VS 2017 Problem...

poruka: 2
|
čitano: 833
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
VS 2017 Problem...

Ma ima jedno 2 mjeseca da sam isao loadati . sln iz 2002 god... I sto se desilo migrirao je file ove, azurirao se sam.

Od tada sami problemi.

Loada mi template sa pch.cpp i uz njega pun kufer header file ova, odnosno precompiled template... I ne mogu ga se riješiti.

Sto sam probao:

 

uninstall vs i opet ga install

import export i reset all settings

Delete all temp file ove + app data

Reset to default sa devenv command prompt

Uninstall sve vezano uz vs i registry file ove sve... 

Nema sto nisam probao.. 

 

I dalje mi Loada glupi precompiled template i solution options uz to. Pokusao na default sve i nece.. 

 

Kako mogu global Reset napraviti, odnosno da mi se sve vrati na default... Ne mogu uopće naći odakle Loada taj migrated precompiled template sa pch. Cpp... 

Jeli moguće migrirati sve na default neki solution, da mi se vrati sve na default.

Dobijem error uvijek, radim win32 api, koristim Windows.h i naravno sami errori... 

 

Jeli on sprema moje postavke na onaj azzure cloud? Kako da njega stavim na default jer ne mogu se riješiti precompiled te plate-a  ... 

 

 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
VS 2017 Problem...

Riješeno.

Cmake ih je povlačio i držao ih u folderu koji sam jedva našao. Create empty project je sad na default-u kako treba biti :). A win32 poziva predifined pch. cpp ali postavke u options su default.

Doslovno se sve poremetilo bilo, također sam reinstall napravio sve radi kako treba za sad.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice