Unreal development kit

poruka: 25
|
čitano: 6.282
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Unreal development kit

Koga zanima razvoj igri u besplatnoj inacici unreal engina evo link: http://www.udk.com/index.html

 
2 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Unreal development kit

Lol, to još UDK na UEngineu3 i to dali besplatno. To mora biti vjerojatno jako puno profita u Epic Gamesu pa ovo daju besplatno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Unreal development kit

Zasto je to tako čudno. Svaki engine koji nešto vrijedi ima svoj besplatni SDK, počevši od Half-Life SDK preko CryEngina SDKpa do Unreal SDK-a 

Programko http://programko.bloger.hr
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Unreal development kit

@Programko   Unreal development kit nije SDK vec zbilja "dobijes" UEngine3 za nekomercijalnu upotrebu.

 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Unreal development kit

Da, bas tako.

Jutros sam vidio tek vijest, i bogme vec razmisljam da si cijeli projekt prebacim na Unreal engine. Mogu se ja truditi pisati shadere, ali treba se covjek pomiriti da sam nikad nece moc napravit tako dobar engine kao ekipa ljudi koja to samo radi.

Svi mi svakodnevno putujemo kroz vrijeme i to brzinom od jedne sekunde u sekundi. -hrx
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Unreal development kit
Jel netko probao ovo ??
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Unreal development kit

Evo sada ga skidma i nadam se da nejma programiranja jer ne zelim da se mucim sa c++-om,jedino ako je neki drugi programski jezik onda cu uciti.Jel ovo stvarno za izradu igara i jel sve dobijes uz program sto je potrebno za jendu igru.

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal development kit
Game_Fan kaže...

Evo sada ga skidma i nadam se da nejma programiranja jer ne zelim da se mucim sa c++-om,jedino ako je neki drugi programski jezik onda cu uciti.Jel ovo stvarno za izradu igara i jel sve dobijes uz program sto je potrebno za jendu igru.

 

Unreal SDK koristi Kismet skriptni jezik i flow chartove. Za neki FPS, potrebno je jako malo ili nista koda, i sve je jako intuitivno. Uglavnom, ako ti ne trebaju neki suludi featureovi, ne moras se muciti pisanjem C++a.

Svi mi svakodnevno putujemo kroz vrijeme i to brzinom od jedne sekunde u sekundi. -hrx
15 godina
offline
Unreal development kit

@Game_Fan Ovako sto se tice prvog dijela pitanja  imas scriptni jezik koji je dosta slican c++, a sto se tice drugog dijela pitanja dobijes sve sto ti je potrebno za izradu igara osim znanja to ces morat sam "nabavit" dobar pocetak ti je citanje dokumentacije.

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Unreal development kit

Koliko sam vidio iz UDK dokumentacije , zbilja ima pregršt stvari. Ono što mi se nije svidjelo je :

a) developersko sučelje djeluje pomalo konfuzno

b) If you are using UDK internally within your business and the application created using UDK is not distributed to a third party (i.e., someone who is not your employee or subcontractor), you are required to pay Epic an annual license fee of $2,500 (US) per installed UDK developer seat per year. This license fee only applies to UDK seats used for development; no license fee is required for hardware where only the resulting applications are installed. zanimljivo Osmijeh

 

c) IDE mi baš ne djeluje oduševljavajuće http://www.udk.com/elements/img/galleries/features-scripting-hero2.jpg

 

http://www.woodgamesfx.com
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Unreal development kit

UDK je meni veoma kompliciran za shvatiti,nemogu uopste da se snadzem gdje se sta nalazi.Trebali su GUI malo bolje rasporediti ovko izgleda kao da su sve nabrzaka napravili.Jel zna ko gdje se pisu skripte da bih se upoznao sa programskim jezikom.

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Unreal development kit

Pročitaj novi post što sam ga napisao.

Pozdrav

http://www.woodgamesfx.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Unreal development kit

A jeste razmaženi, programirali bi ste, a da se ne oznojite. A još ako niste Notepad zamjenili s nekim drugim editorom. Mislim stvarno, baš ste ljenčine :-)

Programko http://programko.bloger.hr
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Unreal development kit

Najbolji programer je najlijeniji programer.

Taj ce uvijek traziti nacin kako da jednostavno i elegantno nesto rijesi, a istovremeno da se ne zakopa u hackove za buducnost.

 

Svi mi svakodnevno putujemo kroz vrijeme i to brzinom od jedne sekunde u sekundi. -hrx
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2009 8:58 (Deus ex machina).
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Unreal development kit

Ma nije problem u programiranju nego ljudi žele da ako je moguće to odrade i na lakši naćin Smijeh

http://www.woodgamesfx.com
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Unreal development kit

@ woodgamesfx

 

samo provjeravam da li sam dobro shvatio - za svakog developera moras platit 2,500$ i to po godini. kakvoj godini: godini distribucije - 2 god se distribuira - 5000$ po developeru?, ili po godini proizvodnje - 2 god se radi na projektu - 5000$ po developeru?, ili sto?

 

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Unreal development kit

Odlicno, baš ću poslje probat, izgleda odlicno, cim je free za koristiti,  btw nerazumin najbolje ono za license, moze netko objasnit.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Unreal development kit

jel možda netko zna patch koji bi riješio probleme(nema grida..) sa shader 2.0 karticama

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Unreal development kit
Been27 kaže...

Koga zanima razvoj igri u besplatnoj inacici unreal engina evo link: http://www.udk.com/index.html

Jeli ovo valja sto jeli jednostavno jeli vrijedno ovih nakoliko gigabajta?

I live to die another day
14 godina
odjavljen
offline
Unreal development kit

Pa Unreal 3 Engine. Nije ti to Game Maker.

 

C++/DirectX9/UnrealScript (LUA valjda) - Na njima se bazira UE3.

 

Ako barem nisi nikad radio u UnrealED (editoru za Unreal Tournament), onda neces bas nista razumiti ovdje.

 

Ovo je više izdano za sve mlade developere kako bi prije ili kasnije lincecirali Unreal Engine za svoju buducu igru...

 

Naravno dode i dobra vjezba fakultetima, jer Unreal Engine je prilično jednostavan za razliku od nekih drugih.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 11:19 (Weky).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: Unreal development kit
Weky kaže...

Pa Unreal 3 Engine. Nije ti to Game Maker.

 

C++/DirectX9/UnrealScript (LUA valjda) - Na njima se bazira UE3.

 

Ako barem nisi nikad radio u UnrealED (editoru za Unreal Tournament), onda neces bas nista razumiti ovdje.

 

Ovo je više izdano za sve mlade developere kako bi prije ili kasnije lincecirali Unreal Engine za svoju buducu igru...

 

Naravno dode i dobra vjezba fakultetima, jer Unreal Engine je prilično jednostavan za razliku od nekih drugih.

Znaci moraju se pisati nekakvi skripti itd.?

I live to die another day
14 godina
odjavljen
offline
RE: Unreal development kit

Pa ovisi što radiš.

 

Opet ponavljam, ovo nije Game Maker.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
protjeran
offline
RE: Unreal development kit
Weky kaže...

Pa ovisi što radiš.

 

Opet ponavljam, ovo nije Game Maker.

Evo skinuo i probao,pre tesko je,a mislio sam da je i teze.

Tek sam skinuo pa nisam bas nesto zanimljivo napravio ali evo slike,ja zadovoljan :)

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
14 godina
protjeran
offline
Unreal development kit
Jedno pitanje zna neko kako promjeniti pozadinu da ne bude sve crno?
Kako da stavim nesto umisto onog crnog? Kako da stavim nesto umisto onog crnog?
★★★★★ Super moderator.I live to die another day
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Unreal development kit
SUPER :) kaže...
Jedno pitanje zna neko kako promjeniti pozadinu da ne bude sve crno?

oko 5 minute

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice