Tečaj/edukacija C++ Zagreb

poruka: 5
|
čitano: 2.394
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Tečaj/edukacija C++ Zagreb

Pozdrav,

 

nisam našao ovakvu temu, pa otvaram novu.

 

Kao što naslov kaže, tražim edukaciju ili tečaj u Zagrebu za C++. Imam volje, vremena i financijske mogućnosti te bih osnove volio naučiti uz mentora koji u svakom trenutku može pomoći i usmjeriti polaznika edukacije.

Jedino što sam našao, a da mi se čini dobro osmišljeno i s kvalitetnim predavačima je Machina Academy. No problem je što je naglasak edukacije na primjenu C++ u razvoju igara.

S obzirom da nemam iskustva s C++, volio bih započeti edukaciju bez posebnog usmjerenja na jedan segment te s vremenom vidjeti gdje želim završiti. Nitko ne kaže da možda i neće biti u razvoju igara, ali ne želim se "ograničiti" samo na tome.

 

Slobodno prokomentirajte, bacajte ideje, dijelite iskustva...sve što smatrate od pomoći za jednog početnika.

 

Hvala i Lp :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Tečaj/edukacija C++ Zagreb

U današnje vrijeme pored toliko tutoriala, knjiga, video materijala i to besplatnih, sada bi ti plaćao mentora.    

7 godina
neaktivan
offline
Tečaj/edukacija C++ Zagreb

Zašto ne?

Vjerujem da bi brže i jednostavnije pohvatao osnove. Ipak u svakom trenutku možeš pitati tu osobu da ti pojasni neke stvari, da te provjeri, savjetuje...samim time se štedi vrijeme i ubrzava proces učenja.

I ne, ne bahatim se s plaćanjem tečajeva, nego samo vjerujem da je to ulaganje u samog sebe i ne vidim ništa loše.

 

 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Tečaj/edukacija C++ Zagreb

Vjeruj mi ne postoji brži i jednostavniji način od samostalnog učenja i puno vježbanja i puno odrađeni projekata, što uključuje i puno pogrešaka. Jer u tom poslu prva stvar koju moraš naučiti je samostalno proučavati dokumentaciju i riješavati probleme. A to jedino možeš samog sebe naučiti, tu ti nikakav mentor neće pomoći. 

12 godina
offline
Re: Tečaj/edukacija C++ Zagreb
andrijam kaže...

Vjeruj mi ne postoji brži i jednostavniji način od samostalnog učenja i puno vježbanja i puno odrađeni projekata, što uključuje i puno pogrešaka. Jer u tom poslu prva stvar koju moraš naučiti je samostalno proučavati dokumentaciju i riješavati probleme. A to jedino možeš samog sebe naučiti, tu ti nikakav mentor neće pomoći. 

 Amen...

everyday i'm shuffling...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice