Nikako ne mogu naći posao izdvojena tema

poruka: 609
|
čitano: 260.410
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 mjeseci
neaktivan
Re: Nikako ne mogu naći posao
Deutsch kaže...

sto biste savjetovali nekome tko zna 2 strana jezika ( + njemacki malo, ali planiram usavrsiti sada) sa zavrsenom SS hotelijersko turistickog tehnicara?

19 god imam, planiram skupiti neko iskustvo u hotelu na recepciji ili turistickoj agenciji pa otici vani jer znate i sami..., ali me zanima vase misljenje :)

Skupi malo iskustva na recepciji pa sam odluci nakon toga da li bi probao ici van ili ostao ovdje. Ako ti upadne dobar posao nemas razloga ici van.

6 mjeseci
neaktivan
HITNO!!!!ljecnicki

Molim vas pomoc!!! Imam za par dana ljecnicki pregled u mojoj firmi,e pa me zanima koje sve pretrage obavlj asju na ljecnickom!!!

Efco

0 0 hvala 0
4 godine
Re: HITNO!!!!ljecnicki

Hm, krvna slika, vid, sluh, malo sluša pluća, test inteligencije, psihološki profil....ovo sve sam napisao kao liječnički koji moraš proći za recimo poslove nošenja oružja.

Pa, ako radiš u uredu, onda to ne bude toliko zahjetvno. Ak' su te zaposlili, onda valjda i računaju na tebe...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
6 godina
Efco kaže...

Molim vas pomoc!!! Imam za par dana ljecnicki pregled u mojoj firmi,e pa me zanima koje sve pretrage obavlj asju na ljecnickom!!!

Ne moraš se brinuti, nema provjere pravopisa.

6 godina
Efco kaže...

Molim vas pomoc!!! Imam za par dana ljecnicki pregled u mojoj firmi,e pa me zanima koje sve pretrage obavljaju na ljecnickom!!!

Krv, mokraca, vid, pluca, ekg, psihotest, mislim da je to to, mozda sam zaboravio nesto. Radio sam ga u 5. mjesecu. 2017.
Meni je trajao dvije godine. Pa sam ga morao "obnoviti".

everyday i'm shuffling...
4 tjedna
Nikako ne mogu naći posao

TwogNation je kompanija koja ima viziju stvaranja najbolje gejming platforme na svetskom tržištu. Ako ste zainteresovani da se pridružite našem timu, traži se:

Angular Developer

Beograd

Neophodna znanja, iskustvo, veštine:

4+ godine software development iskustva
2+ godine iskustva rada u Angularu
Solidno razumevanje Typescript-a
Upotreba najmanje 5 RxJS operatora i poznavanje razlike između Subject i BehaviorSubject
Solidno poznavanje paterna : Singleton, Module, Decorator...
Profil kandidata:

Timski igrač
Ambiciozan
Željan učenja
Nudimo:

Kompetentnu platu
Okruženje za konstantni napredak
Učestvovanje u kreiranju gejming platforme koja će uzdrmati tržište
Prijatno i profesionalno okruženje
Ako  smatrate da ispunjavate uslove i želite da budete deo našeg tima, pošaljite CV na career@twognation.com

2 1 hvala 0
5 godina

Angular Initial release 2.0 / 14 September 2016; 21 months ago[1] 

9 godina
Athalansy kaže...

Angular Initial release 2.0 / 14 September 2016; 21 months ago[1] 

Angular je preko 3 godine u stabilnoj verziji

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
5 godina

Ovo gore je direktno sa Wikipedije.
Ako misle i na AngularJS onda preko 7 godina ali čisto sumnjam jer su to dva totalno drugačija frameworka.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice