Procjena moje konfe za prodaju

poruka: 10
|
čitano: 1.425
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Procjena moje konfe za prodaju

pozdrav, uskoro bi stavio u prodaju svoju konfu, pa me zanima koja bi bila REALNA procjena

 

AMD FX-8300 3,3Ghz

LC Power LC CC 120
Gigabyte 970A-DS3P
Gigabyte R9 270 X OC 2GB
Ripjaws 2x4 GB RAM DDR3 1600Mhz
HDD 750GB + 160GB (nije SSD, nego disk kojeg imam jedno 10g sigurno)
Napajanje LC Power, mislim da je 550W (ne uzimajte za rijec, ali nije daleko ispod te snage)

LG nova dvd przilica

Kuciste CM 690, napred 2 ventilatora, bocno 1, iza 1

 

dobije se legalna kopija win 10 pro s njim

 

daklesve komponente imaju 3-4g, jedino HDD imaju vise, PC bi isao bez tipkovnice, mousea i ekrana, koristen 90% vremena za internet, slusanje muzike, ostalih 10% za igre (nfs, project cars 2, f1 2017, dirt rally, forza 6 apex, horizon 3), do pred 2g ciscen redovito i mjenjana pasta, mogu odraditi opet to po zelji kupca, nisam radio zadnje 2g jer sam jako malo koristio, radi nedostatka vremena + radi koristenja mobitela

 

dakle odradim formatiranje i ciscenje kompa prije prodaje i svjezu instalaciju win 10 pro (dajem kljuc za koristenje, posto je verzija koja pase na 1 hdd, dakle meni nece trebati) i po zelji ocistim iznutra i promjenim pastu (nije skoro nista prasnjav, ali odradim ako kupac zeli)

 

sta bi mogao traziti za to :)?

 

sve komponente su u radnom stanju i neostecene

11 godina
offline
Re: Procjena moje konfe za prodaju
Oko 1500kn
12 godina
protjeran
offline
Re: Procjena moje konfe za prodaju
Silent horror1992 kaže...
Oko 1500kn

 tesko ce navuci i 1500, realno po perfomansama taj fx vrijedi manje od polovnog pentiuma za 250kn..1300kn maximala ak dobije, no nek stavi na njuskalo za 1500 mozda netko i uzme nije to losa konfa.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
Re: Procjena moje konfe za prodaju
Stjepanj kaže...
Silent horror1992 kaže...
Oko 1500kn

 tesko ce navuci i 1500, realno po perfomansama taj fx vrijedi manje od polovnog pentiuma za 250kn..1300kn maximala ak dobije, no nek stavi na njuskalo za 1500 mozda netko i uzme nije to losa konfa.lp

 

Iz glave na brzinu sam ovak.

Proc 300, hladnjak 100, ploča 200, ram 250, grafa 450, diskovi 100, kuciste 100 i napajanje 100.

Možda na njuškalu naleti neko, tamo se više ljudi ne kuži nego kuži u ono što kupuje.

13 godina
offline
Procjena moje konfe za prodaju

iskreno razocaran sam, ja mislio da to vrijedi vise, ugl vidio sam po oglasima raznim konfe slabije nego moja, a prodaju se za 3000kn i slicno...

 

dobro, kako god, hvala na informacijama i spustanju na zemlju :D

11 godina
offline
Procjena moje konfe za prodaju

Ma kakvih 3000kn šta ti je.

Probat uvijek možeš na njuškalo lupit veću cijenu no sumnjqm da će se nać budala.

Eto stavi 2000kn pa spuštaj svaki dan pomalo dok ne ode.

Na it forumu možeš zaboravit na tako nešto jer ljudi znaju vrijednost tih komponenata.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena moje konfe za prodaju

Kakvih  250kn kaj pricas ti, 400kuna realna cijena, ti seres svima po cijenama a svoje oglase drzis ko da su od zlata radeni, lp. 

Zyzz
12 godina
protjeran
offline
Re: Procjena moje konfe za prodaju
Zyzza86 kaže...

Kakvih  250kn kaj pricas ti, 400kuna realna cijena, ti seres svima po cijenama a svoje oglase drzis ko da su od zlata radeni, lp. 

 valjda shvacas da je g4560 brzi od tog fx-a? kako pobogu onda moze taj fx vrijediti vise? Inace ja sam zlatar po struci i imam trgovinu.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 19:35 (Stjepanj).
8 godina
odjavljen
offline
Procjena moje konfe za prodaju

Na zalost g4560 stvarno ima slicne ili bolje perfromanse od fx 8300

Nevjerovatan mali cpu koji je konačno presudio i legendarnom 2500k

5 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena moje konfe za prodaju

Sigurno onda i zlato drzis 20% iznad cijene 🤢

Zyzz
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice