je ona zadnja misija totalno izludila pa sam morao koristiti   trainer, a sa njim sam još gore prolazio pa sam malo gleda na youtube strategiju kod drugih, i na kraju prošao bez trainera. Ali meni to nije to, jer onaj čovjek je imao neku zaštitu kad dođe ona krava, (neznam kako se zove) digne mi tenkove u zrak, i uništi ih. Pa jeli se trebaju proći one bonus staze da bi dobio to, ili sam ja nešto fulao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
StarCraft 2 Trainer (v1.3.3.18574)

Nova verzija trainera:

http://www.box.net/shared/o1nmrl4zje

 

Radi sa zadnjom starcraft 2 verzijom (1.3.3.18574). Sada je korištenje još jednostavnije jer je dovoljno koristiti samo tipke F1 i F2 kako bi se setirali minerali i gas.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)

WriteProcessMemory te ReadProcessMemory.

Isti nacin koristi Cheat Engine (Delphi).

 

Jos da kažem za title, Trainer je za Flash igrice (Shockwave komponenta, SetVariable), ovo bi ti bio cheat.

 

Primjer : &H96916C,0,1

 

Sve u svemu, svaka cast...

Scamer scamming scammers. God help us all...
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
StarCraft 2 Trainer (v1.0.0.16117)

Tako je. Napraviti (cheat) trainer je formalnost kad znaš ključne memorijske lokacije, no kod nekih igara te adrese nije uopće lako pronaći bez obzira na cheat engine. Pogotovo ako su kreirane naknadno (do njih se dolazi preko jednog ili više pokazivača) itd..

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 17:23 (TracerCPP).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice