Testirajte moju novu video igru

poruka: 12
|
čitano: 2.490
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Testirajte moju novu video igru

Pozdrav ekipa,

 

Pravim novu video igru, tj. moju drugu do sada igru od kako sam krenuo uciti programiranje. Igra ili u mom slucaju igrica je u jos u alpha verziji i potreban mi je feedback kako bih je unaprijedio. Manje više sve bugove znam, tako da mi i nemorate pisati bugove koje ste pronašli, već mi više treba feedback na gameplay i stvari koje bi vi željeli vidjeti u ovoj igri. Na njoj sam radio sve od programiranja, do grafike, dakle sve osim zvuka, a i ne znam game developera da pored svega radi i zvuk. Igrica će biti free to play za Windows, Android, iOS. 

 

Ovdje možete skinuti igricu

https://play.google.com/apps/testing/com.DarkBlack.DodgeRun2

 

 Edit:

 

Zaboravio sam objasniti kontrole.

 

Za skok tapnete desnu stranu ekrana, a za podklizivanje lijevu stranu. 

 

Takodje mozete pogeldati i video

 

Darko
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 0:03 (DarkoKwon).
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Testirajte moju novu video igru

Oči me bole od onog trzavog kamenja u zemlji.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Testirajte moju novu video igru
Diablo86 kaže...

Oči me bole od onog trzavog kamenja u zemlji.

 Na šta tačno misliš ? Je li možeš uslikati ?

Darko
14 godina
offline
Re: Testirajte moju novu video igru

Kamenje ispod zemlje se prebrzo kreće, imam osjećaj kao da ću dobiti epilepsiju. Neznam kako da drugačije objasnim, nije mi bilo ugodno igrati ni minutu

14 godina
offline
Re: Testirajte moju novu video igru

Bug, nemože se sagnuti. Skakanje nije problem. Kamenje ispod trave se prebrzo kreće.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: Testirajte moju novu video igru
DarkoKwon kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Pravim novu video igru, tj. moju drugu do sada igru od kako sam krenuo uciti programiranje. Igra ili u mom slucaju igrica je u jos u alpha verziji i potreban mi je feedback kako bih je unaprijedio. Manje više sve bugove znam, tako da mi i nemorate pisati bugove koje ste pronašli, već mi više treba feedback na gameplay i stvari koje bi vi željeli vidjeti u ovoj igri. Na njoj sam radio sve od programiranja, do grafike, dakle sve osim zvuka, a i ne znam game developera da pored svega radi i zvuk. Igrica će biti free to play za Windows, Android, iOS. 

 

Ovdje možete skinuti igricu

https://play.google.com/apps/testing/com.DarkBlack.DodgeRun2

 

 Edit:

 

Zaboravio sam objasniti kontrole.

 

Za skok tapnete desnu stranu ekrana, a za podklizivanje lijevu stranu. 

Također ne mogu se nikako sagnuti. Skakanje ok.

12 godina
offline
Testirajte moju novu video igru

Nisam bio svjestan game breaking buga, hvala momci, probacu danas da popravim bug. A ako neko zeli da nastavi da testira saginjati se moze ako ode u  shop/characters i izabere lika. Na taj nacin mozete igrati normalno igricu dok je ne popravim. 

Darko
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Testirajte moju novu video igru
Diablo86 kaže...

Kamenje ispod zemlje se prebrzo kreće, imam osjećaj kao da ću dobiti epilepsiju. Neznam kako da drugačije objasnim, nije mi bilo ugodno igrati ni minutu

 Da li mislis na crveni kamen koji se kotrlja ? Pogledaj sliku u attachmentu ?

 

 

 

------------------------------

 

 

Popravio sam game breaking bug, sada ide sve normalno, na lijevu stranu ekrana sada mozete normalo slajdovati. Bug mi je promakao, jer moji testeri koji redovno testiraju igru vec imaju igru na svojim uredjajima pa im se nije desavao isti bug kao onima koji su prvi put instalirali igru pa sam zbog toga zabisao ovaj bug.

Darko
14 godina
offline
Re: Testirajte moju novu video igru

Ne, nego podzemlje. Prebrzo se kreće i teško je gledati u ekran. Probaj napraviti statično ili u jednoj boji

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 14:48 (Diablo86).
12 godina
offline
Re: Testirajte moju novu video igru
Diablo86 kaže...

Ne, nego podzemlje. Prebrzo se kreće i teško je gledati u ekran. Probaj napraviti statično ili u jednoj boji

 Je li imas problema sa epilepsijom mozda ? Nemoj misliti da te pokusavam uvrijediti, vec samo zelim znati, kako bih znao sta da cinim dalje. 

Darko
10 godina
neaktivan
offline
Re: Testirajte moju novu video igru

Samo naprijed, jako mi je drago vidjeti naše ljude kako se zanimaju za ovo područje, svaka čast! 

Trebaš dizajnera? Posjeti IpL Design! www.ipl-design.info
12 godina
offline
Testirajte moju novu video igru

Video je izasao, oni koji ne zele ili ne mogu probati igru, mogu pogledati video.

 

Darko
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice