[Tutorial] DUMP vas uči programirati izdvojena tema

poruka: 181
|
čitano: 111.886
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati

Jedna od najkorisnijh tema na forumu! {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Video materijala će sigurno biti još, ali do kraja ljeta ne. I nama treba godišnji... 

DUMP Udruga mladih programera
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Not bad, atmosfera je izgleda odlicna....  pa tko nebi tako ucio, samo steta sto ne zivim blizu Splita, a novi video uradci dolaze?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2011 20:42 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Nemogu ti sa sigurnošću reći kad (pa čak ni koja će biti tema), ali vjerojatno će do kraja ove godine biti još jedan (video) ciklus. Stay tunend svakako {#}

DUMP Udruga mladih programera
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Je li to samo meni (i u Operi) ili u Funkcijama iz prvog ciklusa, prezentacija i ton ne idu paraleno?

Na početku je dobro, ali nakon cca 2:50 min sve krene nizbrdo.

Mislim, može se pratit, jako teško ali je izvedivo.

Ali ipak se izgubi gušt!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Mogu reći da mi je prvi video za sada jako jako casual i osobno mi se jako sviđa naglasak...

 

Svaka čast na inicijativi... i slažem se da nam treba više free predavanja ovakvih... :)

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D || R.I.P. Igor - EP
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

stari, tajming ti nikako nije mogao biti bolji :)taman sam poceo traziti literature za početak

u utorak fino otic u split na upis na fax, malkice popit i onda imam cijelo ljeto. kresnem DEV cpp , tvoje video uratke, demistificirani c++ i polako...

dugo mi ljeto, ima vremena

 

još jednom, hvala i svaka čast na ovome

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati
godo kaže...

Je li to samo meni (i u Operi) ili u Funkcijama iz prvog ciklusa, prezentacija i ton ne idu paraleno?

Na početku je dobro, ali nakon cca 2:50 min sve krene nizbrdo.

Mislim, može se pratit, jako teško ali je izvedivo.

Ali ipak se izgubi gušt!

 

U pravu si godo, vidjet cemo sta se da popraviti. Hvala na tipu! {#}

DUMP Udruga mladih programera
14 godina
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati
godo kaže...

Je li to samo meni (i u Operi) ili u Funkcijama iz prvog ciklusa, prezentacija i ton ne idu paraleno?

Na početku je dobro, ali nakon cca 2:50 min sve krene nizbrdo.

Mislim, može se pratit, jako teško ali je izvedivo.

Ali ipak se izgubi gušt!

  Ja imam isti problem, isto opera (opera ftw)

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati
King of Games kaže...
godo kaže...

Je li to samo meni (i u Operi) ili u Funkcijama iz prvog ciklusa, prezentacija i ton ne idu paraleno?

Na početku je dobro, ali nakon cca 2:50 min sve krene nizbrdo.

Mislim, može se pratit, jako teško ali je izvedivo.

Ali ipak se izgubi gušt!

  Ja imam isti problem, isto opera (opera ftw)

Nije to do opere ili nekog drugog browsera, greska je u montazi

how much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
14 godina
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Ovo je preodlično, sada sam pogledao 3. predavanje i stvarno je super. Baš sam htio učiti C++ i kupio sam Demistificirani C++, ali nije mi baš išlo, sada će mi biti puno lakše kada su mi osnove ovako dobro objašnjene.

Volim jabuke :) | bugcraft.info
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Super odlicno wunderbar :D ovo mi je trebalo

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Nije uopće loše {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 11:32 (TracerCPP).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Dobar dan, slucajno sam naisao na dupmovce (koji su usput odlicni), pa sam onda malo sjeo uciti visual studio 2010 i C#, prateci njihova predavanja postepeno sam i ucio i dosao sam do "malog" problema. Naime, dok Maček kopira fajlove "jer vrijeme prolazi, subota i je itd" haha , salim se naravno, promaknulo mi je dio koda koji radi sljedece, "svaki put kad pokrenemo program pokrece nam se novi bookmarkManager i mi zelimo da u tom trenutku imamo sve spremljene bookmarke iz datoteke. E sad vidim da je napravio novi konstruktor _bookmarkList, inicijalizirao ga te nakon toga  Load-a sa _bookmarkDataAccessa i prebacuje u tu listu koja je _boomarkList. Malo me to buni i molio bih ako neko ima source napisan ili neki tutorijal da ga nakaci ovdje ili jos bolje napise mi postepeno kud se potrebno kretati. Hvala unaprijed

adis
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Hmm, mrzim C# jer se moze programirati samo za Prozore. Mozda bi bilo bolje da su predavali Javu (ili Kahvu kako je ja zovem), koja je veoma, veoma slican jezik a moze se programirati za sve platforme, a Eclipse jednako dobro okruzenje kao i VS sa malo losijim debugerom. Ja sam zadrti linuksas, pa zatom mi C# ne odgovara, iako postoje određeni pokusaji prilagodbe (Mono, npr). Inace podrzavam inicijativu.

 

Hoce li biti kakvih drugih predavanja npr. Python, Java, Ruby, ... ?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2011 20:35 (Budimir).
 
0 4 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

C# mriziš,nevidim razlog zašto bi ga mrzio,i ja sam imao loše mišljenje o njemu,ali nakon Mačeka,Nebojše,.....i njihovog demonstriranja jako sam se zainteresirao za C#.

Još jednom svaka čast na tutorijalima svaki sam Download-irao i neke pogledao,što se tiče naglaska odličan je,sviđa mi se što su svi predavači jednostavni sve

pokušavaju pojednostavnit da bi shvatili,i jako mi se sviđaju čokoladice{#},i ja mislim Darkova ideja za stvaranje novih objekata.
Kad će biti Drugi tutorijal iz Škola programiranja?

SENAID
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati

Objasnio sam zasto mrzim u prvoj recenici !!!!

Moguce je programirati samo za Windowse ne i za linux !!! To je cinjenica koju ni Bill Gates kao predavac ne moze promjeniti !!!!

15 godina
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati
Projekt bookmarkManagera je dostupan na nasem webu, link je u opisu videa :)

Bio je i ciklus Rubya, ali nazalost nije sniman, tako da nista od tog tutoriala.

Drugi ciklusi pocinju nakon ljeta :)
DUMP Udruga mladih programera
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati
Hvala..
adis
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Ima li kakvih naznaka o cemu bi novi ciklus mogao biti??

how much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati
spliter kaže...

Ima li kakvih naznaka o cemu bi novi ciklus mogao biti??

 maćek je reka da će opet bit ciklus za pocetnike , dakle vjerojatno osnove c++ -a

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Šteta što to nije i u zg..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati
spliter kaže...

Ima li kakvih naznaka o cemu bi novi ciklus mogao biti??

Prvi ciklus će sigurno opet biti Škola osnova programiranja, za kasnije nismo još definirali jer nismo još analizirali feedback koji smo primili od sudionika prošlih ciklusa.

U principu se radi ono što se traži, tako da bez straha - teme će biti aktualne.{#}

 

TracerCPP kaže...

Šteta što to nije i u zg..

Nije još {#}

DUMP Udruga mladih programera
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati
Fearless kaže...
spliter kaže...

Ima li kakvih naznaka o cemu bi novi ciklus mogao biti??

Prvi ciklus će sigurno opet biti Škola osnova programiranja, za kasnije nismo još definirali jer nismo još analizirali feedback koji smo primili od sudionika prošlih ciklusa.

U principu se radi ono što se traži, tako da bez straha - teme će biti aktualne.{#}

 

TracerCPP kaže...

Šteta što to nije i u zg..

Nije još {#}

JOŠ je kljućna rijeć >.<

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Ako bude u zg možda vam se i pridružim.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Ciklus "Škola osnova programiranja 2011" će biti svake godine s ciljem da se približe osnove srednjoškolcma i brucošima - koji su svake godine novi.

Od ostalih tema bih ja osobno volio da napravimo "Napredni C#" tako da objasnimo neizbježne koncepte u C#-u poput LINQ-a i lambdi, ali i ostalih sitnica koje su ludnica za praktično programiranje.
Nakon tih osnova možemo napravit "Programiranje za web," ali na način kako to treba obradit, ne neke gluposti pokazivat. :)

 
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati

Ja sam išao odma C# jer sam neke osnove već znao iz C++,ali vrijedi pogledat i osnove da se ponovi.
Što se tiče predavanja odlična su samo "NAPRID",to je škola programiranja,šteta što nema jedna takva kod nas u BiH.
A što se tiče Web Programiranja šta konkretno HTML,PHP,Ruby On Rials,JS,CSS?

SENAID
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati

Mi osobno radimo u ASP.NET MVC, pa bi vjerojatno o tome bio ciklus.

Ali najvažnije je pokazati ispravne koncepte, a to je dobrim dijelom neovisno o tehnologiji. :)

12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] DUMP vas uči programirati

Sve pohvale za ovaj video taman mi je dobro došlo,sve je detaljno objašnjeno.Ali imam jedan problem.U Microsoft Visual studio 2010 c++ expres i borland 6.0 kad napravim npr da mi ispiše na ekranu nešto,on to napravi u sekundi i makne taj prozor  od console tako da je gotovo nemoguće vidjet u toj brzini sta je napisano.Molim pomoć.Možda je pitanje glupo al novi sam u C. :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] DUMP vas uči programirati

Kad napises kod da bi izvrsio pritisni CTRL+F5

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice