[Procjena] Koliko vrijedi ovakva konfiguracija

poruka: 5
|
čitano: 834
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Pomoć koliko vrijedi ovakva konfiguracija

Molim znalce za iskreno misljenje koliko sve dolje navedeno vrijedi {#} Hitno mi je! {#}

 

AMD Sempron 2500+, 1,75GHz, 1,00 GB RAM, ATI Radeon 9600/1050, HDD 80GB+18GB, DVD pržilica, Monitor Samsung SyncMaster 793 DF(15incha). Windows XP Professional SP2, Office 2003. Web camera EYE 312, PC Joypad, Volan Genius speedwheel 3vibration, Printer Cannon Pixma1000

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2013 16:00 (medoplavi).
12 godina
online
Re: Pomoć koliko vrijedi ovakva konfiguracija
medoplavi kaže...

Molim znalce za iskreno misljenje koliko sve dolje navedeno vrijedi {#} Hitno mi je! {#}

 

AMD Sempron 2500+, 1,75GHz, 1,00 GB RAM, ATI Radeon 9600/1050, HDD 80GB+18GB, DVD pržilica, Monitor Samsung SyncMaster 793 DF(15incha). Windows XP Professional SP2, Office 2003. Web camera EYE 312, PC Joypad, Volan Genius speedwheel 3vibration, Printer Cannon Pixma1000

Pa prijatelju ti si ovdje nabrojao sve živo, printer, camera, volan, a evo samo kućište možda negdje do 800kn (lupaj se nogom u guz ako uzmeš toliko, s obzirom da je polovno)...

It's not how good you are, it's how good you want to be.
11 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Koliko vrijedi ovakva konfiguracija

ma kućište max 400kn i to sam rekao previše reda radi

12 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Koliko vrijedi ovakva konfiguracija

Kuciste bi ja reko 300kn,ovo ostalo nema sanse da prodas zajedno

Potpis
12 godina
online
[Procjena] Koliko vrijedi ovakva konfiguracija

HAHAHAHAH vidim u Hrvatskoj je nešto jeftinije nego kod nas, a da vjerovatno je to negdje do 400kn....i msm čuj "znalac" da ti kaže "iskreno mišljenje", ko zna na pamet koliko koštaju sve te džidže midže, ja mu skidam kapu....a za takvim računarom je potražnja minimalna bez obzira na cijenu, ja imam puno bolji i najvjerovatnije da ide na otpad...

It's not how good you are, it's how good you want to be.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice